انتخاب سوال جویان موفق آزمون های استخدامی

قوانین سایت

تاپ سوال جهت ارائه خدمات به جامعه جویای کار و پیشرفت کشور ایجاد گردیده و تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به سایت احترام بگذارند و قوانین زیز به معنای کم کاری در ارائه خدمات مناسب و مطلوب نیست.

۱- فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۲- کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.

۳- تمام محصولات فروشگاه دارای توضیحات کامل اعم از نام منابع ، تعداد سوالات و کیفیت می باشد لذا خریدار موظف است در هنگام خرید آنها را با دقت بررسی نماید.

۴- فایلهای دریافتی از سایت بصورت فشرده می باشد و برای مطالعه بایستی از فشرده خارج نمایید.

۵- اطلاعات مشتریان (نام و ایمیل) پیش سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

۶- با توجه به روزها تلاش و هزینه های بسیار جهت تهیه تمام محصولات سایت در صورت مشاهده و یا گزارش هرگونه سوء استفاده از قبیل انتشار ، کپی برداری و … بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی خواهد داشت.

۷- تاپ سوال در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور به ثبت رسیده و جهت اطمینان خریداران دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.

۸- احتراما از شما خواهشمندیم کلیه موارد خود را از بخش تماس با ما داخل سایت پیگیری نمایید اما در صورتی که موفق به برطرف کردن مشکل خود نشدید و یا نیاز داشتید به صورت تلفنی در ارتباط باشید ، میتوانید از طریق شماره تلفن اعلام شده با ما تماس حاصل نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی

ای-نماد

نکات مصاحبه و گزینش استخدامی

در این بخش قصد داریم کمکی به داوطلبان جهت پاسخگویی به سوالات مصاحبه و گزینش های استخدامی داشته باشیم برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

منابع آزمون استخدامی قوه قضاییه 96

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96
برای مشاهده منابع تخصصی آزمون استخدامی قوه قضاییه که در سال 96 برگزار خواهد شد می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.
تاریخ برگزاری آزمون : 1396/09/10