کانال تلگرام تاپ سوال : اطلاع از آخرین اخبار های استخدامی ، سوالات استخدامی و ...عضویت در کانال

استخدام آموزش و پرورش سال ۹۶ (برگزاری آزمون)

انتشار :
۱۳۹۶/۰۲/۲۸

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

ضمن آرزوی موفقیت تیم تاپ سوال برای شما کاربران گرامی در این بخش از سایت می توانید از آخرین اطلاعیه های مربوط به آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش مطلع شوید و امیدواریم مورد توجه و استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

 دانلود نمونه سوالات استخدامی هنر آموزهای آموزش و پرورش

 دانلود نمونه سوالات استخدامی خوشه های دبیری آموزش و پرورش


۲۴ اردیبهشت ۹۵ – برگزاری آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش تا پایان خرداد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره نتایج آزمون استخدامی این وزارتخانه که آبان‌ماه سال گذشته برگزار شد گفت: گزینش پذیرفته‌شدگان این آزمون انجام و نتایج یک برابر ظرفیت هم اعلام شده و قرار است به‌زودی نتایج اعلام شود.

اسفندیار چهاربند در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب درباره زمان شروع دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای معلمی در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: پس از اعلام نتایج، درباره زمان شروع دوره‌های صلاحیت حرفه‌ای تصمیم گیری و تلاش می‌کنیم هرچه زودتر دوره‌ها برگزار شوند.

وی ادامه داد: البته با توجه به نیاز آموزش و پرورش به جذب نیروی انسانی به علت سونامی بازنشستگی که طی ۱۰ سال آینده در آموزش و پرورش با آن مواجه خواهیم بود، بیش از ۶۰۰ هزار نفر در ۱۰ سال آینده بازنشسته می شوند و این موضوع تبیل به یکی از چالش های بزرگ آموزش و پرورش خواهد شد. برای حل این مشکل از حالا کمیته ویژه‌ای تشکیل شده تا درباره سازوکار جذب نیرو تدابیری بیاندیشند.

رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: برای جذب نیرو در سال ۹۶ هم مجوزهای لازم را اخذ کرده‌ایم و احتمالا تا پایان خرداد آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری دیگری را برگزار می کنیم.

چهاربند درباره اعمال سیاست بومی گزینی در آزمون استخدامی آتی عنوان کرد: بومی گزینی را مدنظر داریم اما آن را منعطف کرده‌ایم و بوم ها را فراتر درنظر گرفته‌ایم. به این معنا که داوطلب در زمان درخواست استخدام محل زندگی و خدمت خود را مشخص می کند و در نهایت پس از پذیرش آموزش و پرورش مناطق تصمیم گیری می کنند و به این طریق میزان رقابت ها هم افزایش پیدا می کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا


۸ دی ۹۵ – روند مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

روند بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ از ۹۵/۱۰/۱۵ تا ۹۵/۱۱/۷ ادامه دارد و نتایج قطعی از سوی سازمان سنجش از ۱۶ بهمن تا ۱۸ بهمن اعلام خواهد شد.


۵ دی ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

با آرزوی موفقیت شما داوطلبان عزیز به اطلاع می رسانیم نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ۹۵ اعلام گردید برای مشاهده نتایج می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵


 ۸ آبان ۹۵ – اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۵

ضمن آرزوی موفقیت وب سایت تاپ سوال برای شما داوطلبان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع می رسانیم کارت ورود به آزمون از تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۸ از پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قابل دریافت می باشد و آزمون استخدامی آموزش و پروش در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ برگزار می شود.

 دانلود نمونه سوالات استخدامی هنر آموزهای آموزش و پرورش

 دانلود نمونه سوالات استخدامی خوشه های دبیری آموزش و پرورش


۱۸ مهر ۹۵ – آگهی استخدام وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۵

وزارت آموزش و پرورش به منطور تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز ، از طریق برگزاری آزمون استخدامی (توانمندیهای عمومی ، تخصصی و مصاحبه) به صورت پیمانی درمشاغل آموزشی موردنیاز آموزش و پرورش تعداد ۱۰۰۰۰ نفر را به استخدام خود در می آورد.

 دانلود نمونه سوالات استخدامی هنر آموزهای آموزش و پرورش

 دانلود نمونه سوالات استخدامی خوشه های دبیری آموزش و پرورش


 

کانال تلگرام تاپ سوال : اطلاع از آخرین اخبار های استخدامی ، سوالات استخدامی و ...عضویت در کانال
نماد اعتماد الکترونیکی
ای-نماد
نکات مصاحبه و گزینش استخدامی
نکات مصاحبه و گزینش استخدامی
در این بخش قصد داریم کمکی به داوطلبان جهت پاسخگویی به سوالات مصاحبه و گزینش های استخدامی داشته باشیم برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
مهم ترین نمونه سوالات استخدامی

expand_less

call