۱۳۹۶/۰۱/۲۱

استخدام بانک تجارت سال ۹۷ (برگزاری آزمون استخدامی جدید بانک تجارت)

استخدام بانک تجارت سال ۹۷ (برگزاری آزمون استخدامی جدید بانک تجارت)
rating: 5 - 1 vote

در این قسمت تیم تاپ سوال از آخرین اخبار و اطلاعیه هایی که از سوی بانک تجارت مبنی بر استخدام بانک تجارت سال ۹۷ منتشر می شود شما عزیزان را مطلع می نمایدو امیدواریم مورد استفاده شماا قرار گیرد و از اطلاعیه هایی که از سوی بانک تجارت منتشر می شود جا نمانید.

سوالات استخدامی بانک تجارت


۲۸ شهریور ۹۶ – استخدام بانک تجارت

بانک تجارت از میان متقاضیان آقا و خانم دارای شرایط که عرض می نماییم با برگزاری مصاحبه تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی استخدام می نماید.

شرط استخدام این آزمون بانک تجارت : فارغ التحصیل روزانه از دانشگاه های تهران ، صنعتی شریف ، شهید بهشتی و امیرکبیر

متقاضیان می توانند برای ارسال مدارک لازم از ایمیل barnamerizi@tejaratbank.ir استفاده نمایند.


۲۰ فروردین ۹۶ – استخدام بانک تجارت سال ۹۶

بانک تجارت برای تکمیل نیرو انسانی در بخش متصدی امور بانکی (متصدی دریافت و پرداخت ‏‏- تحویلدار) از بین افراد مرد و زن واجد شرایط برای رشته های حسابداری ، علوم اقتصادی ، مدیریت ، بانکداری و امور بانکی ، مهندسی صنایع ، مهندسی کامپیوتر ، آمار و ریاضی دعوت به عمل می آورد.

منابع آزمون : معارف اسلامی ، ادبیات ونگارش اداری ، زبان انگلیسی عمومی ، اطلاعات عمومی ، مهارتهای ICDL  ، هوش و استعداد تحصیلی

ثبت نام آزمون استخدام بانک تجارت صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت انجام می پذیرد و داوطلبان باید به سایت بانک تجارت به آدرس www.Tejaratbank.ir مراجعه نمایند.

برای چاپ کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان می توانند از تاریخ ۹۶/۳/۲ تا ۹۶/۳/۳ اقدام نمایند و آزمون در تاریخ ۹۶/۳/۵ برگزار می گردد.


آذر ۹۵ – استخدام بانک تجارت

بانک تجارت از میان فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران، شهید بهشتی ، علامه طباطبایی ، صنعتی شریف ، تربیت مدرس به جهت تامین نیروی انسانی موردنیاز خود استخدام به عمل می آورد.

رشته های تحصیلی : مدیریت بازرگانی ، مدیریت مالی ، حسابداری ، حسابرسی


بانک تجارت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی