2019/06/29

امتیاز : / 5. رای :

استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران (فراخوان جدید بانک مهر ایران در ۹۸)

با سلام خدمت مخاطبان دسته بندی اخبارهای استخدامی تاپ سوال که در این بخش به انتشار جدیدترین و آخرین اخبار استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران می پردازیم و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا اطلاعیه های هر لحظه آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران را در دسترس شما متقاضیان قرار دهیم. قبل از اینکه به سراغ اخبار استخدام بانک مهر ایران در سال ۹۸ برویم توجه شما را به منابع استخدامی که برای داوطلبان آزمون پیش رو بانک قرض الحسنه مهر ایران تولید نموده ایم جلب می نماییم که از لینک زیر می توانید به صفحه مر بوط منتقل شوید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران


استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران ۹۸

بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت پذیرش در شغل متصدی امور بانکی از داوطلبان واجد شرایط ۲۷ استان کشور استخدام به عمل می آورد. استان هایی که در این پذیرش اعلام آمادگی نمودند عبارتند از آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گیلان، لرستان، مرکزی، خوزستان، همدان، هرمزگان، سمنان، زنجان.

رشته های تحصیلی در نظر گرفته شده آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران ۱۲ مورد می باشد که بدین شرح هستند مدیریت، حقوق، ریسک و بازار های مالی، آمار، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع / سیستم های اقتصادی و اجتماعی، مهندسی فناوری اطلاعات، بانکداری، مهندسی مالی / مالی، حسابداری ، حسابرسی، ریاضی، علوم اقتصادی / اقتصاد.

منابع آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران شهریور ۹۸ دروسی جون هوش و استعداد تحصیلی، زبان انگلیسی، آشنایی با کامپیوتر (ICDL)، ریاضیات و آمار، اطلاعات عمومی در زمینه های بانکی، اقتصادی، بازارهای مالی و سرمایه و بازاریابی می باشند که جز اطلاعات عمومی که با ۳۰ سوال طرح می شود بقیه ۲۰ سوالی هستند.

آزمون کتبی بانک قرض الحسنه مهر چهار گزینه ای بوده و احتساب نمره منفی هم لحاظ می گردد. نمره کتبی، رتبه بندی داوطلبان را رقم خواهد زد و فراخوان به فرآیند مصاحبه استخدامی هر استان تا دو برابر ظرفیت استخدام می باشد.

ثبت نام و زمان برگزاری آزمون استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران

متقاضیان این آزمون می توانند با مراجعه به سایت بانک از تاریخ ۹۸/۴/۱۵ تا ۹۸/۴/۲۹ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. کارت شرکت در آزمون بانک از تاریخ ۹۸/۵/۲۶ قابل دریافت است و آزمون استخدامی بانک قرض الحسنه مهر ایران بخش کتبی در تاریخ ۹۸/۶/۱ برگزار می گردد.


بانک قرض الحسنه مهر ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی