2020/11/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک خاورمیانه (تخصصی + عمومی)

سوالات استخدامی بانک خاورمیانهمنبعی که در این بخش از سایت خدمت داوطلبان آزمون استخدامی بانک خاورمیانه قصد معرفی داریم تمام آنچه که از نظر منابع مورد نیاز آزمون است را به همراه دارد و با نام مجموعه سوالات استخدامی بانک خاورمیانه آماده دانلود می باشد. منابع مورد نظر این مجموعه برای رشته هایی که آزمون استخدامی بانک خاورمیانه معرفی می نماید تهیه شده و با دربر گرفتن منابع تخصصی و عمومی آزمون بعنوان یکی از کاملترین مجموعه های این آزمون برای داوطلبان محسوب می گردد. هر یک از بخش های این مجموعه استخدامی بانک خاورمیانه در ادامه توضیح داده می شوند.

از هر رشته دروس تخصصی معرفی شده آزمون را در این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک خاورمیانه لحاظ نمودیم و بخش عمومی هم همانند این بخش بطور کامل از آزمون های اخیر انتخاب شده اند. در کنار نمونه سوال چند عدد درسنامه هم در نظر گرفته شده است که برای داوطلبان منابع خوبی به شمار می روند. داوطلبان برای کسب نتیجه مورد نظر حتما خود با این منابع آماده نمایند.

سوالات استخدامی بانک خاورمیانه / عمومی و تخصصی

منابع آزمون استخدامی بانک خاورمیانه ویژه سال ۱۴۰۰

منابع استخدامی بانک خاورمیانه هر یک از رشته ها در بخش های تخصصی و عمومی مورد بررسی قرار گرفت و طی آن مجموعه ارائه شده بر اساس منابع مورد نظر آماده گردید و داوطلبان رشته های استخدامی بانک خاورمیانه می توانند تجربه خوبی در بخش مطالعه خود داشته باشند.

سوالات بخش تخصصی و عمومی بانک خاورمیانه و همین طور درسنامه ها در ادامه معرفی شده اند و بطور کامل طی یک مجموعه آماده دانلود هستند. داوطلبان با مطالعه این مجموعه جامع قطعا نتیجه مناسبی را در آزمون بانک خاورمیانه بدست خواهند آورد.

سوالات استخدامی بانک خاورمیانه / منابع عمومی

دروسی که برای منابع عمومی آزمون استخدامی بانک خاورمیانه معرفی شده است را مشاهده می فرمایید که برای هر یک از آنها نمونه سوال هایی را با پاسخنامه در نظر گرفته ایم. این بخش از آزمون های برگزار شده سال های قبل آماده شده است.

۵۰۵ سوال استخدامی معارف اسلامی

۶۳۲ سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۴۸۳ سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۵۳۷ سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۴۵ سوال استخدامی مهارتهای کامپیوتر

۳۲۵ سوال استخدامی اطلاعات عمومی

۴۸۵ سوال استخدامی هوش و توانمندی

سوالات استخدامی بانک خاورمیانه / منابع تخصصی

تمامی این نمونه سوالات تخصصی آزمون بانک خاورمیانه را که با پاسخنامه ارائه شده است را مطالعه تا دانش تخصصی رشته مورد نظر خود را در این آزمون کسب نمایید. کاملترین مجموعه تخصصی برای آزمون بانک خاورمیانه برای دانلود آماده می باشد.

۱۳۳ نمونه سوال حسابرسی

۲۳۲ نمونه سوال حسابداری میانه

۹۵ نمونه سوال حسابداری شرکت ها

۱۱۰ نمونه سوال حسابداری صنعتی

۲۴۵ نمونه سوال تئوری های مدیریت

۲۲۵ نمونه سوال اقتصاد خرد

۲۷۷ نمونه سوال اقتصاد کلان

۲۵۲ نمونه سوال اصول حسابداری

۶۰۰ نمونه سوال علوم بانکی

۱۵۴ نمونه سوال پول و بانکداری

۱۲۳ نمونه سوال بودجه

منابع استخدامی بانک خاورمیانه / درسنامه

۵۱ صفحه جزوه معارف اسلامی

۱۳۵ صفحه جزوه زبان و ادبیات فارسی

۱۴۱ صفحه جزوه ریاضی و آمار مقدماتی

۲۵۰ صفحه جزوه مهارت های کامپیوتر

۱۰ صفحه جزوه هوش و توانمندی

۱۴۰ صفحه جزوه زبان انگلیسی عمومی

جزوه دانش علوم بانکی

جزوه پولی و بانکداری، قانون چک، انواع چک


آزمون بانک خاورمیانه – ۱۴۰۰

آزمون استخدامی بانکها همیشه شرکت کنندگان زیادی را به همراه دارد پس به کسانی که واقعا قصد موفقیت در آزمون را دارند و می خواهند جزو قبول شدگان آزمون استخدامی بانک خاورمیانه قرار گیرند توصیه می نماییم خود را به مرز آمادگی بالایی رسانده و با سوالات این آزمونها از قبل آشنا شوند. برای تحقق این هدف مجموعه کامل و پرمحتوای مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک خاورمیانه را آماده نمودیم. در حال مشاهده کامل ترین مجموعه هستید و مطالعه آن کسب موفقیت در آزمون استخدامی بانک خاورمیانه را نسبت به دیگر داوطلبان افزایش خواهد داد.

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی