2020/04/27

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی‌ بانک گردشگری (اصل منابع ویژه آزمون ۱۴۰۰)

سوالات استخدامی بانک گردشگریسوالات استخدامی‌ بانک گردشگری عنوان مجموعه ای است که در این بخش قصد معرفی و تشریح آن برای چند رشته وجود دارد که منابعی به منظور رشد و ارتقاء سطح علمی داوطلبان آزمون استخدامی این بانک برگزیده شده اند. منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی بانک گردشگری برگزار شده این سال ها با یک بازنگری اساسی جهت اضافه شدن منابع کاملتر و نتیجه بخش تر امروز در دستور کار تاپ سوال قرار گرفته است تا متقاضیان هر رشته استخدامی بانک گردشگری بتوانند آمادگی خود را با یک منابعی کارآمدتر رقم بزنند.

بانک گردشگری از جمله بانک هایی می باشد که همیشه جهت پذیرش نیروی خود آزمون برگزار می نماید که در این سال ها شاهد این موضوع بوده ایم و هر آزمون منابع امتحانی لازم را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند که بر مبنا این منابع مجموعه نمونه سوالات استخدامی‌ آزمون بانک گردشگری تدارک یافته و تمامی دروس طرح سوال بخش های عمومی و تخصصی آزمون استخدامی بانک گردشگری در ارائه این منابع رعایت گردیده است.

سوالات استخدامی‌ بانک گردشگری (اصل منابع تخصصی و عمومی)

آپدیت منابع استخدامی بانک گردشگری جهت سال ۱۴۰۰

شما مخاطبان منبع مطالعاتی آزمون استخدامی بانک گردشگری را در یکی از نام آشناهای حوزه استخدامی کشور یعنی تاپ سوال ملاحضه می نمایید که تمامی آزمون های جذب نیروی این بانک را برای داوطلبان تولید منابع نموده و تجربیات این همه فعالیت را در جدیدترین بروزرسانی این مجموعه لحاظ کرده است که نتیجه گیری با شناخت بهتر آزمون ها توسط تاپ سوال هموارتر خواهد شد.

محتویاتی که حالا باید خدمت داوطلبان عرض نماییم تا بیشتر از بخش های مجموعه استخدامی بانک گردشگری شناخت پیدا نمایند و بعد دانلود مجموعه مربوط به رشته خود را دستور کار قرار دهند. تمامی بسته ها با پاسخنامه جهت دریافت ارائه شده اند.

سوالات استخدامی‌ بانک گردشگری / بسته عمومی با پاسخ

نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی ۵۴۸ عدد

نمونه سوالات مهارتهای کامپیوتر ۵۴۴ عدد

نمونه سوالات معارف اسلامی ۵۱۴ عدد

نمونه سوالات ریاضی و آمار ۶۳۸ عدد

نمونه سوالات هوش و توانمندی ۴۸۶ عدد

نمونه سوالات اطلاعات عمومی ۳۲۴ عدد

نمونه سوالات زبان انگلیسی عمومی ۴۸۵ عدد


سوالات استخدامی‌ بانک گردشگری / رشته حسابداری

۱۱۵ نمونه سوال حسابداری صنعتی

۱۷۳ نمونه سوال اصول حسابداری

۱۵۸ نمونه سوال حسابداری دولتی

۱۰۰ نمونه سوال حسابداری شرکت ها

۲۲۰ نمونه سوال حسابرسی

۱۸۲ نمونه سوال حسابداری میانه

۱۴۵ نمونه سوال حسابداری مالی

برای هر رشته شغلی آزمون بانک گردشگری منابع را جداگانه و هدفمند عرضه شده است که اولین مجموعه سوالات استخدامی حسابداری با پاسخنامه می باشد که داوطلبان این رشته را تا مرز حداکثری رشد و نسبت به سوالات دوره های قبل آشنا نماید.


سوالات استخدامی‌ بانک گردشگری / رشته اقتصاد

۳۸۰ نمونه سوال دانش علوم بانکی

۱۶۰ نمونه سوال پول و بانکداری

۲۲۰ نمونه سوال اقتصاد خرد و کلان

۱۲۰ نمونه سوال بودجه

برای علوم اقتصادی و گرایش هایش یکی از دقیق ترین منابع مطالعاتی بر اساس دروس امتحانی آزمون بانک گردشگری با پاسخنامه عرضه گردید تا داوطلبان این رشته با آمادگی کامل و مختص آزمون کتبی به رقابت با دیگر داوطلبان بپردازند.


سوالات آزمون بانک گردشگری / رشته مدیریت

۲۲۰ نمونه سوال ریاضی و آمار

۹۰ نمونه سوال مدیریت مالی

۲۴۸ نمونه سوال تئوری های مدیریت

۱۵۷ نمونه سوال مدیریت بازاریابی

بیش از هفتصد نمونه سوال اصل استخدامی رشته مدیریت آزمون بانک ها برای داوطلبان آزمون بانک گردشگری با پاسخنامه در نظر گرفته شده است که در دوره های قبل این منبع رضایت صددرصدی مخاطبان خود را جلب نمود و نتایج جذب را رقم زد.


منابع آزمون استخدامی بانک گردشگری

آزمون هایی زیادی از سری آزمون های برگزار شده استخدامی بانک های کشور مورد بررسی و ارزیابی تاپ سوال قرار گرفت تا شما داوطلبان بتوانید نمونه سوالات استخدامی بانک گردشگری را بصورت گلچین و یکجا دانلود داشته باشید. رشته های در نظر گرفته شده جهت ارائه منابع همیشه در آزمون های استخدامی بانک های کشور پذیرش نیرو برای آنها صورت می گیرد از مهم ترین رشته های استخدامی بانک گردشگری هم محسوب می گردند.

بانک گردشگری

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی