2019/04/21

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی اداره پست (کاملترین محتویات آزمون اداره پست ویژه ۹۸)

سوالات استخدامی اداره پستتاپ سوال برای اکثر آزمون های استخدامی سازمان ها سعی نموده منابع استخدامی مرتبط را برای داوطلبان آن گردآوری نماید که این صفحه از سایت به آزمون استخدامی اداره پست می پردازد و منابع مطالعاتی بسیار خوبی برای شما معرفی خواهد گردید. بسته سوالات استخدامی اداره پست با محتویاتی چون نمونه سوالات آزمون های اخیر و آزمون های دولتی کشور حتما میزان حداکثر آمادگی هر داوطلبی را زمینه ساز خواهد شد که علاوه بر بخش سوالات شما داوطلبان یک بسته دانش افزون به نام درسنامه های استخدامی منابع عمومی را با تیم تاپ سوال تجربه خواهید نمود.

در تدارک بسته های مطالعاتی همیشه تاپ سوال که از باتجربه ترین وبگاه های های ارائه کننده منابع مطالعای آزمون های استخدامی کشور می باشد این موضوع را مدنظر قرار داده و در تدارک منابع استخدامی اداره پست هم رعایت شده است اینکه سوالات و جزواتی که واقعا جنبه دانش افزونی و رفع کننده نیاز های مطالعاتی داوطلبان هستند را برمی گزیند که بعد از مطالعه به میزان تسلط خود در منابع اعلام شده توان افزودن داشته باشید و یک از جامع ترین نمونه سوالات استخدامی اداره پست را شرکت کنندگان این آزمون می توانند مطالعه نمایند.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی اداره پست / نمونه سوالات و جزوات

سازمان اداره پست
آغاز فعالت سازمان اداره پست به سال ۶۷ برمی گردد و از زیر شاخه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد. سازمان اداره پست وظایفی پستی چون فروش تمبر پستی، پذیرش نامه ها و مرسولات و … ارائه می نماید و در بخش های خدمات بانکی و دولتی هم مشغول به فعالیت هستند.
بیش از ۱۵ هزار نیرو در این سازمان فعالیت می نمایند و هر روز بیش از ۳ میلیون مرسوله را از ۵ هزار مسیر مبادله پستی انتقال می دهند.

سوالات استخدامی اداره پست | بخش نمونه سوالات عمومی

سوالات احکام و معارف اسلامی (۵۰۴ عدد + پاسخ نامه)

سوالات مهارتهای هفتگانه کامپیوتر (۵۴۶ عدد + پاسخ نامه)

سوالات زبان و ادبیات فارسی (۵۴۰ عدد + پاسخ نامه)

سوالات ریاضی و آمار مقدماتی (۶۳۵ عدد + پاسخ نامه)

سوالات زبان انگلیسی عمومی (۴۸۱ عدد + پاسخ نامه)

سوالات هوش و توانمندیهای عمومی (۴۸۷ عدد + پاسخ نامه)

سوالات اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی (۳۲۴ عدد + پاسخ نامه)

با کمیت و کیفیت بالا این بسته عمومی آزمون استخدامی اداره پست را تولید و منتشر نموده ایم که هر گونه دغدغه منابع مطالعاتی از شما شما داوطلبان به دور باشد و کاملترین دروس هفت گانه عمومی حاصل شده از آزمون های استخدامی بسیار مهم دولتی را با این بسته مطالعاتی می توانید تجربه نمایید.

سوالات استخدامی اداره پست | بخش دفترچه سوالات

اصل سوالات آزمون اول فراگیر / خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون دوم فراگیر / اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون سوم فراگیر / آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون چهارم فراگیر / شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات آزمون پنجم فراگیر / تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی

این دفترچه سوالات بصورت تایپ شده و با پاسخنامه تشریحی بسته بندی شده و منبعی بسیار ارزشمندی برای آزمون استخدامی اداره پست و هر سازمان دیگر محسوب می گردد چون آشنایی با این سوالات اصل و استاندارد حتما در بهبود توان علمی بخش منابع عمومی نقش آفرین خواهند بود.

سوالات استخدامی اداره پست | بخش درسنامه های عمومی

درسنامه آموزشی زبان و ادبیات فارسی ۱۳۶ صفحه

درسنامه آموزشی احکام و معارف اسلامی ۵۱ صفحه

درسنامه آموزشی مهارت های هفت گانه کامپیوتر ۲۴۸ صفحه

درسنامه آموزشی آمار و ریاضیات ۱۴۱ صفحه

درسنامه آموزشی زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه

اگر پاسخگویی تضمینی را به سوالات دروس عمومی آزمون اداره پست می خواهید داشته باشید این جزوات که حاوی نکات و راهکارهای لازم این دروس هستند را به تجربه های خود بیفزایید که حاصل تلاش تیم تاپ سوال از بررسی آزمون ها زیادی می باشد.


مجموعه سوالات استخدامی اداره پست را در ۳ بسته مطالعاتی معرفی نمودیم که هر کدام در روند رشد کیفیت فراگیری و آمادگی شما داوطلبان آزمون اداره پست ایفا نقش بسزایی خواهند نمود. تمام سعی خود را همیشه در بروزرسانی محصولات و منابع مطالعاتی داریم تا داوطلبان آزمون های پیش رو به خصوص سازمان اداره پست یک منبع مطالعاتی کمک کننده مسیر استخدامی را در برنامه خود ببیند و آمادگی مدنظرشان برای آزمون حاصل شود.

جامع ترین بسته جزوات و سوالات استخدامی اداره پست را از تاپ سوال می توانید دانلود نمایید

سوالات آزمون اداره پست انتخابی برای آزمون های سال ۹۸ 

اداره پست

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی