2023/01/21

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک ملی ایران (ویژه داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی بانک ملی ارائه شده در این بخش کاملترین منابع تخصصی و عمومی آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ را شامل می گردد و تمامی این منابع به آزمون های استخدامی بانک ملی برگزار شده سال های اخیر مربوط می شود که داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ می توانند تجربه بسیار مناسبی با این مجموعه داشته باشند.
عنوان مجموعه : سوالات استخدامی بانک ملی
آزمون : سال ۱۴۰۱
محتویات : تخصصی، عمومی، جزوه و دفترچه
پاسخنامه : تشریحی

سوالات استخدامی بانک ملی ایرانبا سلام و درود فراوان به تمام داوطلبان آزمون های استخدامی کشور به خصوص آزمون بانک ها که امیدواریم توانسته باشید خود را جهت شرکت در آزمون آماده نمایید. تاپ سوال برای داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی قدم برداشته و یکی از اصلی ترین و پرمحتواترین مجموعه سوالات استخدامی بانک ملی ایران را تدارک دیده است که حتما آنرا وارد برنامه مطالعاتی خود کرده تا کاملترین منبع را برای آزمون استخدامی بانک ملی تجربه نمایید.

همیشه سعی نمایید برای یک آزمون استخدامی منابعی را مطالعه کنید تا بتواند راهگشا باشد یعنی اینکه تمام بخش های مورد نیاز آزمون مورد نظر را به همراه داشته باشد که در آزمون از آنها سوال طرح می شود که تاپ سوال در مجموعه سوالات استخدامی بانک ملی ایران سوالات بخش های عمومی، تخصصی و دوره های گذشته این آزمونها را با پاسخنامه تهیه و تنظیم نموده و این توصیه را به کسانی که قصد قبولی در آزمون بانک ملی سال ۱۴۰۱ را دارند داریم که این مجموعه را دریافت و مطالعه نمایند چون یک مجموعه دانش افزون و حاوی منابع آزمون استخدامی بانک ملی ایران است.

سوالات استخدامی بانک ملی ایران برای آزمون سال ۱۴۰۱

بانک ملی / عناوین شغلی بانکدار کدهای ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ و ۷

تاپ سوال منابع هر یک از کد رشته های شغلی بانک ملی را بر مبنا آزمون جدید جهت سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد هدف ما قبولی شما داوطلبان می باشد که حتما با استفاده از این منابع دسترسی به قبولی میسر خواهد بود نام تاپ سوال با چند سال تجربه در پشت تدارک این منابع مطالعاتی است.

بخش عمومی سوالات استخدامی بانک ملی ایران (هدیه تاپ سوال)

بخش نمونه سوالات عمومی به همراه سوالات تخصصی هر گرایش قابل دریافت که خیلی ارزشمند و پرتکرار می باشد و از بخش های مهم آزمون به حساب می آید و برای دروس عمومی آزمون جزوه آموزشی استخدامی در نظر گرفته ایم و به همراه دیگر محتویات قابل دریافت هستند.

۵۴۳ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی + پاسخ نامه

۵۰۵ نمونه سوال معارف اسلامی + پاسخ نامه

۵۴۶ نمونه سوال فناوری اطلاعات (ICDL) + پاسخ نامه

۳۲۵ نمونه سوال اطلاعات عمومی + پاسخ نامه

۶۳۲ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخ نامه

۴۸۶ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی + پاسخ نامه

۴۸۵ نمونه سوال هوش و توانمندی + پاسخ نامه

دفترچه های آزمون استخدامی بانک ملی و فراگیر (منابع عمومی)

همانند بخش سوالات عمومی، این دفترچه ها هم به همراه سوالات تخصصی هر بسته که دریافت می نمایید قابل دریافت می باشد که بخش های عمومی آزمون بانک ملی و سوالات آزمون های فراگیر را دربر می گیرد و تمامی دفترچه ها بصورت تایپ شده در اختیار شما قرار می گیرد.

دفترچه آزمون استخدامی بانک ملی / سال ۸۶ با پاسخ

دفترچه استخدامی فراگیر خرداد ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه استخدامی فراگیر اسفند ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه استخدامی فراگیر آبان ۹۵ با پاسخ تشریحی

دفترچه استخدامی فراگیر شهریور ۹۶ با پاسخ تشریحی

دفترچه استخدامی فراگیر تیر ۹۷ با پاسخ تشریحی

نمونه سوالات استخدامی بانک ملی

سوالات استخدامی بانک ملی ایران (شغل بانکدار کد ۱)

برای گردآوری هر یک از این بخش ها تلاش فراوانی صورت گرفته است که داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ بانک ملی می توانند تجربه بسیار مهمی با این منابع داشته باشند. این منابع از آزمون های تخصصی استخدامی بانک ملی سال های قبل می باشد.

۱۷۳ سوال تخصصی اصول حسابداری + پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال تخصصی اصول علم اقتصاد + پاسخ تشریحی

۱۶۰ سوال تخصصی پول، ارز و بانکداری + پاسخ

۲۵۰ سوال تخصصی تئوریهای مدیریت و برنامه ریزی + پاسخ تشریحی

۲۱۰ سوال تخصصی ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت + پاسخ

سوالات استخدامی بانک ملی ایران (شغل بانکدار کد ۲)

قطعا داوطلبانی که از این نمونه سوالات آزمون بانک ملی استفاده خواهند نمود حاصل کار آنها قبولی آزمون می باشد. این منابع شامل دروس تخصصی آزمون بانک ملی سال ۱۴۰۱ است که داوطلبان می توانند برای رشته مورد نظر خود مطالعه نمایند.

۲۱۰ سوال تخصصی حقوق اداری + پاسخ

۱۰۵ سوال تخصصی حقوق اساسی + پاسخ

۱۷۰ سوال تخصصی حقوق تجارت + پاسخ

۲۱۰ سوال تخصصی حقوق جزا عمومی + پاسخ

۲۳۵ سوال تخصصی حقوق جزا اختصاصی + پاسخ

۲۴۰ سوال تخصصی حقوق مدنی + پاسخ

سوالات استخدامی بانک ملی (شغل بانکدار کد ۳)

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی این مجموعه شامل تمامی دروس تخصصی آزمون جدید می باشد که به تمامی داوطلبان این رشته پیشنهاد می نماییم از این مجموعه مطالعه کامل را به منظور کسب نتیجه قبولی آزمون بانک ملی به عمل آورند.

۱۸۵ سوال تخصصی پایگاه داده ها + پاسخ

۲۲۰ سوال تخصصی سیستم های عامل + پاسخ

۲۲۵ سوال تخصصی طراحی الگوریتم + پاسخ

۲۵۰ سوال تخصصی ساختمان داده ها + پاسخ

۲۰۵ سوال تخصصی معماری کامپیوتر + پاسخ

۱۹۰ سوال تخصصی نظریه زبان ها + پاسخ

نمونه سوالات استخدامی بانک ملی (شغل بانکدار کد ۴)

اگر داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ بانک ملی استفاده از این منابع تخصصی استخدامی بانک ملی را در دستور کار قرار دهند قطعا از نفرات برگزیده آزمون خواهند بود چون که این منابع از آزمون های استخدامی بانک ملی برگزار شده سال های قبل می باشد.

۱۸۰ سوال تخصصی تحلیل سازه + پاسخ تشریحی

۱۴۰ سوال تخصصی سازه های بتنی و فولادی + پاسخ تشریحی

۱۶۰ سوال تخصصی مقاومت مصالح + پاسخ تشریحی

سوالات آزمون استخدامی بانک ملی (شغل بانکدار کد ۵)

تمام آزمون های استخدامی بانک ملی سال های قبل را مورد بررسی و ارزیابی کامل قرار دادیم که نتیجه آن این مجموعه تخصصی استخدامی که شامل تمامی سوالات آزمون استخدامی بانک ملی می باشد است و شما داوطلبان می توانید از آن استفاده کامل و نتیجه دار را به عمل آورید.

۱۳۲ سوال تخصصی الکترومغناطیس + پاسخ تشریحی

۲۹۰ سوال تخصصی ریاضیات مهندسی + پاسخ تشریحی

۱۳۰ سوال تخصصی ماشین های الکتریکی + پاسخ تشریحی

۱۰۵ سوال تخصصی مخابرات + پاسخ

۱۷۵ سوال تخصصی مدارهای منطقی و الکترونیکی + پاسخ

سوالات استخدامی بانک ملی ایران (شغل بانکدار کد ۶)

آنچه که داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی سال ۱۴۰۱ به عنوان منبع نیازمند بودند را در نظر گرفتیم و تمامی نمونه سوالات استخدامی بانک ملی شامل پاسخنامه می باشند که این مجموعه از اصلی ترین منابع تخصصی برخوردار است.

۱۷۳ سوال تخصصی اصول حسابداری + پاسخ تشریحی

۱۴۰ سوال تخصصی آمار و احتمالات مهندسی + پاسخ تشریحی

۱۳۲ سوال تخصصی تجزیه و تحلیل سیستم ها + پاسخ تشریحی

۱۶۰ سوال تخصصی تحقیق در عملیات + پاسخ تشریحی

۲۴۰ سوال تخصصی مدیریت و کنترل پروژه + پاسخ

سوالات تخصصی استخدامی بانک ملی (شغل بانکدار کد ۷)

تمامی منابع تخصصی آزمون استخدامی بانک ملی را داوطلبان می توانند برای رشته خود در این مجموعه ها ملاحضه نمایند که آنچه بعنوان منابع تخصصی رشته ها اعلام گردید در این مجموعه ها قرار گرفتند.

۱۲۵ سوال تخصصی استاتیک + پاسخ

۲۸۵ سوال تخصصی ترمودینامیک، سیالات و انتقال حرارت + پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال تخصصی دینامیک، ارتعاشات و کنترل + پاسخ تشریحی

۱۵۵ سوال تخصصی طراحی اجزا + پاسخ تشریحی


منابع آزمون استخدامی بانک ملی

تاپ سوال همیشه تلاش کرده است تا در ارائه منابع مطالعاتی استخدامی سرآمد باشد و مجموعه سوالات مهمی را خدمت عزیزان ارائه دهد که مجموعه سوالات استخدامی بانک ملی ایران عنوان شغلی بانکدار از این قضیه مستثنی نمی باشد و در آن سعی نموده ایم سوالاتی بسیار مناسب و راهگشا به همراه پاسخنامه قرار دهیم تا داوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی ایران در اختیار خود یک مجموعه دانش افزون ببینند که ایمان داریم دریافت کنندگان این مجموعه توان علمی خود را افزایش داده و با یک گام محکم در آزمون شرکت می نمایند.

دانلود سوالات استخدامی بانک ملی ایران (عمومی، تخصصی و محتویاتی کمکی)

قبولی آزمون استخدامی بانک ملی با مطالعه کاملترین منابع

done_allداوطلبان آزمون استخدامی بانک ملی ایران چنانچه می خواهید مجموعه سوالات استخدامی مربوط به عنوان شغلی بانکدار خود را تهیه نمایید می توانید از طریق جدول زیر مجموعه مورد نظر خود را انتخاب و با کلیک بر روی آن به صفحه پرداخت هدایت شوید.

خرید و دانلود

آزمون استخدامی بانک ملی سال ۱۴۰۱

بانک ملی در سال ۱۴۰۱ قصد برگزاری آزمون استخدامی جدید را دارد و طی آن نیروی انسانی بسیار زیادی را جذب خواهد نمود و قطعا شرکت کنندگان بسیار زیادی هم در این آزمون استخدامی بانک ملی حضور خواهند یافت. همانطور که ملاحضه داشته اید برای هر رشته شغلی آزمون استخدامی بانک ملی کاملترین منابع را در نظر گرفته ایم و تمامی این نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ملی به همراه پاسخنامه می باشد که برای آزمون جدید سال ۱۴۰۱ بسیار مناسب است. هر یک از این سوالات استخدامی بانک ملی از بررسی کامل آزمون های استخدامی برگزار شده سال های اخیر بانک ملی و دیگر آزمون ها گردآوری شده است. کاملترین منابع تخصصی و عمومی آزمون استخدامی بانک ملی را با این مجموعه سوالات استخدامی بانک ملی می توانید تجربه نمایید.

بانک ملی ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی