2019/09/27

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش (ویژه رشته های آزمون ۹۸)

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتشنوشتار این بخش از وبگاه مرجع استخدامی کشور به یکی از منابع مطالعاتی آزمون استخدامی نهادهای نظامی اختصاص دارد که تدارک آن بر مبنا آزمون های اخیر آن بوده و با عنوانی چون سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش خدمت مخاطبان و متقاضیان آن ارائه شده است و جهت آزمون استخدامی بهمن ماه ۹۸ مورد بازنگری قرار گرفته تا داوطلبان این آزمون بتوانند جدیدترین نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش را جهت سال تحصیلی پیش رو تجربه نمایند، پس تا آخر این مطلب بازنگری شده همراه باشید.

بسته نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش پوشش دهنده منابعی اعلامی آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش امسال می باشد که از این نظر داوطلبان رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی براحتی می توانند گزینه های اصلی مطالعه را جهت رشد و ارتقاء میزان آمادگی علمی خود در دستور کار قرار دهند و در بازنگری این آزمون، دانلود سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش را با محتویاتی همراه نمودیم که قطعا رفع کننده نیازمندی داوطلبان در آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش خواهند بود که از آزمون ادوار قبل بدست آمده و مطالعه آنها برای این آزمون دانشگاه افسری ارتش مناسب است.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش ویژه سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

منابع آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش / تاپ سوال

مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش با تلاش و صرف وقت فراوان توسط گروه متخصص تهیه سوالات تاپ سوال گردآوری شده است تا کامل ترین و پر محتواترین نمونه سوالات در دست باشد، سوالات تخصصی با پاسخنامه تشریحی در مجموعه قرار داده شده اند از ویژگی های این مجموعه سوالات که می توان مورد توجه قرار داد باکیفیت و خوانا بودن فایلها و با پاسخ بودن تمام سوالات می باشد ما به صورت مجزا مجموعه سوالاتی را برای داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش از رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی تدارک دیده ایم.

منابع عمومی : زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، فرهنگ و معارف اسلامی ، زبان خارجی (انگلیسی) ، هوش و استعداد تحصیلی

منابع تخصصی رشته ریاضی فیزیک : ریاضی ، فیزیک ، شیمی

منابع تخصصی رشته علوم تجربی : ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، زمین شناسی ، زیست شناسی

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / بخش عمومی دو رشته

۳۰۰ نمونه سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۴۳۰ نمونه سوال عمومی استخدامی زبان عربی

۲۳۵ نمونه سوال عمومی استخدامی فرهنگ و معارف اسلامی

۳۳۰ نمونه سوال عمومی استخدامی زبان خارجی (انگلیسی)

۲۳۵ نمونه سوال عمومی استخدامی هوش و استعداد تحصیلی

این بسته نمونه سوالات عمومی در مجموعه های داوطلبان رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی با پاسخنامه قرار داده می شود و به همراه سوالات تخصصی قابل دریافت هستند. علاوه بر این نمونه سوالات عمومی استخدامی دانشگاه افسری ارتش، برای داوطلبان جزوات آموزشی استخدامی دروس منابع عمومی هم که حاصل تلاش کارگروه وبگاه تاپ سوال می باشد در نظر گرفته ایم که با دیگر بسته ها می توانید دریافت نمایید.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / تخصصی رشته ریاضی فیزیک

برای رشته ریاضی فیزیک تمام سعی خود را بکار بردیم و کاملترین بسته سوالات تخصصی استخدامی دانشگاه افسری ارتش را در دروس ذکر شده تولید نمودیم که تمامی سوالات با پاسخنامه تشریحی جهت دانش افزونی مخاطبان ارائه شده است که در آزمون سال های قبل از آنها استفاده شد.

۳۵۵ سوال تخصصی ریاضی + پاسخنامه تشریحی

۵۲۰ سوال تخصصی فیزیک + پاسخنامه تشریحی

۵۱۴ سوال تخصصی شیمی + پاسخنامه تشریحی

محتویات دیگری که به همراه این سوالات تخصصی برای داوطلبان قابل دریافت می شود عبارتند از بسته سوالات عمومی که در بخش قبل خدمتتان ارائه داشته ایم و همین طور جروات عمومی استخدامی و سوالات ۵ دوره از آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور با پاسخ تشریحی.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / تخصصی رشته علوم تجربی

سوالات تخصصی دانشگاه افسری ارتش رشته علوم تجربی را در سه درس توانسته ایم تدارک ببینیم که با رصد آزمون های اخیر دانشگاه های افسری ارتش، سوالات با پاسخنامه تماما تشریحی انتشار یافته اند که گزینه بسیار خوبی جهت آزمون سال تحصیلی جدید محسوب می گردد.

۴۳۴ سوال تخصصی ریاضی + پاسخنامه تشریحی

۴۸۶ سوال تخصصی فیزیک + پاسخنامه تشریحی

۵۱۴ سوال تخصصی شیمی + پاسخنامه تشریحی

بسته نمونه سوالات عمومی، درسنامه های استخدامی منابع عمومی و دفترچه سوالات ۵ دوره از آزمون های فراگیر با پاسخنامه تشریحی عناوینی هستند که به همراه سوالات تخصصی دانشگاه های افسری ارتش قابل دانلود می باشند.


اطمینان داشته باشید که کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش را برای شما داوطلبان محترم تهیه کرده ایم که دریافت آنرا به داوطلبانی که می خواهند برای این آزمون یک منابع خوب را در دست داشته باشند توصیه می کنیم چراکه این مجموعه دارنده تمام مواد امتحانی می باشد که مورد نیاز داوطلبان است و مطالعه آنها قطعا آمادگی شما را برای آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ نسبت به دیگر داوطلبان چندین برابر می کند و یک خروجی موفقیت آمیزی را برای خود رقم خواهید زد.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش را با تاپ سوال تجربه نمایید

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش جهت آزمون سال ۹۸

ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا)

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی