۱۳۹۷/۰۹/۰۵

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش (ویژه سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹)

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش (ویژه سال تحصیلی ۹۸ – ۹۹)
rating: 4 - 4 vote

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش | کاملترین مجموعه ممکن

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتشمطلب پیش رو شما سروران که در حال مشاهده آن هستید مربوط می شود به آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش که تیم تاپ سوال مجموعه ای به نام سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش خدمت شما داوطلبان ارائه کرده که می تواند کامل ترین منبع مطالعاتی برای شما عزیزان باشد این آزمون حتما با شرکت کنندگان بسیار زیادی روبروست و به همین علت تیم تاپ سوال برای موفقیت شما به صورت اختصاصی بر روی این مجموعه کار کرده است مجموعه ای که حاوی تمام مواد امتحانی تخصصی و عمومی می باشد و آنرا در دسترس شما قرار داده است.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش | ۹۸ – ۹۹

با این نمونه سوالات توان علمی و دانش خود را بهبود داده و به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در خواهید آمد مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش تاپ سوال بهترین مجموعه سوالات از نظر محتویات در سراسر اینترنت می باشد و شما داوطلبان با اطمینان کامل می توانید اقدام به دریافت آن نمایید این مجموعه سوالات برای داوطلبان نیروهای زمینی ، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم انبیاء (ص) ، هوایی ، دریایی و سازمان های تابعه مناسب دیده شده است.

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش مناسب داوطلبان

مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش با تلاش و صرف وقت فراوان توسط گروه متخصص تهیه سوالات تاپ سوال گردآوری شده است تا کامل ترین و پر محتوا ترین سوالات در دست داشته باشید سوالات تخصصی با پاسخنامه تشریحی در مجموعه قرار داده شده اند از ویژگی های این مجموعه سوالات که می توان مورد توجه قرار داد باکیفیت و خوانا بودن فایلها و با پاسخ بودن تمام سوالات می باشد ما به صورت مجزا مجموعه سوالاتی را برای داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه های ارتش از رشته های ریاضی فیزیک ، علوم تجربی تدارک دیده ایم که می توانید مجموعه مربوطه را دریافت نمایید.

مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش از نظر محتویات :

سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش (سوالات عمومی رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی) :

۳۰۰ عدد نمونه سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی + پاسخنامه

۴۳۰ عدد نمونه سوال عمومی استخدامی زبان عربی + پاسخنامه

۲۳۵ عدد نمونه سوال عمومی استخدامی فرهنگ و معارف اسلامی + پاسخنامه

۳۳۰ عدد نمونه سوال عمومی استخدامی زبان خارجی (انگلیسی) + پاسخنامه

۲۳۵ عدد نمونه سوال عمومی استخدامی هوش و استعداد تحصیلی + پاسخنامه

این بسته نمونه سوالات عمومی در مجموعه های داوطلبان رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی قرار داده می شود و به مراه سوالات تخصصی قابل دریافت هستند.

بخش تخصصی سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش (رشته ریاضی و فیزیک) :

سوالات آزمون های استخدامی ارتش سالهای قبل مورد گرد آوری تیم تولید محتوا تاپ سوال قرار گرفت و نتیجه آن تولید این مجموعه های ارزشمند با این تعداد سوالات  می باشد و با پاسخ تشریحی سعی در افزایش توان علمی و بهره برداری آموزشی داوطلبان داشته ایم.

۳۵۵ عدد سوال تخصصی درس ریاضی به همراه پاسخنامه تشریحی

۵۲۰ عدد سوال تخصصی درس فیزیک به همراه پاسخنامه تشریحی

۵۱۴ عدد سوال تخصصی درس شیمی به همراه پاسخنامه تشریحی

59,000 ریال – خرید و دانلود

بخش تخصصی سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش (رشته علوم تجربی) :

تمامی دروس معرفی شده طبق مواد امتحانی که برگزار کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه های ارتش اعلام کرده اند در مجموعه قرار داده شده است تمام نکات مربوط به سالهای تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی هر رشته و درس رعایت شده می باشد.

۴۳۴ عدد سوال تخصصی درس ریاضی به همراه پاسخنامه تشریحی

۴۸۶ عدد سوال تخصصی درس فیزیک به همراه پاسخنامه تشریحی

۵۱۴ عدد سوال تخصصی درس شیمی به همراه پاسخنامه تشریحی

59,000 ریال – خرید و دانلود

تمامی دروس معرفی شده طبق مواد امتحانی که برگزار کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه های ارتش اعلام کرده اند در مجموعه قرار داده شده است تمام نکات مربوط به سالهای تحصیلی دبیرستان و پیش دانشگاهی هر رشته و درس رعایت شده می باشد.

اطمینان داشته باشید که بهترین و کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه های افسری ارتش را برای شما داوطلبان محترم تهیه کرده ایم که دریافت آنرا به داوطلبانی که می خواهند برای این آزمون یک منابع خوب را در دست داشته باشند توصیه می کنیم چراکه این مجموعه دارنده تمام مواد امتحانی می باشد که مورد نیاز داوطلبان است و مطالعه آنها قطعا آمادگی شما را برای آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش نسبت به دیگر داوطلبان چندین برابر می کند.

کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه های افسری را با تاپ سوال تجربه کنید

تمام سوالات تخصصی هر رشته دارای پاسخ نامه کامل تشریحی می باشد

ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا)

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی