2019/09/27

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش (ویژه آزمون استخدامی ۱۳۹۹)

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتشآزمون های استخدامی نهادهای نظامی همیشه بعنوان یکی از گزینه های تولید منابع مطالعاتی و کمک آموزشی وبگاه استخدامی تاپ سوال بوده است که این بخش به معرفی مجموعه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش اختصاص دارد. متقاضیان رشته های استخدامی دانشگاه های افسری سال ۱۳۹۹ می توانند منابع استخدامی مربوط به رشته خود را دانلود نمایند و با افزایش توان علمی مورد نیاز آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش در این رقابت نظامی شرکت داشته باشند. این مجموعه دربردارنده سوالات سال های اخیر است.

مجموعه نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش پوشش دهنده منابعی اعلامی آزمون استخدامی جدید امسال می باشد که از این نظر داوطلبان رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی براحتی می توانند گزینه های اصلی مطالعه را جهت رشد و ارتقاء میزان آمادگی علمی خود در دستور کار قرار دهند و در بازنگری این بسته به منظور اضافه نمودن منابع جدیدتر، دانلود سوالات استخدامی دانشگاه افسری را با محتویاتی همراه نمودیم که قطعا رفع کننده نیاز داوطلبان در آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ۹۹ خواهند بود که از آزمون ادوار قبل بدست آمده و مطالعه آنها برای این آزمون دانشگاه افسری ارتش ویژه است.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

منابع آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش / تاپ سوال

نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه افسری با تلاش و صرف وقت فراوان توسط گروه متخصص تهیه سوالات تاپ سوال گردآوری شده است تا کامل ترین بسته نمونه سوالات در دست باشد، تشریحی بودن پاسخنامه سوالات تخصصی رشته ها از ویژگی های این مجموعه سوالات می باشد که باعث می گردد داوطلبان نکات آموزشی هر سوال را فراگیرند و با قرار داشتن در بالاترین سطح آمادگی قبولی آزمون کتبی را تجربه نمایند.

منابع عمومی آزمون دانشگاه افسری : زبان و ادبیات فارسی ، زبان عربی ، معارف اسلامی ، زبان خارجی (انگلیسی) ، هوش و استعداد تحصیلی

منابع تخصصی استخدامی دانشگاه افسری رشته ریاضی فیزیک : ریاضی ، فیزیک ، شیمی

منابع تخصصی استخدامی دانشگاه افسری رشته علوم تجربی : ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، زمین شناسی ، زیست شناسی

برای بخش عمومی سوالات آزمون دانشگاه افسری ارتش یک بسته نمونه سوالات را بصورت مشترک گردآوری نموده ایم که به همراه هر یک از بسته های تخصصی رشته های مورد نظر امکان دانلود آن وجود دارد. بسته های عمومی و تخصصی طبق منابع در نظر گرفته شده طراحی شده اند.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / بخش عمومی

۳۰۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۴۳۰ نمونه سوال زبان عربی

۲۳۵ نمونه سوال فرهنگ و معارف اسلامی

۳۳۰ نمونه سوال زبان خارجی (انگلیسی)

۲۳۵ نمونه سوال هوش و استعداد

این بسته نمونه سوالات عمومی در مجموعه های داوطلبان رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی با پاسخنامه قرار داده می شود و به همراه سوالات تخصصی قابل دریافت هستند. علاوه بر این نمونه سوالات عمومی دانشگاه افسری ارتش، برای داوطلبان جزوات آموزشی استخدامی دروس منابع عمومی هم که حاصل تلاش کار گروه وبگاه تاپ سوال می باشد در نظر گرفته ایم که با دیگر بسته ها می توانید دریافت نمایید.

سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / ریاضی فیزیک

برای رشته ریاضی فیزیک تمام سعی خود را بکار بردیم و کاملترین بسته سوالات تخصصی استخدامی دانشگاه افسری ارتش را در دروس ذکر شده تولید نمودیم که تمامی سوالات با پاسخنامه تشریحی جهت دانش افزونی مخاطبان ارائه شده است که در آزمون سال های قبل از آنها استفاده شد.

۳۵۵ سوال تخصصی ریاضی + پاسخ تشریحی

۵۲۰ سوال تخصصی فیزیک + پاسخ تشریحی

۵۱۴ سوال تخصصی شیمی + پاسخ تشریحی

محتویات دیگری که به همراه این سوالات تخصصی برای داوطلبان قابل دریافت می شود عبارتند از بسته سوالات عمومی که در بخش قبل خدمتتان ارائه داشته ایم و همین طور جروات عمومی استخدامی و سوالات ۵ دوره از آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور با پاسخ تشریحی.


سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش / علوم تجربی

سوالات تخصصی دانشگاه افسری ارتش رشته علوم تجربی را در سه درس توانسته ایم تدارک ببینیم که با رصد آزمون های اخیر دانشگاه های افسری ارتش، سوالات با پاسخنامه تماما تشریحی انتشار یافته اند که گزینه بسیار خوبی جهت آزمون سال تحصیلی جدید محسوب می گردد.

۴۳۴ سوال تخصصی ریاضی + پاسخ تشریحی

۴۸۶ سوال تخصصی فیزیک + پاسخ تشریحی

۵۱۴ سوال تخصصی شیمی + پاسخ تشریحی

بسته نمونه سوالات عمومی، درسنامه های استخدامی منابع عمومی و دفترچه سوالات ۵ دوره از آزمون های فراگیر با پاسخنامه تشریحی عناوینی هستند که به همراه سوالات تخصصی دانشگاه های افسری ارتش رشته علوم تجربی قابل دانلود می باشند.


اطمینان داشته باشید که کامل ترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری ارتش را برای شما داوطلبان محترم تهیه کرده ایم که دریافت آنرا به داوطلبانی که می خواهند برای این آزمون یک منابع خوب را در دست داشته باشند توصیه می کنیم چرا که این مجموعه دارنده تمام مواد امتحانی می باشد که مورد نیاز داوطلبان است و مطالعه آنها قطعا آمادگی شما را برای آزمون استخدامی دانشگاه های افسری ارتش سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ نسبت به دیگر داوطلبان چندین برابر می کند و یک خروجی موفقیت آمیزی را برای خود رقم خواهید زد.

آزمون استخدامی دانشگاه افسری – سال ۹۹

دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران هر سال از افراد مستعد و واجد شرایط استخدام به عمل می آورند که آزمون کتبی و گزینش بعنوان فرآیند استخدامی دانشگاه افسری می باشد که در مرحله داوطلبان و متقاضیان هر یک از رشته ها باید قبولی در بخش کتبی را بدست آورند تا به مراحل راه یابند که منابع استخدامی دانشگاه افسری ارتش را به همین منظور خدمت متقاضیان آن ارائه شده است که سوالات آزمون دانشگاه افسری ارتش ادوار اخیر را شامل می شود و جهت آزمون های پیش رو دانشگاه افسری خیلی می تواند مفیدو موثر  باشد که قطعا است.

داوطلبان آزمون دانشگاه افسری از دیگر منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی ارتش هم بعنوان نمونه مجموعه سوالات نیروی زمینی ارتش می توانند استفاده نمایند تا با ابعاد مختلف طرح سوال آزمون های استخدامی این نهادهای نظامی بیشتر آشنا شوند.

تاپ سوال و متقاضیان منابع استخدامی دانشگاه افسری

وبگاه تاپ سوال نکته ای را خدمت مخاطبان این نوشتار که به مجموعه استخدامی دانشگاه افسری ارتش پرداخته است عرض می نماید. دو مجوز مهم که یک پایگاه اینترنتی جهت تولید محصولات و همین طور مشتری مداری باید در اختیار داشته باشد بعنوان مسئله ای است که لازم دیدیم بیان نماییم. تاپ سوال از وبگاه هایی حوزه منابع کمک آموزشی آزمون های استخدامی می باشد که فعالیت و محصولات خود را بر مبنا در اختیار داشتن این مجوزها و در سایت هم قابل نمایش هستند مورد عرضه قرار  می دهد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا)

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی