2019/04/02

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش (کاملترین منبع آزمون ۱۴۰۰)

عرض ادب و احترام به متقاضیان آزمون بزرگ استخدام آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ که توجه شما عزیزان را به این نوشتار از تاپ سوال که به یکی از عناوین مهم شغلی این وزارتخانه در رابطه با منابع استخدامی پرداخته شده جلب می نماییم. سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش عنوانی است که برای آزمون آن پرمحتواترین منابع مطالعاتی را برای داوطلبان و به خصوص مخاطبان خود انتشار داده ایم که قطع به یقین انتخاب کنندگان آن یکی از کاملترین و نتیجه سازترین منابع آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش را در سطح کشور تجربه خواهند نمود.

وبگاه تاپ سوال برای تمامی عناوین شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش تدارک بسته های مطالعاتی خود را عرضه داشته و عنوان شغلی مربی پرورشی هم یکی از موارد می باشد که با بررسی و ارزیابی آزمون های استخدامی مربی پرورشی دوره های اخیر توانسته جامع ترین نمونه سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش که با استقبال خوب داوطلبان در آزمون های قبلی همراه بوده را آپدیت نماید و حتما در آزمون سال ۱۴۰۰ که پذیرش زیادی هم در رشته شغلی مربی پرورشی به عمل خواهد آمد و این مجموعه سوالات استخدامی مربی پرورشی که کاملترین عناوین مطالعاتی را به همراه دارد می تواند بهترین انتخا ممکن جهت استخدام در این عنوان شغلی به حساب آید که در ادامه به جزئیات آن بیشتر می پردازیم.

دانلود کاملترین مجموعه سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش

آپدیت منابع آزمون استخدامی مربی پرورشی جهت آزمون سال ۱۴۰۰

محتویاتی که برای مجموعه سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش در نظر گرفته ایم تماما کامل و جامع بوده که با مطالعه آنها همانند داوطلبان دوره های قبل که مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش رشته شغلی مربی پرورشی را برگزیدند به استخدام نزدیک تر خواهند شد.

سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش / بخش عمومی

متقاضیان رشته شغلی مربی پرورشی با مطالعه این بسته نمونه سوالات عمومی با پاسخنامه که از آزمون های آموزش و پرورش و مهم دولتی کشور گردآوری شده اند که دانش و مهارت کافی را در بخش عمومی را بطور کامل رقم خواهد زد و آزمون استخدامی مربی پرورشی را با پاخگویی خوب می تواند پشت سر بگذارند و یکی از قبول شوندگان این آزمون داغ کشور می توانند باشند.

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی تعداد ۶۴۴ عدد

سوالات استخدامی معارف اسلامی تعداد ۶۲۶ عدد

سوالات استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) تعداد ۷۳۳ عدد

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی تعداد ۶۱۵ عدد

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی تعداد ۷۴۸ عدد

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی تعداد ۳۲۴ عدد

سوالات استخدامی هوش و توانمندی های عمومی تعداد ۵۴۰ عدد

سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش / بخش تخصصی

یکی از کاملترین سوالات تخصصی استخدامی مربی پرورشی را خدمت داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش عرضه نموده ایم که در بردارنده تمام منابع بخش تخصصی آزمون مربی پرورشی پیش رو می باشد و نیاز مطالعاتی داوطلبان در این بخش بطور کامل مرتفع خواهد نمود.

روانشناسی پرورشی (۱۷۸ سوال با پاسخنامه)

روش ها و فنون تدریس (۱۹۶ سوال با پاسخنامه)

اصول و فلسفه تعلیم و تربیت (۱۹۴ سوال با پاسخنامه)

اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی آموزشی (۱۹۸ سوال با پاسخنامه)

روانشناسی رشد (۲۰۶ سوال با پاسخنامه)

اصول و فلسفه تعلیم و تربیت (۱۹۴ سوال با پاسخنامه)

دفترچه های آموزش و پرورش و فراگیر / ویژه آزمون مربی پرورشی

وبگاه تاپ سوال برای تمام عناوین شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سعی کرده این بسته را به آنها اختصاص دهد که مهم ترین و جامع ترین آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و فراگیر دولنی بخش عمومی را شامل می گردند و برای آزمون استخدامی مربی پرورشی کارآمد است.

دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر (اولین تا پنجمین آزمون فراگیر – ۹۴ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

سوالات اسخدامی مربی پرورشی (آزمون سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ با پاسخنامه)

سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (سال های ۹۴ ، ۹۵ با پاسخنامه)

درسنامه منابع عمومی آزمون استخدامی مربی پرورشی

این بخش جهت پاسخگویی هر چه بهتر داوطلبان به سوالات عمومی آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش تدارک دیده ایم که در آزمون های سال قبل یکی از پرکاربردترین منابع مطالعاتی شناخته شده است.

درسنامه استخدامی درس زبان و ادبیات فارسی

درسنامه استخدامی درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر

درسنامه استخدامی درس ریاضی و آمار مقدماتی

درسنامه استخدامی درس احکام و معارف اسلامی

درسنامه استخدامی درس زبان انگلیسی عمومی

درسنامه استخدامی درس هوش و توانمندی های عمومی


وبگاه تاپ سوال تمام عناوین شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مورد رصد خود قرار می دهد و تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا بسته های مطالعاتی ارائه شده دارای کاملترین عناوین مطالعاتی باشند که مجموعه سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش حاوی آنچه که یک داوطلب جهت رسیدن به مرحله آمادگی شرکت در آزمون نیازمند می باشد است و حتما شما داوطلبان یکی از بهینه ترین و با بازخوردترین منابع استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش را در این حوزه کاری وبگاه تاپ سوال شاهد خواهید بود.

مجموعه سوالات استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش دربردارنده تمام مواد آزمون

تاپ سوال ارائه کننده بزرگترین محصول مطالعاتی رشته شغلی مربی پرورشی

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی