2022/11/19

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت (آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت این بخش شامل تمامی نمونه سوالات آزمون های برگزار شده سال های ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰ می باشد که برای آزمون استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت سال ۱۴۰۱ مهم ترین منبع به شمار می رود.
عنوان مجموعه : سوالات عمران شرکت نفت
آزمون : سال ۱۴۰۱
محتویات : منابع عمومی و منابع تخصصی
پاسخنامه : تشریحی

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفتبا سلام و درود به تمامی داوطلبان عزیز آزمون های استخدامی که وب سایت تاپ سوال را انتخاب کرده اند که امیدواریم توانسته باشیم مجموعه های خوبی را برای داوطلبان تدارک دیده باشیم. در این بخش از وب سایت مجموعه سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت را تهیه و تنظیم نموده ایم که حتما با مطالعه آن می توانید با یک قدرت علمی بسیار بالا در آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت نمایید. آنچه که به عنوان منابع این آزمون اعلام شده است را داوطلبان می توانند در این مجموعه مشاهده بفرمایند.

ما ایمان داریم خروجی مطالعه مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت این رشته مهندسی توسط یک داوطلب یقینا موفقیت و استخدام می باشد چرا که این مجموعه با محتویاتی که دارد می تواند مسیر استخدام را برای داوطلبان هموارتر نماید و گامی بلند در جهت قبولی این آزمون بردارند. این مجموعه سوالات بخش های مختلف را با پاسخ در خود جای داده است و داوطلبان می توانند بعنوان یک منبع مطالعاتی بسیار موثر در دستور کار مطالعاتی خود قرار دهند.

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت / آزمون ۱۴۰۱

کاملترین منابع تخصصی و عمومی آزمون مهندسی عمران شرکت نفت

این مجموعه با بررسی کامل تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده تدارک یافته است و برای آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ بسیار مفید و نتیجه دار می باشد. حتما داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت منابع این مجموعه را مطالعه نمایند و نتیجه قبولی را کسب کنند.

done_allمنابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت :

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی) : مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها ، مکانیک خاک و پی سازی ، مکانیک سیالات و هیدرولیک ، طراحی سازه های فولادی و بتنی

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار) : مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها ، مکانیک خاک و پی سازی ، سازه های فولادی و بتنی

منابع عمومی (مشترک) : زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ، زبان انگلیسی عمومی ، کامپیوتر ، هوش و توانمندی ذهنی

keyboard_arrow_leftسوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت (عمومی)

۷۳۰ عدد سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش به همراه پاسخنامه

۷۱۵ عدد سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخنامه

۶۵۰ عدد سوال عمومی استخدامی کامپیوتر به همراه پاسخنامه

۵۴۰ عدد سوال عمومی استخدامی هوش و توانمندی های ذهنی به همراه پاسخنامه

keyboard_arrow_leftسوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اصل دفترچه سوالات عمومی تمامی آزمون های استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار شده را داوطلبان می توانند در این مجموعه تجربه نمایند. این بخش به همراه پاسخ می باشد و برای آزمون استخدامی شرکت نفت بسیار موثر و دانش افزون محسوب می گردد.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی)

۱۸۰ عدد نمونه سوال استخدامی مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۴۰ عدد نمونه سوال استخدامی مکانیک خاک و پی سازی به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۸۵ عدد نمونه سوال استخدامی مکانیک سیالات و هیدرولیک به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۴۰ عدد نمونه سوال استخدامی طراحی سازه های فولادی و بتنی به همراه پاسخ نامه تشریحی

برای هر آزمون استخدامی مجموعه بسیار کاملی را تدارک دیده ایم که برای آزمون استخدامی شرکت نفت یکی از جامع ترین مجموعه نمونه سوالات را با پاسخ آماده نمودیم که داوطلبان با مطالعه این منابع قطعا جزو قبول شدگان این آزمون خواهند بود.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار)

۱۸۰ عدد نمونه سوال استخدامی مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۴۰ عدد نمونه سوال استخدامی مکانیک خاک و پی سازی به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۴۰ عدد نمونه سوال استخدامی سازه های فولادی و بتنی به همراه پاسخ نامه تشریحی

داوطلبان آزمون استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت برای کسب نتیجه این آزمون حتما مطالعه این مجموعه را در دستور کار خود قرار دهند چون تمامی دروس این آزمون را به همراه دارد و قطعا امکان کسب نتیجه با مطالعه این منابع بسیار بالا می باشد.


برای تدارک این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت تمامی آزمون های برگزار شده ارزیابی شده است و برای داوطلبان این آزمون یکی از کاملترین مجموعه ها را تدارک دیده ایم که داوطلبان با مطالعه این مجموعه می توانند آمادگی و دانش خود را به مرز حداکثری برسانند. قطعا استفاده از این مجموعه برای داوطلبان با نتیجه همراه خواهد بود. دروسی که به عنوان منابع عمومی و تخصصی این آزمون اعلام گردید را با پاسخ برای داوطلبان در نظر گرفتیم و داوطلبان برای آزمون مربوطه کاملترین منبع مطالعاتی را می توانند تجربه نمایند.

سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت نفت (قبولی آزمون ۱۴۰۱)

تمامی منابع آزمون در یک مجموعه عمومی و تخصصی کامل

شرکت نفت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی