2020/06/18

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی نیروی انتظامی (کاملترین منبع آزمون سال ۱۴۰۰)

سوالات استخدامی نیروی انتظامی که خدمت داوطلبان ارائه شده است شامل اصل سوالات آزمون های اخیر با پاسخنامه می باشد و یکی از کاملترین منابع جهت آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ نیروی انتظامی شناخته شده است.

سوالات استخدامی نیروی انتظامیبا سلام و عرض ادب به یکایک شما داوطلبان آزمون استخدامی نیروی انتظامی که در این بخش از وب سایت برای آزمون های پذیرش نیروی این نهاد نظامی منبع مطالعاتی جامع و پرمحتوا را ارائه نموده ایم که می توانید برای آزمون استخدام سال ۱۴۰۰ نیروی انتظامی مورد استفاده قرار دهید. کاملترین مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی آنچه که بعنوان منابع امتحانی مورد نیاز است را به همراه دارد تا داوطلبان آزمون استخدامی نیروی انتظامی منبعی بسیار کاملی را تجربه نمایند و به پذیرش خود در این ارگان پرتلاش کشور دست یابند.

نیروی انتظامی همیشه از بین جوانان مستعد و توانمند استخدام به عمل آورده و هر سال شاهد پذیرش از سوی این ارگان نظامی در مقاطع افسری و درجه داری هستیم که با بررسی آزمون های برگزار شده نیروی انتظامی این سال ها توانسته ایم بسته فوق کاملی را جهت قبولی داوطلبان در بخش کتبی آزمون تدارک ببینیم که دربردارنده مهم ترین نمونه سوالات عمومی، سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی که بخش بسیار مهم برای آزمون نیروی انتظامی به شمار می رود، استاندارترین نمونه دفترچه سوالات آزمون های استخدامی کشور و جزوات منابع عمومی می باشد. نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی می تواند گزینه بسیار مناسبی از نظر منابع مطالعاتی باشد که هر داوطلبی بدان نیازمند است تا آزمون و رقابت استخدامی آسوده تری را تجربه نماید.

سوالات استخدامی نیروی انتظامی انتخابی برای آزمون های سال ۱۴۰۰

فراگیری منابع آزمون استخدامی نیروی انتظامی با تاپ سوال

بسته مطالعاتی آزمون استخدامی نیروی انتظامی بر مبنا بررسی و شناسایی منابع سوال خیز این دوره های اخیر مقاطع درجه داری و افسری تولید گشته و حال با بازنگری های جدید خدمت شما مخاطبان ارائه شده است و با هر برگزاری آزمون، اقدام به اضافه نمودن جدیدترین نمونه سوالات به منابع استخدامی نیروی انتظامی می نماییم تا داوطلبان آزمون های استخدامی نیروی انتظامی پیش رو بروزترین منبع را تجربه نمایند.

مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی را در چند بخش خدمت مخاطبان تشریح می نماییم تا بصورت کامل با منابع استخدامی نیروی انتظامی کشور آشنا گردید و قطعا بسته پیشنهاد شده تاپ سوال که تا الان رضایت بسیاری از مخاطبان را جلب نموده و نتیجه های قبولی بخش کتبی را برای داوطلبان رقم زده است حالا در ادامه این روند در خدمت داوطلبان آزمون های جدید می باشد تا انتقال تجربه نماید.

سوالات استخدامی نیروی انتظامی / با پاسخ

یکی از بخش های بسیار مهم آزمون نیروی انتظامی سوالات دروس معرفی شده با پاسخنامه می باشد که منابع هر آزمون به شمار می روند که این بسته طی بررسی و رصد آزمون های نیروی انتظامی و همین طور دیگر آزمون های کشور گردآوری شده است که در خود نمونه سوالاتی بسیار پرتکرار و مهم را جای داده است تا شما داوطلبان هیچ گونه کم و کاستی برای آزمون نیروی انتظامی نداشته باشید.

۵۴۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۲۸ نمونه سوال احکام و معارف اسلامی

۶۴۴ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۵۷۰ نمونه سوال فناوری اطلاعات

۴۸۰ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۳۲۴ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۳۶ نمونه سوال هوش و استعداد شغلی

سوالات استخدامی نیروی انتظامی / بخش عقیدتی سیاسی

در هر ارگان نظامی که بخواهید استخدام شوید این بخش را بصورت ویژه بر روی افراد کار می نمایند تا واجد شرایط ترین اشخاص به استخدام درآیند که سعی نمودیم به جهت بهبود دانش و سطع علمی شما در این بخش منابعی را ارائه نماییم که می توانید به تسلط بالایی در این زمینه دست یابید.

  • جزوه کامل و جامع عقیدتی سیاسی با موضوعاتی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام ، شناخت مسائل روز و …
  • بیش از ۲۰۰۰ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی ، معارف و گزینش به همراه پاسخنامه

درسنامه های استخدامی نیروی انتظامی / ویژه آزمون ۱۴۰۰

از آنجاییکه به اهمیت بخش منابع در قسمت بالا اشاره شده و نمونه سوالاتی بسیار کاربردی را برایتان عرضه نمودیم برای این بخش درسنامه هایی را هم با شناخت کاملی که تیم تاپ سوال از مباحث این دروس دارد ارائه داده ایم که نکات لازم را برای آزمون استخدامی نیروی انتظامی می توانید در این جزوات شاهد باشید و سعی کنید با دقت کامل این درسنامه را مطالعه بفرمایید تا پاسخگوی سوالات باشید.

۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی ریاضی و آمار

۲۵۰ صفحه جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی

۱۰ صفحه جزوه استخدامی هوش و استعداد

دفترچه آزمون های استخدامی مرتبط با آزمون نیروی انتظامی

به جهت اینکه داوطلبان آزمون نیروی انتظامی با دفترچه سوالات آزمون های دولتی آشنا شوند تصمیم گرفتیم سوالات آزمون های ۹۴ تا ۹۷ را با پاسخنامه تشریحی خدمتان ارائه نماییم تا با استفاده از آن توان علمی خود را در  این بخش آزمون نیروی انتظامی تا مرز حداکثری ارتقا دهید.

  • سوالات آزمون های فراگیر ۹۴ تا ۹۷ با پاسخ تشریحی
  • اصل سوالات آزمون های استخدامی دولتی سال های ۹۳ تا ۹۵ با پاسخنامه

منابع مطالعاتی آزمون های نیروی انتظامی

همانطور که ملاحضه فرمودید بخش های بسیار حائز اهمیتی را برای مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی در نظر گرفته ایم که برای آزمون سال ۱۴۰۰ بسیار مناسب می باشد حتما این سوالات و جزوات را با دقت مورد مطالعه قرار دهید، این منابع با بررسی آزمون های استخدامی مختلفی گردآوری شده که هر داوطلب با انتخابش خود را از هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز می نماید و وقت خود را بیشتر صرف مطالعه و فراگیری نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی انتظامی نمایید تا آماده تر از هر داوطلبی در بخش آزمون کتبی استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حاضر شوید.

تاپ سوال با تلاش چندین ساله خود در حوزه ارائه کاملترین بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی همیشه سعی نمود بسته های دانش افزون و بدون نقصی را در اختیار داوطلبان قرار دهد تا با گامی بلند در جهت استخدام عنوان شغلی مورد نظر خود خیز بردارند. چنانچه خواستید چه قبل و چه بعد از دریافت محصول با ما ارتباط برقرار نمایید از بخش تماس با ما منتظر شما هستیم.

دانلود کاملترین بسته نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی جهت آزمون ۱۴۰۰

مطالعه پرمحتواترین بسته مطالعاتی جزوات و سوالات استخدام نیروی انتظامی


در این بخش از منابع استخدامی نهادهای نظامی به نیروی انتظامی پرداختیم و دانلود منابع مطالعاتی آن را با مبلغ مشخص شده فراهم نمودیم که قطعا تجربه خوب و تضمین شده ای برای داوطلبان آزمون استخدام نیروی انتظامی خواهد بود و اگر چنانچه داوطلبان این آزمون در پی مطالعه بیشتر از این نوع منابع هستند پیشنهاد این پایگاه مجموعه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش است که توسط همین نفرات در سطح کشور تولید و منتشر شده است که از نظر منابع مطالعاتی انتخابی خوب و دانش افزون می باشد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی