۱۳۹۸/۰۱/۰۴

سوالات استخدامی نیروی انتظامی (کاملترین منبع برای آزمون نیروی انتظامی)

سوالات استخدامی نیروی انتظامی (کاملترین منبع برای آزمون نیروی انتظامی)
rating: 4.8 - 16 vote

سوالات استخدامی نیروی انتظامیبا سلام و عرض ادب به یکایک شما داوطلبان آزمون های استخدامی که در این بخش از وب سایت برای آزمون نیروی انتظامی منبع مطالعاتی جامع و پرمحتوا را ارائه نموده ایم که می توانید برای آزمون سال ۹۸ این ارگان نظامی مورد استفاده قرار دهید. مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی آنچه که بعنوان مواد امتحانی مورد نیاز است را به همراه دارد تا داوطلبان آزمون استخدامی نیروی انتظامی منبعی بسیار کاملی را تجربه نمایند و به هدف خود که پذیرش در این ارگان پرتلاش کشورمان است دست یابند.

نیروی انتظامی همیشه از بین جوانان مستعد و توانمند استخدام به عمل آورده و هر سال شاهد پذیرش از سوی این ارگان نظامی هستیم برای این موضوع با برررسی آزمون های برگزار شده نیروی انتظامی توانسته ایم بسته فوق کاملی را جهت قبولی داوطلبان در بخش کتبی آزمون تدارک ببینیم که دربردارنده مهم ترین نمونه سوالات عمومی، سوالات و جزوات عقیدتی سیاسی که بخش بسیار مهم برای آزمون نیروی انتظامی به شمار می رود، استاندارترین نمونه دفترچه سوالات آزمون های استخدامی کشور و جزوات منابع عمومی می باشد نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی می تواند گزینه بسیار مناسبی از نظر منابع مطالعاتی باشد که هر داوطلبی بدان نیازمند است تا آزمون آسوده تری را تجربه نماید.

جزوات و سوالات استخدامی نیروی انتظامی ویژه آزمون سال ۹۸

مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی را در چند بخش خدمتان ارائه می نماییم تا بصورت کامل با منابع استخدامی نیروی انتظامی کشور آشنا گردید و امیدواریم توانسته مورد پسندترین بسته ممکن را برای شما داوطلبان تدارک دیده باشیم.

سوالات استخدامی نیروی انتظامی / بخش عمومی

یکی از بخش های بسیار مهم آزمون استخدامی نیروی انتظامی دروس های عمومی می باشند که پای ثابت هر آزمون به شمار می روند که این بسته طی بررسی و رصد آزمون استخدامی نیروی انتظامی و همین طور دیگر آزمون های کشور گردآوری شده است که در خود نمونه سوالاتی بسیار پرتکرار و مهم را جای داده است تا شما داوطلبان هیچ گونه کم و کاستی را برای آزمون نیروی انتظامی نداشته باشید.

۵۴۰ نمونه سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی + پاسخ نامه

۵۲۰ نمونه سوال عمومی استخدامی احکام و معارف اسلامی + پاسخ نامه

۶۴۴ نمونه سوال عمومی استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخ نامه

۵۷۰ نمونه سوال عمومی استخدامی فناوری اطلاعات و مهارتهای کامپیوتر + پاسخ نامه

۴۸۰ نمونه سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی + پاسخ نامه

۳۲۰ نمونه سوال عمومی استخدامی اطلاعات عمومی + پاسخ نامه

۵۳۰ نمونه سوال عمومی استخدامی هوش و استعداد شغلی + پاسخ نامه

سوالات استخدامی نیروی انتظامی / بخش عقیدتی سیاسی

در هر ارگان نظامی که بخواهید استخدام شوید این بخش را بصورت ویژه برروی افراد کار می نمایند تا واجد شرایط ترین اشخاص به استخدام درآیند که سعی نمودیم به جهت بهبود دانش شما در این بخش منابعی را ارائه کرده ایم که می توانید به تسلط بالایی در این زمینه دست یابید.

جزوه کامل و جامع عقیدتی سیاسی با موضوعاتی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید ، احکام جعاله ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام ، شناخت مسائل روز و …

بیش از ۲۰۰۰ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی ، معارف و گزینش به همراه پاسخنامه

درسنامه های استخدامی نیروی انتظامی / بخش منابع عمومی

از انجاییکه به اهمیت بخش عمومی در قسمت بالا اشاره نموده ایم که نمونه سوالاتی بسیار کاربردی را برایان عرضه نمودیم برای این بخش درسنامه هایی را هم با شناخت کاملی که تیم تاپ سوال از مباحث این دروس عمومی دارد ارائه داده ایم که نکات لازم را برای آزمون استخدامی نیروی انتظامی می توانید در این جزوات شاهد باشید و سعی کنید با دقت کامل این درسنامه را مطالعه بفرمایید.

۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه جزوه استخدامی احکام و معارف اسلامی

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی آمار و ریاضیات

۲۵۰ صفحه جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی

دفترچه سوالات آزمون های استخدامی کشور ویژه آزمون نیروی انتظامی

به جهت اینکه داوطلبان آزمون نیروی انتظامی با تعدادی دفترچه سوالات استخدامی آشنا شوند تصمیم گرفتیم سوالات آزمون های دولتی از سال ۹۴ تا ۹۷ را با پاسخنامه تشریحی خدمتان ارائه نماییم تا با استفاده از منابع دانش و توان علمی خود را در بخش عمومی آزمون نیروی انتظامی تا مرز حداکثری ارتقا دهید.

همانطور که ملاحضه فرمودید بخش های بسیار حائز اهمیتی را برای مجموعه سوالات استخدامی نیروی انتظامی در نظر گرفته ایم که برای آزمون سال ۹۸ بسیار مناسب می باشد حتما این سوالات و جزوات را با دقت مورد مطالعه قرار دهید این منابع با بررسی آزمون های استخدامی مختلفی گردآوری شده که هر داوطلب با انتخابش خود را از هرگونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز می نماید.

تاپ سوال با تلاش چندین ساله خود در حوزه ارائه کاملترین بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی همیشه سعی نمود بسته های دانش افزون و بدون نقصی را در اختیار داوطلبان قرار دهد تا با گامی بلند در جهت استخدام عنوان شغلی مورد نظر خود خیز بردارند. چنانچه خواستید چه قبل و چه بعد از دریافت محصول با تاپ سوال ارتباط برقرار نمایید از بخش تماس با ما منتظر شما هستیم.

دانلود کاملترین بسته نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی از تاپ سوال

مطالعه پرمحتواترین بسته مطالعاتی جزوات و سوالات نیروی انتظامی

51,000 ریال – خرید و دانلود

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی