۱۳۹۸/۰۲/۱۶

سوالات استخدامی وزارت اطلاعات (کاملترین منبع آزمون وزارت اطلاعات)

سوالات استخدامی وزارت اطلاعات (کاملترین منبع آزمون وزارت اطلاعات)
rating: 4.8 - 8 vote

سوالات استخدامی وزارت اطلاعاتبا سلام به یکایک شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت اطلاعات که توجه شما را به این نوشتار از سایت که به معرفی یک منبع مطالعاتی استخدامی می پردازد جلب می نماییم تا دغدغه تهیه منابع استخدامی این آزمون برای شما مرتفع گردد. مجموعه سوالات استخدامی وزارت اطلاعات عرضه شده از کاملترین منابع مطالعاتی از لحاظ سوالات و جزوات تشکیل شده است که هر کدام از آنها می توانند توانایی علمی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت اطلاعات را تا حد مطلوب ارتقاء دهند که هر کدام آنها حاصل تلاش تیم تولید محتوا تاپ سوال از آنالیز آزمون های اخیر وزارت اطلاعات می باشد.

منابع آزمون استخدامی وزارت اطلاعات بسته هایی را که شامل می شود، نمونه سوالات عمومی پرتکرار و مهم کشور همراه با جزواتی که نقش بسزایی در بهبود دانش عمومی داوطلبان آزمون وزارت اطلاعات ایفاء خواهند نمود و اصل دفترچه های ۵ دوره از آزمون های فراگیر دولتی که منبعی خوبی به جهت آشنایی داوطلبان با این نوع سوالات به حساب می آیند و بسته کامل سوالی و درسنامه ای عقیدتی سیاسی که برای داوطلبان آزمون وزارت اطلاعات بسیار حائز اهمیت می باشد. در ادامه بعد از معرفی وزارت اطلاعات تمامی این بسته های مطالعاتی استخدامی وزارت اطلاعات را خدمتان با جزئیات تشریح می نماییم.

کاملترین بسته جزوات و سوالات استخدامی وزارت اطلاعات در کشور

در رابطه با معرفی وزارت اطلاعات که یکی از وزارتخانه های کشور می باشد می توان گفت نام اختصار آن واجا می باشد و با لقب سربازان گمنام امام زمان شناخته می شوند. وزارت اطلاعات یکی از باقوت ترین نقاط کشور عزیزمان ایران محسوب می گردد و وظایفی مهمی چون کسب اطلاعات و آگاهی از دشمنان داخلی و خارجی، مقابله با توطئه های تروریسم و جاسوسان، حفاظت اطلاعات و … برعهده دارد و انشاالله همیشه شاهد موفقیت این وزارتخانه در برابر دشمنان داخلی و خارجی باشیم.

سوالات استخدامی وزارت اطلاعات / بسته عمومی با پاسخنامه

برای آزمون استخدامی وزارت اطلاعات بخش عمومی توانستیم یک بسته کامل پرمحتوا که نمونه سوالاتی بسیار مهم و کاربردی که از آزمون های بزرگ استخدامی کشور نتیجه شده اند با پاسخنامه جهت موفقیت شما داوطلبان تولید نماییم که حتما پاسخگویی خوبی با این بسته برای خود رقم خواهید زد.

سوالات استخدامی احکام و معارف اسلامی ۵۰۵ عدد

سوالات استخدامی مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ۵۴۷ عدد

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۵۴۰ عدد

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۶۳۵ عدد

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۴۸۱ عدد

سوالات استخدامی هوش و توانمندیهای عمومی ۴۸۷ عدد

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ۳۲۴ عدد

سوالات استخدامی وزارت اطلاعات / بسته دفترچه های استخدامی

این بسته حاوی سوالات استاندارد عمومی که تسلط داوطلبان را در این بخش می تواند متحول سازد و از طرفی این دفترچه های استخدامی که با پاسخنامه تشریحی توسط تاپ سوال طراحی شده است خود نیز می تواند منبعی دانش افزون برای پاسخگویی سوالات آزمون استخدامی وزارت اطلاعات باشد.

اصل سوالات فراگیر خرداد ۹۴ + پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات فراگیر اسفند ۹۴ + پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات فراگیر آبان ۹۵ + پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات فراگیر شهریور ۹۶ + پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات فراگیر تیر ۹۷ + پاسخنامه تشریحی

منابع آزمون استخدامی وزارت اطلاعات / بسته درسنامه ها

داوطلبان آزمون وزارت اطلاعات براحتی می توانند سوالات عمومی را با درصدهای بالا پاسخ دهی داشته باشند چرا که تاپ سوال کاملترین درسنامه های آموزشی این بخش را با ارزیابی آزمون های استخدامی زیادی پدیدآورده است و مطمئن ترین منابع آموزشی را با این بخش می توانید تجربه نمایید.

درسنامه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۱۳۶ صفحه

درسنامه استخدامی احکام و معارف اسلامی ۵۱ صفحه

درسنامه استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر ۲۴۸ صفحه

درسنامه استخدامی آمار و ریاضیات ۱۴۱ صفحه

درسنامه استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه

سوالات آزمون استخدامی وزارت اطلاعات / بسته عقیدتی سیاسی

بیش از ۲۰۰۰ نمونه سوال معارف و عقیدتی سیاسی با پاسخنامه و جزواتی بسیار کارآمد در رابطه با این بخش که به موضوعات مهم عقیدتی می پردازد و برای داوطلبان آزمون وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران کارایی خواهد داشت.


تاپ سوال بعنوان یکی از پایگاه های تولید بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی همیشه سعی نموده بارزترین منابع مطالعاتی هر آزمونی را در کشور ارائه نماید که در طی این چند سال فعالیت بارها به داوطلبان ثابت نموده که چقدر می تواند زمینه ساز استخدام آنها گردد و امیدواریم محصولی با این محتویات شما را بیشتر از هر داوطلبی به استخدام در وزارت اطلاعات نزدیک نماید.

تجربه قبولشدگان آزمون های استخدامی کشور و این چند سال فعالیت در تدارک این مجموعه نمونه سوالات استخدامی وزارت اطلاعات استفاده شده که توان و آمادگی شما را بی تردید بهبود خواهد ببخشید و استخدام شدن هدفی بوده، که تاپ سوال در این ارائه مدنظر قرار داده است.

دانلود جامع ترین بسته جزوات و سوالات استخدامی وزارت اطلاعات از تاپ سوال

تجربه کاملترین مجموعه سوالات وزارت اطلاعات جهت استخدام شدن

69,000 ریال – خرید و دانلود

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی