2019/10/05

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ویژه آزمون فراگیر ۹۸)

سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیعرض ادب و احترام به تمام کاربران و مخاطبان وب سایت تاپ سوال که توجه شما را به مطالب درج شده این بخش جلب می نماییم، یکی از دستگاه ای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۸ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و برای داوطلبان آن بی شک کاملترین مجموعه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تدارک دیده ایم و دیگر نیازی نیست بدنبال منابع مطالعاتی جهت آزمون وزارت فرهنگ باشید این محصول مرتفع کننده منابع استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آزمون فراگیر است.

باید یکی دیگر از آزمون های استخدامی داغ دستگاه های اجرایی را در سال ۹۸ شاهد باشیم و آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم حتما شرکت کنندگان زیادی را به خود خواهد دید و کسانی که می خواهند در این آزمون سربلند بیرون آیند با استفاده از تجربه چندین ساله خود عرض می نماییم این نمونه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را از دست ندهید و می توانید خود را به بهترین منابع آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجهز نمایید محتویاتی را در ارائه محصولات خود در نظر می گیریم که هر شرکت کننده ای با مطالعه اش می تواند با حداکثری آمادگی لازم به رقابت بپردازد.

سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / آزمون هفتم فراگیر

منابع استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاپ سوال کاملترین منبع آزمون ۹۸

همانطور که عرض نمودیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دستگاه های برگزار کننده هفتمین آزمون فراگیر به حساب می آید که فقط در دو رشته شغلی کارشناس امور فرهنگی و کارشناس امور هنری استخدام دارد و داوطلبان متقاضی این رشته ها باید جهت جذب با یگدیگر رقابت داشته باشند و استخدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آن کسانی خواهد بود که آماده تر از بقیه در آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور یابد که تیم  تاپ سوال جهت تحقق این هدف داوطلبان کاملترین نمونه سوالات ازمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را عرضه نموده است.

دفترچه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، مهم ترین نمونه سوالات عمومی استخدامی چند سال اخیر و جزوات کمک آموزشی از عناوین مجموعه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاپ سوال به شمار می روند و به تشریح همه آنها خواهیم پرداخت.

سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / بخش عمومی

برای آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۸ که در قالب دستگاه های اجرایی پذیرش آن صورت می گیرد یکی از جامع ترین بسته سوالات عمومی استخدامی را تهیه و تنظیم نموده ایم که معتقدیم این سوالات که از بررسی آزمون های استخدامی طی این ۱۰ سال اخیر و آزمون های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده بدست آمده اند منبعی جهت پاسخگویی صددرصدی داوطلبان به حساب می آید.

۵۵۷ نمونه سوال عمومی زبان و ادبیات فارسی + پاسخ نامه

۵۶۶ نمونه سوال عمومی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) + پاسخ نامه

۴۹۳ نمونه سوال عمومی زبان انگلیسی عمومی + پاسخ نامه

۵۲۲ نمونه سوال عمومی معارف اسلامی + پاسخ نامه

۶۴۲ نمونه سوال عمومی ریاضی و آمار مقدماتی + پاسخ نامه

۵۳۳ نمونه سوال عمومی هوش و توانمندی های عمومی + پاسخ نامه

۳۲۵ نمونه سوال عمومی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی + پاسخ نامه

سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | بخش دفترچه ها

برای شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت ارشاد اسلامی اصل دفترچه سوالات بخش عمومی آزمون های فراگیر ادوار قبل به همراه پاسخنامه در نظر گرفته ایم و با بهره گیری از آن حتما یک رقابت آسانتر را در پیش خواهید داشت. چون که این آزمون تحت عنوان دستگاه های اجرایی برگزار می گردد استفاده از این بسته خیلی می تواند به کار داوطلبان آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیاید.

سوالات استخدامی آزمون اول دستگاه های اجرایی / خرداد ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی آزمون دوم دستگاه های اجرایی / اسفند ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی آزمون سوم دستگاه های اجرایی / آبان ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی آزمون چهارم دستگاه های اجرایی / شهریور ۹۶ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی آزمون پنجم دستگاه های اجرایی / تیر ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

جزوات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | منابع عمومی

این درسنامه های آموزشی استخدامی ارائه شده بر مبنا مباحث سوال خیز آزمون های استخدامی تدارک دیده شده اند که برای بیشتر آزمون های استخدامی آنها را در نظر می گیریم و آزمون استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با یک چنین منابع آموزشی آسان خواهد بود که در آزمون های قبلی نقش آفرینی دانش عمومی داوطلبان را با این جزوات استخدامی شاهد بوده ایم.

جزوه استخدامی درس عمومی زبان و ادبیات فارسی / ۱۳۵ صفحه

جزوه استخدامی درس عمومی مهارت های هفت گانه کامپیوتر / ۲۵۰ صفحه

جزوه استخدامی درس عمومی زبان انگلیسی / ۱۴۰ صفحه

جزوه استخدامی درس هوش و توانمندی های عمومی / ۱۰ صفحه

جزوه استخدامی درس عمومی ریاضی و آمار مقدماتی / ۱۴۱ صفحه

جزوه استخدامی درس عمومی معارف اسلامی / ۵۲ صفحه


منابع استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاپ سوال در آخر سخنی با دریافت کنندگان محصولات خود دارد که چند سالی است در حوزه ارائه بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی فعالیتی مستمر داشته  و به شکر خدا توانسته در استخدام خیلی از کارجویان عزیز کشور با همین محصولات نقش اساسی ایفا نمایید انشاالله که مجموعه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای داوطلبان آن نتیجه مثبتی داشته باشد و با تدارک این مجموعه ها قصد کوتاه کردن مسیر استخدام داوطلبان را داریم که قطعا دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارمغان آور نتایج خوب می باشد.

نمونه سوالات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وبگاهی که این همه سابقه در حوزه تولید و توزیع بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی کشور را دارد منبعی قابل اتکاء در بین پایگاه های این حوزه کاری می باشد که مجوزهای معتبر وبگاه تاپ سوال خود نیز صدق کننده این موضوع می باشد و قطع به یقین کاملترین مجموعه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سال ۹۸ از همین قابل تجربه است. اگر می خواهید با پشتیبانان تاپ سوال ارتباط داشته باشید در مورد مسائل استخدام و محصولات از طریق راه های ارتباطی منتظر نقطه نظرات شما هستیم.

مجموعه سوالات استخدامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حاوی منابعی کامل

پرمحتواترین منابع آزمون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آزمون فراگیر هفتم

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی