2022/08/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی (منبع ۱۴۰۱)

با سلام و درود خدمت یکایک داوطلبان عزیز آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ که امیدواریم بتوانیم نیاز شما را از لحاظ منبع مطالعاتی برطرف نماییم و به همین علت مجموعه سوالاتی را در این بخش از سایت گردآوری نموده ایم که می تواند در نوع خود بی نظیر باشد که در این بخش به عنوان شغلی کارشناس امور مالی پرداختیم و  مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی را مورد تنظیم قرار دادیم. این مجموعه سوالات بر اساس منابع استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی آزمون ۱۴۰۱ آماده گردیده است.

سازمان تامین اجتماعی همه ساله برای تامین و جذب نیروی انسانی اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نماید و داوطلبان زیادی هم در این آزمون شرکت می کنند تاپ سوال هم همیشه بعنوان ارائه کننده کاملترین منابع مطالعاتی جهت قبولی و استخدام در کنار داوطلبان بوده و منابع خوبی را دراختیار آنها قرار میدهد که داوطلبان آزمون کارشناس امور مالی می توانند شاهد این موضوع از همین جا باشند که دربردارنده تمامی آنچه که برای کسب موفقیت نیاز می باشد است و حتما با مطالعه آن با سوالات آشنایی بیشتری پیدا می نمایید که خیلی می تواند در آزمون نتیجه بخش باشد.

سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی برای آزمون سال ۱۴۰۱

منابع آزمون استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی (تخصصی و عمومی)

منابع تخصصی کارشناس امور مالی : حسابداری مالی ، حسابداری بهای تمام شده ، اقتصاد خرد و کلان ، حسابداری دولتی و بودجه ، حسابداری مالیاتی

منابع عمومی کارشناس امور مالی : ریاضیات و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، استعداد و هوش ، زبان انگلیسی عمومی ، معارف اسلامی ، اطلاعات عمومی

داوطلبان قطعا مهم ترین نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی را می توانند در بخش های عمومی و تخصصی تجربه نمایند و این نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی ارائه شده از سری آزمون های اخیر بدست آمده اند و برای آزمون سال ۱۴۰۱ بهترین گزینه به شمار می رود. در کنار بخش سوالت معرفی شده، منابع دیگری هم که توضیح خواهیم داد خدمت داوطلبان عرضه نمودیم.

قطعا مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی داوطلبان آزمون ۱۴۰۱ را به کسب نتیجه قبولی در آزمون نزدیک خواهد نمود و تمامی آزمون های برگزار شده سال های اخیر کارشناس امور مالی تامین اجتماعی مور د بررسی و ارزیابی کامل قرار گرفت.

سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی (بخش تخصصی)

بخش تخصصی آزمون استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی یکی از مهم ترین بخش های مطالعاتی برای داوطلبان به حساب می آید که برای آنها کاملترین مجموعه را از اصل آزمون های استخدامی سال های اخیر ارائه نمودیم تا دانش تخصصی لازم این آزمون فراهم گردد. با مطالعه این مجموعه قبولی داوطلبان در بخش تخصصی آزمون استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی قطعی خواهد بود.

۱۴۱ سوال تخصصی حسابداری مالی با پاسخ تشریحی

۱۷۳ سوال تخصصی حسابداری بهای تمام شده با پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال تخصصی اقتصاد خرد و کلان با پاسخ تشریحی

۲۵۰ سوال تخصصی حسابداری دولتی و بودجه با پاسخ

۱۸۰ سوال تخصصی حسابداری مالیاتی با پاسخ

سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی (بخش عمومی)

برای منابع عمومی آزمون کارشناس امور مالی تامین اجتماعی تعداد نمونه سوالات زیادی در نظر گرفته ایم تا با انواع نمونه سوال دروس عمومی آشنا شوید و بالاترین نمره ممکن را در هر درس کسب نمایید. این مجموعه هم از مجموعه های کامل آزمون کارشناس امور مالی تامین اجتماعی می باشد.

۵۴۵ سوال زبان و ادبیات فارسی با پاسخ

۴۸۱ سوال زبان انگلیسی عمومی با پاسخ

۶۳۵ سوال ریاضیات و آمار مقدماتی با پاسخ

۵۴۸ سوال فناوری اطلاعات (ICDL) با پاسخ

۵۰۳ سوال معارف اسلامی با پاسخ

۳۲۵ سوال اطلاعات عمومی با پاسخ

۴۸۳ سوال استعداد و هوش با پاسخ

جزوات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی

جزوه کامل قوانین و مقررات مرتبط با سازمان تامین اجتماعی که شامل تمامی مباحث (تعاریف ، ارکان و تشکیلات ، منابع درآمد ، مقررات مالی ، حوادث و بیماری ، از کارافتادگی ، باز نشستگی و …)

جزوه معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی با مباحثی همچون اساسنامه این سازمان ، ارکان سازمان تامین اجتماعی به همراه توضیحات هر کدام ، تشکیلات ، وظایف ، تعهدات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی ، امور بیمه شدگان ، خدمات عمومی و رفاه و …

جزوه کامل استخدامی زبان و ادبیات فارسی

جزوه کامل استخدامی معارف اسلامی

جزوه کامل استخدامی هوش

جزوه کامل استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL

جزوه کامل استخدامی آمار و ریاضیات

جزوه کامل استخدامی زبان انگلیسی

سوالات آزمون کارشناس امور مالی تامین اجتماعی (بخش دفترچه ها)

مهم ترین دفترچه های استخدامی که برای داوطلبان آزمون استخدامی تامین اجتماعی رشته کارشناس امور مالی اهمیت دارد را به همراه دیگر محتویات خدمت شما داوطلبان عرضه نمودیم تا از همه نظر برای این آزمون جدید آمادگی کامل پیدا نمایید.

اصل سوالات عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی با پاسخ / سال ۹۳

اصل سوالات عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی با پاسخ / سال ۹۴

دفترچه سوالات اولین آزمون اجرایی با پاسخ تشریحی / سال ۹۴

دفترچه سوالات دومین آزمون اجرایی با پاسخ تشریحی / سال ۹۴

دفترچه سوالات سومین آزمون اجرایی کشور با پاسخ تشریحی / سال ۹۵

دفترچه سوالات چهارمین آزمون اجرایی با پاسخ تشریحی / سال ۹۶

دفترچه سوالات پنجمین آزمون اجرایی با پاسخ تشریحی / سال ۹۷


آزمون سال ۱۴۰۱ کارشناس امور مالی

ملاحضه بفرمایید کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی را جهت قبولی شما داوطلبان محترم در آزمون پیش رو برای دریافت قرار داده ایم و توصیه می نماییم کسانی که می خواهند برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی شغل کارشناس امور مالی یک منبع مطالعاتی بسیار خوب را در دست داشته باشند این مجموعه تهیه شده را به هیچ وجه از دست ندهند این مجموعه تمامی منابع امتحانی که یک داوطلب جهت شرکت در آزمون و همین طور آماده سازی خود نیاز دارد را داراست و امیدواریم با مطالعه این مجموعه، قبولی و استخدام خروجی زحمات داوطلبان باشد.

دانلود سوالات استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی ویژه آزمون ۱۴۰۱

مجموعه استخدامی کارشناس امور مالی تامین اجتماعی در بخش های عمومی و تخصصی

تامین اجتماعی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی