2019/02/18

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک مرکزی (کاملترین منابع آزمون بانک مرکزی در کشور)

این نوشتار از وب سایت تاپ سوال که در رابطه با معرفی منابع آزمون استخدامی یکی از بانک های بزرگ کشور می باشد حاوی نمونه سوالاتی مهم که از نیازهای اساسی داوطلبان آن می باشد در خدمت شما عزیزان هستیم. در این قسمت از سایت داوطلبان آزمون استخدامی بانک مرکزی را در نظزر گرفته ایم و آنها را با بسته کامل سوالات استخدامی بانک مرکزی آشنا می سازیم که دربردارنده تمامی منابع آزمون استخدامی بانک مرکزی کشور می باشد که داوطلبان می توانند بسته های مطالعاتی مربوط به رشته تخصصی خود را از تاپ سوال برگزینند.

تیم تاپ سوال سال هاست که در حوزه ارائه بسته های منابع آزمون استخدامی مشغول به فعالیت هستند و از با سابقه های این حوزه به شمار می روند و همیشه سعی داشته اند منابعی دانش افزون را خدمت داوطلبان آزمون های استخدامی به خصوص آزمون بانک ها عرضه نمایند و این مجموعه از انتخاب های برتر داوطلبان آزمون استخدامی بانک مرکزی دوره های اخیر بوده است که این بسته رشته های تخصصی برای آزمون های سال ۱۳۹۸ مورد بازبینی و آپدیت قرار گرفته و از منابعی جدیدتر و مهم تری در این بازنگر استفاده شده است. بسته سوالات استخدامی بانک مرکزی آپدیت شده همانند ادوار قبل حتما ارتقاء توان علمی هر یک از داوطلبان رشته های تخصصی را در پی خواهد داشت و داوطلبان یک رقابت علمی خوبی را از خود به جای خواهند گذاشت.

مجموعه سوالات استخدامی بانک مرکزی / با بازبینی جدید ویژه آزمون های سال ۹۸

تجربه جامع ترین منابع آزمون استخدامی بانک مرکزی برای رشته های تخصصی

مجموعه سوالات آزمون استخدامی بانک مرکزی بخش هایی را در هر کدام از رشته های تخصصی شامل می شود که تلاش های بسیار زیادی برای گردآوری آنها انجام شده که سعی شده آزمون های اخیر بانک مرکزی و دیگر بانک های مهم کشور رصد شود تا یک مجموعه فوق کامل رقم بخورد تا داوطلبان استاندارترین نمونه سوالات تخصصی بانک مرکزی را تجربه نمایند تا با مطالعه آنها، به میزان بالایی به دانش خود در این بخش بیفزایند.

در مورد بانک مرکزی
هجدهم مرداد ماه سال ۱۳۳۹ زمان آغاز فعالیت رسمی بانک مرکزی کشور می باشد که بر اساس سیاست کلی اقتصادی، مسئولیت تنظیم و اجرای سیاست اعتباری و پولی کشور را برعهده دارد. این بانک مهم کشور وظایفی بسیار مهمی را به دوش می کشد که چند مورد از آنها عبارتند از کنترل صدور و ورود ارز و پول رایج کشور، حفظ ارزش داخلی و خارجی پول ملی، ارائه اسکناس و ضرب سکه‌های فلزی،نظارت بر روند فعالیت های بانک‌ها و مؤسسات اعتباری، حفظ و نگهداری کلیه ذخایر ارزی و طلای کشور و … شمار وظایف بانک مرکزی زیاد است و به این تعداد آنها اکتفا می نماییم.

بسته نمونه سوالات استخدامی بانک مرکزی برای هر یک از رشته های تخصصی شامل موارد زیر که بخش نمونه سوالات عمومی استخدامی بانک مرکزی و اصل دفترچه های ۵ دوره از آزمون های فراگیر بصورت هدیه برای داوطلبان آزمون بانک مرکزی در نظر گرفته شده که با بسته های تخصصی دریافت می شود.

نمونه سوالات استخدامی بانک مرکزی / سوالات و جزوات مشترک

نمونه سوالات عمومی بانک مرکزی با تجزیه و تحلیل آزمون های برگزار شده اخیر کشور و همین طور آزمون های بزرگ بانک های کشور حاصل شده است که داوطلبان آنرا می توانند بعنوان یکی از مطمئن ترین منابع مطالعاتی بخش عمومی با پاسخنامه برگزینند تا یک پاسخگویی تضمینی به این بخش آزمون بانک مرکزی کشور داشته باشند. تاپ سوال این بسته را بصورت هدیه برای داوطلبان آزمون استخدام بانک مرکزی در نظر گرفته است.

نمونه سوالات احکام و معارف اسلامی ۵۰۴ عدد

نمونه سوالات مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ۵۴۵ عدد

نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی ۵۴۰ عدد

نمونه سوالات ریاضی و آمار مقدماتی ۶۳۴ عدد

نمونه سوالات زبان انگلیسی عمومی ۴۸۱ عدد

نمونه سوالات هوش و توانمندی های عمومی ۴۸۶ عدد

نمونه سوالات اطلاعات عمومی ۳۲۴ عدد

برای دروس عمومی درسنامه هایی را هم در نظر گرفته ایم که می تواند نقشی موثر در میزان افزایش سطح علمی داوطلبان داشته باشد که حاوی نکات آموزشی برای آزمون های استخدامی می باشد. در مجموع این درسنامه های عمومی بیش از ۵۰۰ صفحه می باشند و با دیگر بسته ها قابل دریافت هستند.

جزوات تخصصی آزمون های استخدامی بانک ها یعنی دانش علوم بانکی، بانکداری بین المللی، پولی و بانکداری، قانون چک، انواع چک، بانکداری دولتی و غیردولتی را هم برای داوطلبان آزمون بانک مرکزی تدارک دیده ایم تا یک آشنایی کامل با این موضوعات داشته باشند.

در کنار بسته سوالات عمومی پیشنهادی تاپ سوال و درسنامه ها تصمیم گرفتیم اصل دفترچه سوالات عمومی ۵ دوره از آزمون های فراگیر دولتی را که از سال ۹۴ تا ۹۷ برگزار گردیده اند را با پاسخنامه تشریحی را خدمت شما داوطلبان ارائه نماییم گه دیگر از نظر ما امکان ندارد نتوانید به سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک مرکزی پاسخگو باشید.

سوالات استخدامی بانک مرکزی / بسته تخصصی حسابداری

سوالات تخصصی استخدامی بانک مرکزی رشته حسابداری را با دروسی که طی آزمون های سال های اخیر از آنها سوالات مطرح گردید را ارائه نموده ایم که بی تردید اعلام می نماییم، کاملترین بسته تخصصی آزمون این بانک را برای رشته حسابداری در کشور تولید نموده ایم.

۱۷۳ سوال تخصصی اصول حسابداری + پاسخ نامه تشریحی

۱۰۰ سوال تخصصی حسابداری شرکت ها + پاسخ نامه تشریحی

۱۸۰ سوال تخصصی حسابداری میانه + پاسخ نامه

۱۱۵ سوال تخصصی حسابداری صنعتی + پاسخ نامه تشریحی

۱۴۰ سوال تخصصی حسابداری مالی + پاسخ نامه تشریحی

۱۵۵ سوال تخصصی حسابداری دولتی + پاسخ نامه

۲۲۰ سوال تخصصی حسابرسی + پاسخ نامه

سوالات استخدامی بانک مرکزی / بسته تخصصی مدیریت

در بسته سوالات تخصصی بانک مرکزی رشته مدیریت دروسی را برگزیدیم که در چند آزمون قبل شاهد انتخاب این منابع از سوی مجری برگزاری آزمون بانک های کشور بوده ایم که با تلاش تیم پرانگیزه تاپ سوال این سوالات تخصصی استخدامی با پاسخنامه تشریحی گردآوری شده اند.

۲۵۰ سوال تخصصی تئوریهای مدیریت + پاسخ نامه تشریحی

۲۲۰ سوال تخصصی ریاضی و آمار + پاسخ نامه تشریحی

۱۵۷ سوال تخصصی مدیریت بازاریابی + پاسخ نامه تشریحی

۹۰ سوال تخصصی مدیریت مالی + پاسخ نامه تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی بانک مرکزی / رشته علوم اقتصادی

این نمونه سوالات تخصصی رشته علوم اقتصادی بانک مرکزی از آزمون های ادوار قبل اسخراج گردیده اند که خود نیز استاندارد بودن را به داوطلبان می رساند که منبعی دانش افزون و آشناساز با نحوه سوالات این رشته را می توانند تجربه نمایند.

۲۲۰ سوال تخصصی اقتصاد خرد و کلان + پاسخ نامه تشریحی

۱۲۰ سوال تخصصی بودجه + پاسخ نامه

۱۶۰ سوال تخصصی پول و بانکداری + پاسخ نامه

۳۸۰ سوال تخصصی دانش علوم بانکی + پاسخ نامه

سوالات آزمون استخدامی بانک مرکزی /  بسته تخصصی کامپیوتر

ارائه پربارترین مجموعه سوالات تخصصی بانک مرکزی برای رشته کامپیوتر حاصل تلاش تیم تاپ سوال از ارزیابی و بررسی آزمون های بانک مرکزی و دیگر بانک های کشور می باشد که مهم ترین نمونه سوالات را برای شما داوطلبان طی این بسته گردآوری نمودیم.

۲۱۵ سوال تخصصی زبان های برنامه نویسی + پاسخ نامه

۱۸۵ سوال تخصصی اصول پایگاه داده + پاسخ نامه

۲۵۰ سوال تخصصی ساختمان داده + پاسخ نامه

۲۲۰ سوال تخصصی سیستم عامل + پاسخ نامه

۲۲۵ سوال تخصصی طراحی الگوریتم + پاسخ نامه

۲۰۵ سوال تخصصی معماری کامپیوتر + پاسخ نامه

۲۳۰ سوال تخصصی شبکه های کامپیوتری + پاسخ نامه

۱۸۰ سوال تخصصی امنیت شبکه های کامپیوتری + پاسخ نامه

به جهت افزایش میزان آمادگی داوطلبان در منابع آزمون رشته کامپیوتر بانک مرکزی در کنار این نمونه سوالات یک بسته کامل جزوات تخصصی کامپیوتر را هم می توانید دریافت نمایید. نکته لازم به ذکر اینکه این جزوات رشته کامپیوتر بصورت جداگانه در سایت تاپ سوال عرضه می شود اما برای رضایت خاطر داوطلبان این رشته شغلی، این بسته حاوی نکاتی بسیار آموزشی هم همانند نمونه سوالات قابل دریافت می باشد.


سوالات تخصصی + سوالات عمومی + درسنامه ها

تاپ سوال تمام تلاش خود را به خرج داده تا بتواند یکی از کاملترین بسته سوالات استخدامی بانک مرکزی مورد نیاز رشته های تخصصی را در سطح کشور ارائه نماید چون که تاپ سوال یکی از تخصصی ترین وبسایت ها در حوزه ارائه بسته کاملا مطالعاتی که می توانند زمینه ساز  قبولی داوطلبان باشند مشغول به فعالیت است و بهبود و ارتقاء کیفیت محصولات خود را همیشه مدنظر قرار داده و آنچه که از اولویت های اصلی این تیم به حساب می آید رضایت خاطر مخاطبان سایت می باشد و این نگرش باعث ایجاد یک انگیزه دقیق و حساب شده گردیده است تا جامع ترین و پربارترین محصولات خود را عرضه نمایند.

نمونه سوالات عمومی، دفترچه های استخدامی دستگاه های اجرایی، درسنامه های منابع عمومی و تخصصی مشترک بانک ها بصورت هدیه و بدون افزایش قیمت محصولات بخش تخصصی در این آپدیت جدید در نظر گرفته شده اند که این بخش ها هم نقش بسیارتعیین کننده درمیزان آمادگی شما و همین طور کسب نتیجه موردنظر دارند. تمامی بسته های گفته شده را بصورت تضمینی خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی بانک مرکزی ارائه می نماییم.

دانلود کاملترین بسته سوالات استخدامی بانک مرکزی از تاپ سوال

پرمحتواترین مجموعه سوالات تخصصی بانک مرکزی رشته های محتلف در کشور

done_allداوطلبان آزمون استخدامی بانک مرکزی امیدواریم محصولات ارائه شده مورد پسند قرار گرفته باشد و چنانچه می خواهید مجموعه سوالات استخدامی مربوط به عنوان شغلی خود را تهیه نمایید می توانید از طریق جدول زیر محصول مورد نظر خود را انتخاب و به صفحه پرداخت هدایت شوید.

خرید و دانلود

بانک مرکزی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی