2024/06/30

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش (۱۴۰۳)

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش این بخش که به همراه پاسخ می باشد حاوی اصل سوالات آزمون سال های ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۲ است و داوطلبان آزمون رشته دبیری تربیت بدنی سال ۱۴۰۳ می توانند نتیجه قبولی را با این مجموعه کامل رقم بزنند.
عنوان : سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی
آزمون : دبیر تربیت بدنی سال ۱۴۰۳
محتویات : سوالات تخصصی، عمومی و اختصاصی

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورشتیم تاپ سوال برای داوطلبان شرکت کننده آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری تربیت بدنی بهترین و کامل ترین منابع مطالعاتی را تدارک دیده است که با مطالعه قرار دادن آن می توانید گام بلند و محکمی در جهت قبولی آزمون ۱۴۰۳ بردارید. مجموعه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش حاوی سوالات تخصصی ، عمومی و سوالات دوره های گذشته است که همگی دارای پاسخنامه می باشند و نیاز مطالعاتی منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته تربیت بدنی شما داوطلبان با این بسته برطرف خواهد شد. بنابراین جهت تجربه کاملترین نمونه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی با ما همراه باشید.

عنوان شغلی دبیری تربیت بدنی در اکثر آزمون های استخدامی آموزش و پرورش استخدام داشته و متقاضیان زیادی هم همیشه در این رشته به رقابت پرداخته اند و برای یک چنین آزمونی مطالعه مجموعه سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی را امری ضروری می دانیم که در آزمون دوره های قبل دبیری تربیت بدنی مورد استفاده خیلی از داوطلبان قرار گرفت و بهترین نتیجه ها را شاهد بودند به خصوص سوالات تخصصی آموزش و پرورش تربیت بدنی که بر مبنا دروس امتحانی ذکر شده توسط مجری برگزاری آزمون تدارک دیده شده است که علاوه بر آن دیگر محتویات را هم به شما داوطلبان پیشنهاد داریم. وبگاهی که نتایج درخشانی را در دوره قبل برای مخاطبان در رشته دبیر تربیت بدنی رقم زده، این بار هم برای قبولی داوطلبان آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۳ همان رویه را در پیش گرفته است.

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / بسته کامل جهت آزمون ۱۴۰۳

بسته سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی همراه با سوالات تخصصی ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۲

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته تربیت بدنی در ۳ حیطه عمومی، تخصصی و اختصاصی که مجری برگزاری آزمون اعلام کرده را شرح می دهیم و منبع جزوات و سوالات را بر اساس این سه حیطه ارائه نمودیم و بدین منظور دانلود سوالات استخدامی رشته تربیت بدنی تاپ سوال از بهترین انتخاب ها به شمار می رود و در کنار بخش های عمومی، تخصصی و اختصاصی از چند منابع کمک آموزشی دیگر هم برای بهبود دانش داوطلبان دبیر تربیت بدنی استفاده نمودیم.

قطعا داوطلبان آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۳ با مطالعه این منابع تخصصی، عمومی و اختصاصی و همین طور درسنامه های در نظر گرفته شده می توانند نتیجه قبولی مرحله اول آزمون یعنی بخش کتبی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی را کسب نمایند و جزو قبولشدگان این آزمون باشند.

منابع تخصصی آزمون دبیر تربیت بدنی : درس تربیت بدنی در مدارس ، یادگیری و کنترل حرکتی ، اندازه گیری سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی ، آسیب شناسی ورزشی ، مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی

منابع عمومی آزمون دبیری تربیت بدنی : تاریخ و فرهنگ تمدن ، تعلیم و تربیت اسلامی ، معارف و اندیشه های اسلامی و انقلابی ، دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی ، توانایی های عمومی و ذهنی ، زبان و ادبیات فارسی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی
منابع اختصاصی آزمون دبیری تربیت بدنی : اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش ، روش ها و فنون تدریس ، روانشناسی تربیتی ، سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی

منابع عمومی، تخصصی و اختصاصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش را ملاحضه فرمودید و حال منابع مطالعاتی تدارک دیده شده این وبگاه را باید مشاهده بفرمایید که از اصل نمونه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش برگزار شده با بازدهی بسیار بالا استفاده شده است و می توانید جهت استخدام شدن در رشته دبیر تربیت بدنی آن را برگزینید و حتما آمادگی خود را جهت رقابت سال ۱۴۰۳ حداکثری خواهید نمود.

تمامی این نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی از بررسی آزمون های استخدامی دبیر تربیت بدنی برگزار شده سال های اخیر گردآوری شده اند و این پیشنهاد را به داوطلبانی که می خواهند در این آزمون نتیجه را در بخش های عمومی، تخصصی و اختصاصی دبیری تربیت بدنی کسب نمایند استفاده از این منابع را در دستور مطالعه خود قرار دهند.

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / تخصصی

سوالات تخصصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش را با پاسخنامه بعنوان اولین بخش معرفی نمودیم که حاصل تلاش و بررسی آزمون های دبیر تربیت بدنی تمام دوره ها به خصوص آزمون جدید می باشد و جهت آزمون تخصصی استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ گزینه خوبی می باشد. آنچه که به عنوان منابع تخصصی آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی معرفی گردید را تحت یک مجموعه کامل برای داوطلبان ارائه نمودیم.

۳۰۸ سوال درس تربیت بدنی در مدارس

۳۴۲ سوال یادگیری و کنترل حرکتی

۳۲۳ سوال آسیب شناسی ورزشی

۲۷۰ سوال مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی

۲۸۵ سوال اندازه گیری سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی

  • منابع تخصصی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / کامل به همراه پاسخنامه
  • دروس تخصصی آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی / منابع این مجموعه طبق منابع آزمون ۱۴۰۳
  • بیش از هزار سوال حیطه تخصصی برای آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی / با پاسخنامه کامل

منابع تخصصی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی :

۱) راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه های هفتم، هشتم و نهم دوره اول متوسطه

۲) راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه

۳) یادگیری و کنترل حرکتی شامل مباحث (پردازش اطلاعات و عملکرد حرکتی – مبانی عملکرد حرکتی انسان – مبانی نظری و سنجش یادگیری حرکتی انسان – سازماندهی تمرین – بازخورد و آموزش مهارتهای حرکتی)

۴) آسیب شناسی ورزشی شامل مباحث (اصول پیشگری از آسیب در تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی – کمک های اولیه در ورزش – انواع آسیب های رایج در تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی)

۵) اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی شامل مباحث (مبانی سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی – مقدمات آمار توصیفی – سنجش آمادگی جسمانی – سنجش مهارتهای ورزشی – نمرات استاندارد)

۶) مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی شامل مباحث (برنامه ریزی مسابقات و رویدادهای ورزشی – سازماندهی مسابقات و رویدادهای ورزشی – داوطلبی در مسابقات و رویدادهای ورزشی – مدیریت برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی – آشنایی با جداول ورزشی)

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / تخصصی ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۲

در مجموعه سوالات تخصصی استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش ارائه شده، از سوالات تخصصی سال های ۱۳۹۴ ، ۱۳۹۵ ، ۱۳۹۶ ، ۱۳۹۷ ، ۱۳۹۸ ، ۱۳۹۹ ، ۱۴۰۰ ، ۱۴۰۱ ، ۱۴۰۲ هم با پاسخنامه استفاده شده است که همراه با مجموعه استخدامی می توانید از این نمونه سوالات تخصصی دبیری تربیت بدنی آموزش و پرورش بهره ببرید. با مطالعه این منابع تخصصی دبیری تربیت بدنی آموزش و پرورش می توانید در آزمون جدید یکی از مهم ترین پاسخگویی های خود را داشته باشید.

سوالات تخصصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش (۱۳۹۴ تا ۱۴۰۲ + پاسخنامه)

جزوات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / منابع تخصصی ویژه آزمون ۱۴۰۳

برای بخش منابع تخصصی یک تلاش بسیار جامع را بکار بردیم تا بتوانیم نقاط سوال خیز منابع تخصصی آزمون دبیری تربیت بدنی را شناسایی نماییم و بعد به کمک اساتید مرتبط با این وبگاه، قوی ترین درسنامه های آموزشی مورد نیاز این بخش آزمون دبیر تربیت بدنی عرضه گردید که تمام نکات مورد نیاز جهت پاسخگویی درصد بالا را داوطلبان می توانند با درسنامه های ارائه شده رشته تربیت بدنی دریافت نمایند. درسنامه های استخدامی تخصصی دبیری تربیت بدنی آزمون آموزش و پرورش قطعا دانش تخصصی داوطلبان را متحول خواهد نمود.

درس تربیت بدنی در مدارس ۳۳ صفحه

یادگیری و کنترل حرکتی ۳۵ صفحه

آسیب شناسی ورزشی ۲۰۵ صفحه

مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی ۲۲۱ صفحه

اندازه گیری سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی ۲۳۳ صفحه

  • جزوات حیطه تخصصی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی / طبق منابع تخصصی اعلام شده
  • کاملترین درسنامه ها جهت رشد دانش تخصصی داوطلبان آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / عمومی

بخش عمومی را باید از بخش های مهم هر آزمون استخدامی به حساب آورد و برای آزمون دبیر تربیت بدنی بسته سوالات عمومی استاندارد که اکثر شرکت کنندگان هم بدنبال چنین مجموعه هایی هستند تدراک دیده ایم تا هیچ گونه کمبودی را در این بخش از آزمون متوجه شما داوطلبان دبیری تربیت بدنی نشود و تمام سوالات عمومی با پاسخنامه می باشد. این بخش هم از منابع اعلامی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش برخوردار می باشد و جزو منابع کامل برای داوطلبان به شمار می رود.

۱۲۴ سوال تاریخ و فرهنگ تمدن

۱۱۹ سوال تعلیم و تربیت اسلامی

۶۴۸ سوال زبان و ادبیات فارسی

۶۳۵ سوال معارف و اندیشه های اسلامی و انقلابی

۷۴۲ سوال فناوری اطلاعات

۳۲۵ سوال دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی

۶۲۱ سوال زبان انگلیسی عمومی

۷۵۳ سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۵۴۲ سوال توانایی های عمومی و ذهنی

  • اصل سوالات آزمون های برگزار شده برای حیطه عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی
  • بیش از دو هزار سوال عمومی برای داوطلبان آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی / با پاسخ

جزوات منابع عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / ویژه ۱۴۰۳

در آزمون سال قبل شاهد پیام های بسیار زیاد داوطلبان بابت جزوات منابع عمومی بوده ایم که تصمیم گرفتیم برای آزمون جدید دبیری تربیت بدنی جزوات و درسنامه های کاربردی را طراحی نماییم که به شکر خدا توانسته ایم برای دروس که در زیر مشاهده می فرمایید جزوه ارائه کنیم. این درسنامه ها برای بخش عمومی آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۳ نتیجه ساز خواهد بود چون که با دقت این درسنامه ها گردآوری شده اند.

۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه جزوه استخدامی معارف اسلامی

۱۰ صفحه جزوه استخدامی هوش

۲۵۰ صفحه جزوه استخدامی فناوری اطلاعات

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی

  • کاملترین درسنامه ها برای منابع حیطه عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی سال ۱۴۰۳
  • پاسخگویی به سوالات عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی با مطالعه دانش افزون ترین جزوات

سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی / اختصاصی با پاسخ

منابعی که برای حیطه اختصاصی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۳ در نظر گرفته ایم طبق منابع اعلام شده می باشد که داوطلبان می توانند در کنار منابع حیطه های عمومی و تخصصی از منابع حیطه اختصاصی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی استفاده نمایند.

۱۲۶ سوال اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش

۱۸۳ سوال روش ها و فنون تدریس

۱۹۴ سوال روانشناسی تربیتی

۱۸۷ سوال سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

دفترچه سوالات آزمون دبیری تربیت بدنی / پاسخ تشریحی

و اما این بخش که می توان آنرا از مهم ترین بسته ها برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته تربیت بدنی اشاره کرد را تشریح خواهیم نمود و شامل اصل دفترچه سوالات عمومی آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی کشور می باشد و مطالعه آنها را الزامی می دانیم. داوطلبان برای کسب نتیجه قبولی حتما این منابع را مطالعه کامل داشته باشند چون که آزمون های استخدامی آموزش و پرورش برگزار شده از اهمیت مهمی برخوردار هستند.

سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی / سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ با پاسخنامه

سوالات آزمون دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵ با پاسخ تشریحی

سوالات آزمون دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش / سال های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۲ با پاسخ تشریحی

اصل سوالات اولین آزمون فراگیر / ۱۳۹۴

اصل سوالات دومین آزمون فراگیر / ۱۳۹۴

اصل سوالات سومین آزمون فراگیر / ۱۳۹۵

اصل سوالات چهارمین آزمون فراگیر / ۱۳۹۶

اصل سوالات پنجمین آزمون فراگیر / ۱۳۹۷

اصل سوالات ششمین آزمون فراگیر / ۱۳۹۷

اصل سوالات هفتمین آزمون فراگیر / ۱۳۹۸

اصل سوالات هشتمین آزمون فراگیر / ۱۳۹۹

اصل سوالات نهمین آزمون فراگیر / ۱۴۰۱

اصل سوالات دهمین آزمون فراگیر / ۱۴۰۲


منابع مطالعاتی آزمون جدید دبیر تربیت بدنی

داوطلبان عزیز امیدواریم از اینکه در این صفحه از وب سایت مجموعه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش را معرفی نموده ایم مورد پسند قرار گرفته باشد و آنرا جزو برنامه های مطالعاتی خود قرار دهید که می توان گفت در حدی مجموعه جزوات و سوالات استخدامی آموزش و پرورش یاد شده را تدارک دیده ایم که در جاهای دیگر کمتر شاهد آن خواهید بود در تهیه این مجموعه سعی شده است از تجربه داوطلبان آزمون های دوره های گذشته استفاده شود تا از این طریق داوطلبانی که این بسته را دریافت خواهند کرد بتوانند با مطالعه آن با یک قدرت و توان علمی بالا و آشنا شده با نحوه طراحی سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی در این آزمون شرکت کنند و نتیجه قبولی را خروجی تلاش خود ببینند.

۲ مجوز مهم نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال به اعتبار تاپ سوال نزد مخاطبان خود قوت می بخشد و منابع خود را با اطمینان هر چه کامل تر در سطح کشور عرضه می نماید که این منابع استخدامی دبیری تربیت بدنی هم حاصل این نگرش است.

کتاب آزمون استخدامی تربیت بدنی دربردارنده محتویاتی می باشد که در همین بسته سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی می توانید ملاحضه بفرمایید که برای تجربه کتاب آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی می توانید تمامی بخش های ارائه شده این مجموعه را مورد مطالعه کامل خود قرار دهید که متوجه ارتقاء دانش خود خواهید شد و نمونه سوالات استخدامی تخصصی دبیر تربیت بدنی از هر نظر کامل و جامع خدمت شما داوطلبان رشته تربیت بدنی معرفی شده است و قطع به یقین مسیر استخدام شما متقاضیان دبیری تربیت بدنی با این منابع مطالعاتی هموار خواهد شد.

دانلود سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش جهت آزمون ۱۴۰۳

آزمون دبیری تربیت بدنی سال جدید را با تاپ سوال تجربه داشته باشید


نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی ارائه شده قطعا پاسخگو نیازمندیهای مطالعاتی داوطلبان مربوط به این رشته دبیری خواهد بود چون که تمام منابع مطالعاتی بخش های عمومی و تخصصی از از همه نظر پوشش کامل داده است و به همین دلیل از آن بعنوان کتاب سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش نام می بریم که دانلود رایگان سوالات تخصصی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش برای داوطلبان هم از تاپ سوال که سال های زیادی در زمینه تولید و انتشار بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی فعالیت می نماید اندیشه های لازم اتخاذ شده است.

آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش

تاپ سوال از نام آشناهای آزمون های استخدامی در سطح کشور محسوب می گردد که در این نوشتار به تشریح نمونه سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی جهت قبولی تضمینی داوطلبان پرداخته تا همانند سال قبل که از داوطلبان بسیار زیاد رشته دبیری تربیت بدنی میزبانی نموده و توانست در کسب موفقیت و استخدام آنها نقش آفرین باشد. در سال جدید با بروزرسانی مجموعه سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی خواستار این می باشد که بتواند باز هم در کنار داوطلبان این رشته دبیری موثر عمل و آنها را به موفقیت نزدیکتر نماید.

مجموعه ارائه شده آزمون دبیر تربیت بدنی / ویژه ۱۴۰۳

شما مخاطبان سایتی را جهت انتخاب منبع مطالعاتی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی آموزش و پرورش سال جدید برگزیدید که داوطلبان آزمون های بسیار زیادی را پشتیبانی نموده و کوله باری از تجربه و موفقیت را با خود به همراه دارد و جهت استخدام داوطلبان در رشته دبیر تربیت بدنی در هر دو بخش تخصصی و عمومی هم نمونه سوالات سال های قبل و هم درسنامه های دانش افزون مطرح نموده که نیاز داوطلب بطور کل در این بخش ها برطرف می شود و کافیست وقت خود را صرف مطالعه و فراگیری این منابع نمایید تا به استخدام رشته تربیت بدنی آموزش و پرورش نزدیکتر شوید.

تجربه مجموعه کامل جزوات و سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی

در رابطه با مجوزهای تاپ سوال در بخش های بالا اشاره ای داشته ایم که برای این موضوع به جهت اینکه داوطلبان و مخاطبان تمامی مجموعه ها به خصوص مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی با اطمینان کامل اقدام به دریافت داشته باشند نمادهایی را از وزارتخانه های مربوطه دریافت و به نمایش گذاشته است که این موضوع سبب می گردد این وبگاه همیشه در کنار مخاطبان خود باشد و در این قسمت سعی خود را در زمینه تولید و انتشار جامع ترین بسته سوالات آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی به کار گرفته است.

سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی / تخصصی و عمومی

برای کسب نتیجه قبولی حتما داوطلبان باید در دو بخش تخصصی و عمومی آزمون استخدامی دبیر تربیت بدنی پاسخگویی خوبی به سوالات داشته باشند که برای دانش این منابع شما را به مطالعه کاملترین مجموعه سوالات استخدامی دبیری تربیت بدنی ارائه شده توصیه می نماییم. مهم ترین نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیری تربیت بدنی سال های اخیر را با پاسخنامه بصورت یک مجموعه به داوطلبان معرفی داشته ایم که قطعا با مطالعه این منابع تخصصی و عمومی عملکرد داوطلبان در کسب نتیجه قبولی نسبت به دیگر داوطلبان بهتر خواهد بود.

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی