قوانین سایت

قوانینی باید وجود داشته باشد که هر وب سایتی بتواند محیطی مناسب و ایده ال برای کاربران خود ایجاد نماید که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد و استفاده از تاپ سوال به منزله قبول این قوانین می باشد. تاپ سوال جهت ارائه خدمات به کارجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد گردیده و با تلاش فراوان خود خواهان برقرار نمودن بالاترین حد امکان رضایت است و این انتظار را از کاربران عزیز داریم که به قوانین سایت احترام بگذارند و شرایط و قوانین لحاظ شده به معنای کم کاری در ارائه خدمات مناسب و مطلوب نیست.

۱- وارد کردن اطلاعات درست از قبیل نام و ایمیل در هنگام خرید محصول الزامی می باشد اطلاعات نزد سایت محفوظ بوده و سایت خود را موظف به امانت داری می داند.

۲- کاربران حق استفاده از برند تاپ سوال ، لوگو ، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به تاپ سوال را نخواهند داشت و حق مالکیت آن برای تاپ سوال محفوظ است.

۳- قیمت محصولات براساس صلاحدید تیم تاپ سوال تنظیم می شود.

۴- درگاه های پرداخت سایت معتبر و امن و انتخاب آنها در هنگام خرید دلخواه می باشد.

۵- تمامی محصولات سایت دارای توضیحات جامع و کامل اعم از نام منابع ، تعداد سوالات و با پاسخ بودن با نبودن می باشد لذا خریدار موظف است قبل از خرید با دقت متن را مطالعه نماید.

۶- فایلهای دریافتی از سایت بصورت فشرده می باشد و برای مطالعه باید از حالت فشرده خارج شود.

۷- با توجه به روزها تلاش و هزینه های بسیار جهت تهیه محصولات موجود در سایت در صورت مشاهده و یا گزارش هرگونه سوء استفاده از قبیل انتشار ، کپی برداری و … بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی خواهد داشت.

۸- تاپ سوال در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور حوزه رسانه های دیجیتال به ثبت رسیده و جهت اطمینان خریداران دارای نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.