• خانه
  • مقالات آموزشی
  • راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی (راهبردی ترین راهکارها)

۱۳۹۵/۰۸/۱۳

راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی (راهبردی ترین راهکارها)

راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی (راهبردی ترین راهکارها)
rating: 5 - 1 vote

راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی

راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی

برای موفقیت در مصاحبه استخدامی با این راهکارها آشنا شوید

با آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان آزمون های استخدامی در این بخش قصد داریم راهکارهایی را پیشنهاد دهیم که می توانید برای موفقیت در مصاحبه استخدامی به نحو احسن از آن استفاده نمایید بعد از اینکه داوطلبان در آزمون استخدامی موفق شدند با مرحله مصاحبه مواجه می شوند که حتما باید این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند تا همه تلاششان برای استخدام شدن به نتیجه بنشیند تا آخر مطلب راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی با ما همراه باشید .

راهکارهای پیشنهادی برای موفقیت در مصاحبه استخدامی

۱- اگر دارای مهارت و تجربه در زمینه های مختلف می باشید با صراحت و اشتیاق آنرا بیان نمایید ، سعی کنید قدرت سخنوری خود را افزایش داده چون سخن گفتن حرفه ای اعتماد به نفس را به دنبال خواهد داشت بدلیل اینکه برای پاسخگویی به سوالات فقط چند ثانیه فرصت دارید از وقفه های کوتاه و مکث کردن حین پاسخگویی دوری نمایید.

۲- همیشه مثبت اندیش باشید ، در مصاحبه استخدامی عذر و بهانه و احساسات بدی که در تجربیاتی قبل دارید را پیش نکشید چراکه افراد استخدام کننده تمایلی به شنیدن این حرف ها ندارند اگر سوالاتی از قبیل تغییر ناگهانی شغل ، نمره و رتبه پایین و … از شما پرسیده شد به هیچ وجه گارد نگیرید باز هم می گوییم مثبت اندیش باشید.

۳- در ذهن استخدام کننده موقعیت خود را بع عنوان یک فردی با ویژگی های بارز تثبیت نمایید اگر در مورد شغلتان شرح حالی خواستند آمادگی کامل در ارائه مهارت های خود داشته باشید ارائه مهارت های ویژه می تواند برای شما ثمر بخش باشد پس خیلی خوب مهارتتان را معرفی کنید.

۴- قبل از اینکه وارد مرحله مصاحبه شوید حتما در مورد شغل آینده خود اطلاعاتی مفید کسب نمایید.

۵- سعی کنید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه مانده به زمان مقرر مصاحبه ، در محل مربوطه حاضر شوید چون ممکن است به دلیل زود رسیدن شما استخدام کننده را دست و پاچه کند و همین طور دیر رسیدن به محل مصاحبه می تواند یک تصور بد برای استخدام کننده نسبت به آن فرد ایجاد نماید پس حتما از زمان مصاحبه مطلع باشید.

۶- خیلی اوقات تصمیم گیری استخدام کننده ها چگونگی مهارت های اجتماعی شما می باشد گفتگو و محاوره مناسب داشته باشید و آداب معاشرت را رعایت نمایید.

۷- در پایان ، مصاحبه را با گفتن مرحمت سرکار زیاد ، لطف سرکار زیاد ، متشکریم و سپاسگزاریم به آخر برسانید که نشان دهنده توجه و علاقه شما به شغل آینده می باشد و همین طور حرکات و اشارات شما در موقع سخن گفتن مورد توجه آنها می باشد.

انشاالله این نکات به شما عزیزان کمک کند تا در مصاحبه استخدامی موفق شوید.

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی