2022/11/26

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی تصدی امر قضا (آزمون تصدی منصب قضاء ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی تصدی امر قضادرود فراوان بر تمامی مخاطبانی که این نوشتار از وبگاه تاپ سوال را برگزیده اند که در آن به معرفی و تشریح یکی از کاملترین و جامع ترین منابع آزمون های استخدامی قضاوت پرداخته می شود. تاپ سوال مجموعه سوالات استخدامی تصدی امر قضا را برای آزمون سال ۱۴۰۱ مورد بازبینی و آپدیت قرار داده است که تمامی منابع مطالعاتی آزمون تصدی منصب قضاء پیش رو را شامل می گردد. منابع آزمون قضاوت ارائه شده این بخش برای داوطلبان دانشگاهی می باشد که بی تردید کاملترین عناوین مطالعاتی آزمون تصدی امر قضا را خدمت شما داوطلبان عرضه نمودیم.

تاپ سوال در دوره های قبل آزمون تصدی منصب قضا توانسته رضایت بسیار بالایی را از مخاطبان خود دریافت نماید و وقتی استخدام و جذب عمومی داوطلبان تصدی منصب قضا آگهی شد اقدام به بروزرسانی مجموعه سوالات استخدامی تصدی امر قضا که نتایج بسیار درخشان در دوره های قبل با آن رقم خورد نمود تا آزمون سال ۱۴۰۱ هم همانند گذشته برای داوطلبان خروجی مثبت داشته باشد. در منابع آزمون استخدامی تصدی امر قضا سعی نمودیم سوالات مطرح شده آزمون های قبل را با پاسخنامه گردآوری نماییم و علاوه بر آن دفترچه های مربوطه را هم برای دانلود قرار داده ایم که در ادامه به تشریح بسته نمونه سوالات استخدامی تصدی امر قضا و منابع آزمون خواهیم پرداخت که برای داوطلبان دانشگاهی چه دروسی برای آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته اند.

سوالات استخدامی تصدی امر قضا برای آزمون سال ۱۴۰۱

استانداردترین منابع آزمون قضاوت جهت قبولی داوطلبان دانشگاهی

جزئیات آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۴۰۱ داوطلبان دانشگاهی را یکبار مرور می نماییم که می توانند قابل توجه باشند و با آگهی کامل به سراغ آن بروید.
منابع امتحانی آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان دانشگاهی : استعداد شغلی – حقوق مدنی – حقوق تجارت – آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی – آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری – حقوق جزای عمومی – حقوق جزای اختصاصی

جزئیات برگزاری آزمون استخدام تصدی امر قضا را خدمت داوطلبان دانشگاهی عرض نمودیم و حالا به تشریح محتویات نمونه سوالات آزمون استخدامی تصدی امر قضا می پردازیم که امیدواریم مورد پسند و استقبال شما مخاطبان قرار گیرد پس با ما باشید …

سوالات استخدامی تصدی امر قضا / منابع آزمون ۱۴۰۱

تمامی سوالات استخدامی تصدی امر قضا ارائه شده حاصل بررسی و ارزیابی آزمون های مختلف این بخش می باشد که تاپ سوال آن را برای آزمون ۱۴۰۱ طبق منابع اعلامی همراه با پاسخنامه تمامی سوالات عرضه نموده است که برای آزمون قضاوت پیش رو بسیار موثر و دانش افزون خواهد بود.

۵۴۴ سوال استعداد شغلی

۲۴۳ سوال حقوق مدنی

۱۸۵ سوال حقوق تجارت

۲۴۲ سوال آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی

۲۰۸ سوال آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری

۲۱۳ سوال حقوق جزای عمومی

۲۳۷ سوال حقوق جزای اختصاصی

دفترچه های موثر برای آزمون تصدی منصب قضا سال ۱۴۰۱

دفترچه سوالات ۷ دوره از آزمون های وکالت با پاسخنامه

برای آزمون سال ۱۴۰۱ تصدی امر قضاء دفترچه سوالات آزمون های وکالت که در سال های قبل برگزار گردیده اند را از سال ۸۹ تا ۹۵ با پاسخنامه ارائه نمودیم که از نظر منابع امتحانی با این آزمون پیش رو مشترک می باشند. بسته ای بسیار استاندارد که می تواند شما داوطلبان را با سطح سوالات آشنا نماید و پیشنهاد می نماییم حتما برای آزمون ۱۴۰۱ تصدی منصب قضاء آنها را مطالعه نمایید.


منابع استخدامی آزمون قضاوت (۱۴۰۱)

آنچه که بعنوان منبع مطالعاتی از سوی مجری برگزاری آزمون تصدی امر قضا اعلام شده را می توانید در جامع ترین بسته سوالات استخدامی تصدی امر قضا ملاحضه بفرمایید و در کنار آن سوالات استاندارد سال های ۸۹ تا ۹۵ را هم ارائه نمودیم که در کنار هم حتما یک آمادگی حداکثری را برای داوطلبان دانشگاهی که قصد پذیرفته شدن در آزمون تصدی منصب قضا ۱۴۰۱ دارند رقم خواهند زد.

اعتبارآفرینان وبگاه تاپ سوال : نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال.

قطع به یقین تاپ سوال که یک سابقه قدیمی در زمینه ارائه نمونه سوالات استخدامی در کشور دارد این بسته تمام اختصاصی نمونه سوالات استخدامی تصدی منصب قضا که از سری مجموعه سوالات استخدامی قوه قضاییه هم محسوب می گردد، مناسب تر و تضمینی تر از هر جایی خدمت داوطلبان آزمون قضاوت ۱۴۰۱ ارائه نموده است و هر داوطلبی را از تهیه دیگر منابع مطالعاتی این آزمون بی نیاز می نماید.

دانلود سوالات استخدامی تصدی امر قضا جهت آزمون ۱۴۰۱

منابع استخدامی تصدی منصب قضاء را با تاپ سوال تجربه نمایید

منابع انسانی قوه قضاییه

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی