2019/03/23

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی تصدی امر قضا (ویژه آزمون تصدی منصب قضاء شهریور ۹۸)

سوالات استخدامی تصدی امر قضادرود فراوان بر تمامی مخاطبانی که این نوشتار از وبگاه تاپ سوال را برگزیده اند که در آن به معرفی و تشریح یکی از جامع ترین منابع آزمون های استخدامی قضاوت پرداخته می شود. تاپ سوال مجموعه سوالات استخدامی تصدی امر قضا را برای آزمون شهریور ماه ۹۸ مورد بازبینی و آپدیت قرار داده است که تمامی منابع مطالعاتی آزمون تصدی منصب قضاء پیش رو را شامل می گردد. منابع آزمون قضاوت ارائه شده این بخش برای داوطلبان دانشگاهی می باشد که بی تردید کاملترین عناوین مطالعاتی آزمون تصدی امر قضا را خدمت شما داوطلبان عرضه نمودیم.

تاپ سوال در دوره های قبل آزمون تصدی منصب قضا توانسته رضایت بسیار بالایی را از مخاطبان خود دریافت نماید و وقتی استخدام و جذب عمومی داوطلبان تصدی منصب قضا آگهی شد اقدام به روزرسانی مجموعه سوالات استخدامی تصدی امر قضا که نتایج بسیار درخشان در دوره های قبل با آن رقم خورد نمود تا آزمون سال ۹۸ هم همانند گذشته برای داوطلبان خروجی مثبت داشته باشد. در منابع آزمون استخدامی تصدی امر قضا سعی نمودیم سوالات مطرح شده آزمون های قبل را با پاسخنامه گردآوری نماییم و علاوه بر آن دفترچه های مربوطه را هم برای دانلود قرار داده ایم که در ادامه به تشریح بسته نمونه سوالات استخدامی تصدی امر قضا و منابع آزمون خواهیم پرداخت که برای داوطلبان دانشگاهی چه دروسی برای آزمون تصدی منصب قضاء سال ۹۸ در نظر گرفته اند.

آپدیت مجموعه سوالات استخدامی تصدی امر قضا برای آزمون شهریور ۹۸

استاندارترین منابع آزمون قضاوت جهت قبولی داوطلبان دانشگاهی

جزئیات آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۸ داوطلبان دانشگاهی را یکبار مرور می نماییم که می توانند قابل توجه باشند و با آگهی کامل به سراغ آن بروید.
منابع امتحانی آزمون تصدی منصب قضا ویژه داوطلبان دانشگاهی : استعداد شغلی – حقوق مدنی – حقوق تجارت – آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی – آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری – حقوق جزای عمومی – حقوق جزای اختصاصی
زمان ثبت نام آزمون تصدی امر قضا ۹۸ : ۹۸/۴/۴ لغایت ۹۸/۴/۱۰
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون : از تاریخ ۹۸/۶/۶
زمان برگزاری آزمون تستی تصدی منصب قضا : ۹۸/۶/۸

جزئیات برگزاری آزمون استخدام تصدی امر قضا را خدمت داوطلبان دانشگاهی عرض نمودیم و حالا به تشریح محتویات نمونه سوالات آزمون استخدامی تصدی امر قضا می پردازیم که امیدواریم مورد پسند و استقبال شما مخاطبان قرار گیرد پس با ما باشید …

سوالات استخدامی تصدی امر قضا / منابع مطالعاتی داوطلبان دانشگاهی

تمامی سوالات استخدامی تصدی امر قضا ارائه شده حاصل بررسی و ارزیابی آزمون های مختلف این بخش می باشد که تاپ سوال آن را برای آزمون شهریور ۹۸ طبق منابعی اعلامی همراه با پاسخنامه تمامی سوالات عرضه نموده است که برای ازمون قضاوت پیش رو بسیار موثر و دانش افزون خواهد بود.

۵۴۴ نمونه سوال استخدامی استعداد شغلی

۲۴۳ نمونه سوال استخدامی حقوق مدنی

۱۸۵ نمونه سوال استخدامی حقوق تجارت

۲۴۲ نمونه سوال استخدامی آیین دادرسی و اجرای احکام مدنی

۲۰۸ نمونه سوال استخدامی آیین دادرسی و اجرای احکام کیفری

۲۱۳ نمونه سوال استخدامی حقوق جزای عمومی

۲۳۷ نمونه سوال استخدامی حقوق جزای اختصاصی

دفترچه های موثر برای آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۸ با پاسخنامه

دفترچه سوالات ۷ دوره از آزمون های وکالت با پاسخنامه

برای آزمون سال ۹۸ تصدی ام قضاء دفترچه سوالات آزمون های وکالت که در سال های قبل برگزار گردیده اند را از سال ۸۹ تا ۹۵ با پاسخنامه ارائه نمودیم که از نظر منابع امتحانی با این آزمون پیش رو مشترک می باشند. بسته ای بسیار استاندارد که می تواند شما داوطلبان را با سطح سوالات آشنا نماید و پیشنهاد می نماییم حتما برای آزمون شهریور ۹۸ تصدی منصب قضاء آنها را مطالعه نمایید.


کلام پایانی منابع استخدامی آزمون قضاوت

آنچه که بعنوان منبع مطالعاتی از سوی مجری برگزاری آزمون تصدی امر قضا اعلام شده را می توانید در جامع ترین بسته سوالات استخدامی تصدی امر قضا ملاحضه بفرمایید و در کنار آن سوالات استاندارد سال های ۸۹ تا ۹۵ را هم ارائه نمودیم که در کنار هم حتما یک آمادگی حداکثری را برای داوطلبان دانشگاهی که قصد پذیرفته شدن در آزمون تصدی منصب قضا ۹۸ دارند رقم خواهند زد.

اعتبارآفرینان وبگاه تاپ سوال : نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره معتبر و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال.

قطع به یقین تاپ سوال که یک سابقه قدیمی در زمینه ارائه نمونه سوالات استخدامی در کشور دارد این بسته تمام اختصاصی نمونه سوالات استخدامی تصدی منصب قضا که از سری مجموعه سوالات استخدامی قوه قضاییه هم محسوب می گردد، مناسب تر و تضمینی تر از هر جایی خدمت داوطلبان آزمون قضاوت سال ۹۸ ارائه نموده است و هر داوطلبی را از تهیه دیگر منابع مطالعاتی این آزمون بی نیاز می نماید.

دانلود سوالات استخدامی تصدی امر قضا جهت آزمون ۹۸

منابع استخدامی تصدی منصب قضاء را با تاپ سوال تجربه نمایید

منابع انسانی قوه قضاییه

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی