2024/02/19

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت (منابع مامایی ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی مامایی در نظر گرفته شده در این مجموعه بسیار کامل شامل اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده سال های اخیر می باشد که داوطلبان آزمون استخدامی مامایی می توانند با این مجموعه تمامی نمونه سوالات استخدامی مامایی سال های اخیر را مطالعه نمایند.
عنوان مجموعه : سوالات استخدامی مامایی
آزمون : استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲
محتویات : منابع تخصصی و منابع عمومی
پاسخنامه : تشریحی

در خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ رشته مامایی هستیم تا متقاضیانی که می خواهند جهت آزمون استخدامی پیش رو یک منبع مطمئن استخدامی مامایی را داشته باشند مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را معرفی نماییم که قطع به یقین می تواند بعنوان کاملترین منابع آزمون استخدامی مامایی شناخته شود چرا که محتویات خود را بر مبنا منابع امتحانی آزمون مامایی وزارت بهداشت استوار نموده است و داوطلبان آزمون استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲ همانند سال های گذشته می توانند به کمک این بسته به استخدام خود قوت ببخشند.

جهت کسب قبولی در بخش کتبی آزمون مامایی حتما باید بخش های عمومی و تخصصی آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید که جهت تحقق این موضوع حتما باید سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت دوره های اخیر را مورد ارزیابی قرار دهید که پایگاه تاپ سوال جهت ارتقاء توان علمی داوطلبان رشته مامایی در بخش های مذکور سوالات آزمون استخدامی مامایی دوره های قبل را بازنگری نموده و شما داوطلبان رشته استخدامی مامایی در حال مشاهده جامع ترین منابع آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ می باشید که حتما رقم زننده قبولی آزمون استخدامی مامایی خواهد بود. تاپ سوال دانلود نمونه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را به داوطلبانی که قصد موفقیت دارند پیشنهاد می نماید که این مجموعه حاصل تجربه این پایگاه و داوطلبان موفق دوره های قبل آزمون استخدامی مامایی می باشد.

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / ویژه آزمون سال ۱۴۰۲

تجربه پرمحتواترین منابع آزمون استخدامی مامایی را به داوطلبان پیشنهاد می نماییم

آنچه که از نظر منابع برای آزمون استخدامی مامایی اهمیت دارد داوطلبان می توانند در این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی مامایی ملاحضه نمایند که تمامی منابع آزمون های استخدامی مامایی برگزار شده سال های اخیر مورد بررسی کامل قرار گرفته است. اگر داوطلبان می خواهند با آمادگی حداکثری در این آزمون استخدامی مامایی ۱۴۰۲ حضور یابند حتما این نمونه سوالات استخدامی مامایی را مطالعه نمایند.

منابع آزمون استخدامی مامایی / تخصصی و عمومی ۱۴۰۲

منابعی که بعنوان دروس بخش های تخصصی و عمومی آزمون استخدامی مامایی ۱۴۰۲ معرفی شده است را در ادامه برای داوطلبان معرفی نمودیم که داوطلبان می توانند با ملاحضه این منابع تخصصی و عمومی مجموعه سوالات استخدامی مامایی را مشاهده نمایند و کاملترین مجموعه سوالات و درسنامه ها را مورد مطالعه قرار دهند. آنچه که بعنوان نمونه سوالات استخدامی مامایی در این سال ها مطرح گردید را بررسی داشته ایم و آنها را با پاسخنامه بصورت یک مجموعه کامل تخصصی و عمومی استخدامی رشته مامایی وزارت بهداشت ارائه نمودیم.

منابع تخصصی آزمون مامایی ۱۴۰۲ : بارداری و زایمان ۱ تا ۴ ، بیماری های زنان و ناباروری ، بهداشت مادر و کودک ، نوزادان ، جنین شناسی

منابع عمومی آزمون مامایی ۱۴۰۲ : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی مامایی در نظر گرفته شده شامل اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده رشته مامایی وزارت بهداشت سال های اخیر می باشد و داوطلبان آزمون استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲ می توانند مهم ترین و پرتکرارترین سوالات بخش های تخصصی و عمومی آزمون مامایی را مطالعه نمایند.

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت

بعد از معرفی مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت و منابع بخش های عمومی و تخصصی چند نکته ای را تاپ سوال خدمت شما مخاطبان منابع مطالعاتی رشته مامایی عرض خواهد نمود و بعد از آن تا دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت رشته مامایی با ما همراه باشید.

اجازه دهید اندکی به معرفی پایگاه تاپ سوال هم بپردازیم که سالهاست در بخش تولید و انتشار منابع استخدامی نتیجه آور تلاش می نماید و اکثر داوطلبان آزمون های استخدامی با این نام آشنا هستند که با کوله باری از تجربه همیشه در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی می باشد و به برخی از آزمون ها نگاهی ویژه دارد که وزارت بهداشت از این دست آزمون هاست که در این نوشتار به معرفی جزوات، سوالات عمومی و تخصصی استخدامی مامایی پرداخته ایم که تماما نتیجه رصد و بررسی آزمون های ادوار اخیر رشته مامایی هستند که سبب شده نمونه سوالات استخدامی مامایی پایگاه تاپ سوال در صدر برترین های این حوزه و جزو انتخاب های اول داوطلبان قرار گیرد.
تاپ سوال علاوه بر پشتیبانی فعال و زنده خود توجه مخاطبان را به مجوزهای اعتبارساز نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این پایگاه اعطاء شده است جلب می نماید که این موارد باعث عرضه مجموعه هایی استاندارد و دانش افزون توسط این پایگاه در سطح کشور شده اند.
سوالات استخدامی مامایی

برای مجموعه سوالات آزمون استخدامی مامایی ۱۴۰۲ منابعی که در نظر گرفته شده است را در ادامه می توانید ملاحضه نمایید و هر بخش نمونه سوالات استخدامی مامایی در کسب نتیجه قبولی آزمون جدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و سعی نمایید این منابع تخصصی و عمومی استخدامی مامایی را مطالعه کامل داشته باشید.

 • سوالات استخدامی مامایی (بخش تخصصی)
 • سوالات استخدامی مامایی (بخش عمومی)
 • دفترچه سوالات استخدامی مامایی (۱۳۹۰ تا ۱۴۰۱)
 • جزوات تخصصی و عمومی استخدامی مامایی
 • دفترچه سوالات آزمون های فراگیر و مامایی

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / بخش تخصصی ۱۴۰۲

سوالات تخصصی استخدامی مامایی ارائه شده در این بخش تماما مربوط به آزمون های ادوار اخیر رشته شغلی ماما می باشد که پایگاه تاپ سوال با گردآوری آنها و با پاسخنامه کاملا تشریحی تدارک دیده است که می تواند هر داوطلبی را از نظر منبع مطالعاتی آزمون تخصصی مامایی بی نیاز نماید و حتما داوطلبان جهت آزمون ۱۴۰۲ مامایی وزارت بهداشت بهترین و مهم ترین انتخاب ممکن را خواهند داشت.

۱۷۹ سوال تخصصی بارداری و زایمان ۱ تا ۴

۱۰۰ سوال تخصصی بیماری های زنان و ناباروری

۱۲۰ سوال تخصصی بهداشت مادر و کودک

۷۴ سوال تخصصی نوزادان

۳۲ سوال تخصصی جنین شناسی

سوالات استخدامی تخصصی مامایی این بخش دربردارنده سوالات تخصصی آزمون های مامایی وزارت بهداشت از سال ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۱ با پاسخنامه می باشد که داوطلبان می توانند نهایت بهره را جهت کسب قبولی آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ از آن خود نمایند. تمامی این نمونه سوالات استخدامی مامایی از بررسی دقیق آزمون های برگزار شده سال های اخیر رشته مامایی گردآوری شده است.

در رابطه با نمونه سوالات استخدامی مامایی در بخش تخصصی آنچه که به عنوان دروس آزمون تخصصی این رشته اعلام گردید به طور کامل بیان شد و تمامی این نمونه سوالات از رصد کامل آزمون های استخدامی برگزار شده مامایی سال های قبل گردآوری گردید و دانش تخصصی داوطلبان صد درصد رشد و ارتقاء خواهد یافت.

 • سوالات استخدامی مامایی (کاملترین سوالات تخصصی مامایی با پاسخنامه تشریحی)
 • بیش از ۵۰۰ سوال تخصصی استخدامی مامایی (اصل سوالات آزمون های اخیر)
 • سوالات پرتکرار و مهم آزمون های استخدامی مامایی (برگزار شده سال های اخیر با پاسخ)
 • دفترچه سوالات تخصصی استخدامی مامایی (از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۴۰۱ با پاسخ)

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / بخش عمومی ۱۴۰۲

همه داوطلبان از مهم بودن بخش عمومی آزمون های استخدامی باخبر هستند که حتما میزان حداقلی نمره پاسخگویی را باید کسب نمایند تا پاسخگویی بخش سوالات تخصصی آزمون مامایی مورد ارزیابی قرار گیرد که به همین علت یکی از کاملترین بسته نمونه سوالات عمومی آزمون های مامایی را با پاسخنامه گردآوری نموده ایم که داوطلبان می توانند به مرز بالایی از آمادگی در این بخش دست یابند.

۵۴۴ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۱۴ نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی

۶۳۴ نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۵۲ نمونه سوال استخدامی فناوری اطلاعات (ICDL)

۴۸۶ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۶ نمونه سوال استخدامی اطلاعات عمومی

۵۰۵ نمونه سوال استخدامی هوش و توانمندی

برای بخش عمومی آزمون استخدامی مامایی نمونه سوالات تمامی منابع آزمون را به همراه پاسخنامه برای داوطلبان آماده نمودیم و داوطلبان می توانند کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی در بخش عمومی آزمون را تجربه نمایند. این مجموعه سوالات استخدامی مامایی تمامی دروس آزمون استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲ را به همراه دارد و منبعی مهم برای داوطلبان آزمون استخدامی مامایی به شمار می رود.

 • کاملترین منابع عمومی برای آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت / با پاسخنامه کامل
 • تمامی سوالات گردآوری شده از اصل سوالات آزمون های استخدامی مامایی برگزار شده

درسنامه های استخدامی مامایی / منابع تخصصی ویژه آزمون ۱۴۰۲

هر کدام از این درسنامه های آموزشی حاوی نکاتی بسیار موثر که از رصد و بررسی آزمون های استخدامی مامایی حاصل شده اند که برای آزمون پیش رو مامایی وزارت بهداشت می توانند بسیار موثر باشند و داوطلبان به دانش کافی در این زمینه ها دست یابند. این جزوات استخدامی مامایی فقط مختص آزمون های استخدامی می باشند چونکه از مباحث سوال خیز آزمون های استخدامی رشته ماما طراحی گشته اند.

۳۵ صفحه درسنامه بارداری و زایمان ۱ تا ۴

۱۰ صفحه درسنامه بیماری های زنان و ناباروری

۱۵۲ صفحه درسنامه بهداشت مادر و کودک

۱۲ صفحه درسنامه نوزادان

۲۴ صفحه درسنامه جنین شناسی

درسنامه های استخدامی مامایی / منابع عمومی ویژه آزمون ۱۴۰۲

علاوه بر بخش تخصصی آزمون مامایی، برای منابع عمومی هم درسنامه ارائه نمودیم تا داوطلبان آزمون استخدامی مامایی هیچ گونه کمبود مطالعاتی نداشته باشند. تمامی این جزوات عمومی از طریق آزمون های استخدامی رشته مامایی سطح کشور نتیجه شده اند. قطعا داوطلبان مطالعه کننده این درسنامه ها می توانند پاسخگویی خوبی به سوالات استخدامی مامایی آزمون سال ۱۴۰۲ داشته باشند.

جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۱۳۷ صفحه

جزوه استخدامی معارف اسلامی ۵۲ صفحه

جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر ۲۵۰ صفحه

جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۱۴۱ صفحه

جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه

جزوه استخدامی هوش و توانمندی ۱۰ صفحه

اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر / با پاسخ تشریحی

برای داوطلبان آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ تصمیم گرفتیم ۱۰ دوره از سوالات عمومی آزمون های فراگیر را ارائه نماییم که در آشنایی داوطلبان با سوالات آزمون های مهم تاثیر گذار خواهد بود. ارائه چند بسته مهم حتما داوطلبان را بیشتر از همیشه به موفقیت نزدیکتر می نماید بنابراین تجربه خوبی می توانید از این بخش ها داشته باشید.

سوالات آزمون ۱۳۹۴ بعنوان اولین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۴ بعنوان دومین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۵ بعنوان سومین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۶ بعنوان چهارمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۷ بعنوان پنجمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۷ بعنوان ششمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۸ بعنوان هفتمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۳۹۹ بعنوان هشتمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۴۰۱ بعنوان نهمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون ۱۴۰۲ بعنوان دهمین آزمون فراگیر


آزمون استخدامی رشته مامایی / ۱۴۰۲

تاپ سوال تمام تلاش خود را جهت ارائه کامل ترین نمونه سوالات تخصصی رشته مامایی به خرج داده است تا به تمام نیازهای داوطلبان رشته شغلی مامایی پاسخگو باشد. تاپ سوال همیشه همراهی خود را به داوطلبان و مخاطبان خود ثابت نموده و ارائه مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت و درسنامه های مورد نیاز توسط این تیم می تواند تضمین کننده قبولی و استخدام این شغل در سال ۱۴۰۲ باشد. از لحاظ قیمت و محتویات سعی نمودیم مناسب ترین موارد را لحاظ نماییم تا مجموعه های پایگاه تاپ سوال همانند همیشه در انتخاب داوطلبان رتبه اول را داشته باشد.

همانطور که ملاحضه فرمودید هر کدام از بخش ها را تا حد ممکن کامل عرضه نمودیم و اگر هم امکان دارد سعی کنید کتب دانشگاهی خود را در این زمینه ها مورد مطالعه قرار دهید تا به تسلط کافی در بخش های عمومی و تخصصی آزمون مامایی دست یابید و تاپ سوال بعنوان یکی از بروزترین پایگاه های منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی کشور آنچه را که وظیفه خود می دانست در چند بسته جهت آزمون استخدام مامایی تدارک دید.

تاپ سوال به خود می بالد که از باسابقه های این حوزه کاری می باشد این مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را با اطمینان هر چه کامل تر خدمت متقاضیان این رشته شغلی ارائه نموده است و هموارکننده مسیر استخدام داوطلبان رشته ماما خواهد بود. پشتیبانی سایت آماده نقطه نظرات شما داوطلبان می باشد و هر گونه سوال و نظری دارید می توانید از بخش تماس با ما استفاده نمایید.

دانلود کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت

منابع استخدامی مامایی عمومی و تخصصی / تضمین قبولی ۱۰۰%


آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲

در رابطه با مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت که برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۴۰۲ آپدیت نمودیم و داوطلبان آن باید در آزمون فراگیر جدید به رقابت این رشته شغلی بپردازند می توانیم بگوییم بهترین کتاب آزمون استخدامی مامایی چرا که تمام پیش بینی های لازم این آزمون را از نظر منابع مطالعاتی به عمل آورده و داوطلبان می توانند مناسب ترین دانلود نمونه سوالات مامایی را داشته باشند که دانلود رایگان سوالات استخدامی وزارت بهداشت رشته مامایی هم کاری می تواند باشد از تاپ سوال که همیشه حامی داوطلبان و متقاضیان آزمون های استخدامی کشور بوده است و جهت قبولی آنها کاملترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را تولید نمود.

منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی مامایی

برای آزمون استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲ منابعی که برای بخش های تخصصی و عمومی اعلام شده است را خدمت شما داوطلبان معرفی نمودیم و مجموعه ای که برای مطالعه شما داوطلبان آزمون استخدامی مامایی در نظر گرفته ایم هم شامل نمونه سوالات همین دروس است. مجموعه سوالات آزمون استخدامی مامایی از اصلی ترین منابع برخوردار می باشد چون که منابع مورد استفاده قرار گرفته در مجموعه با بررسی دقیق آزمون های استخدامی مامایی برگزار شده سال های اخیر گردآوری شده است. مجموعه نمونه سوالات استخدامی مامایی هم در بخش عمومی و هم در بخش تخصصی تمامی دروس را به همراه دارد که درسنامه ها بعنوان یکی از مهم ترین منابع مطالعاتی به منظور رشد دانش عمومی و تخصصی آزمون استخدامی مامایی به شمار می روند.

سوالات استخدامی مامایی ارائه شده در این مجموعه قطعا در کسب نتیجه بخش های تخصصی و عمومی آزمون استخدامی مامایی بعنوان مهم ترین منبع مطالعاتی به شمار می رود و همانطور که بیان نمودیم گردآوری این نمونه سوالات استخدامی مامایی از آزمون های برگزار شده سال های اخیر صورت گرفته است که به داوطلبان آزمون استخدامی مامایی سال ۱۴۰۲ پیشنهاد مطالعه داریم.

دانشکده مامایی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی