2019/09/24

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت (کامل ترین منبع مامایی ۹۸)

در خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۸ رشته مامایی هستیم تا متقاضیانی که می خواهند جهت آزمون استخدامی پیش رو یک منبع مطمئن استخدامی مامایی را داشته باشند مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را معرفی نماییم که قطع به یقین می تواند بعنوان کاملترین منابع آزمون استخدامی مامایی شناخته شود چرا که محتویات خود را بر مبنا مواد امتحانی آزمون مامایی وزارت بهداشت استوار نموده است و داوطلبان آزمون استخدامی مامایی سال ۹۸ همانند سال های گذشته می توانند به کمک این بسته به استخدام خود قوت ببخشند.

جهت کسب قبولی در بخش کتبی آزمون مامایی حتما باید بخش های عمومی و تخصصی آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید که جهت تحقق این موضوع حتما باید سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت دوره های اخیر را مورد رصد و ارزیابی قرار دهید که وبگاه تاپ سوال جهت ارتقاء توان علمی داوطلبان رشته مامایی در بخش های مذکور سوالات آزمون استخدامی مامایی دوره های قبل را بازنگری نموده و شما داوطلبان رشته استخدامی مامایی در حال مشاهده جامع ترین منابع آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۱۳۹۸ می باشد که حتما رقم زننده قبولی آزمون استخدامی مامایی خواهد بود. وبگاه تاپ سوال دانلود نمونه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را به تمامی داوطلبانی که قصد موفقیت را دارند پیشنهاد می نماید که این مجموعه حاصل تجربه این وبگاه و داوطلبان موفق دوره های قبل آزمون مامایی می باشد که با تاپ سوال همکاری نمودند.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / ویژه آزمون سال ۹۸

تجربه پرمحتواترین منابع آزمون استخدامی مامایی را به داوطلبان پیشنهاد می نماییم

منابع تخصصی آزمون مامایی : بارداری و زایمان ۱ تا ۴ ، بیماری های زنان و ناباروری ، بهداشت مادر و کودک ، نوزادان ، جنین شناسی

منابع عمومی آزمون مامایی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت

بعد از معرفی مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت و منابع بخش های عمومی و تخصصی چند نکته ای را وبگاه تاپ سوال خدمت شما مخاطبان منابع مطالعاتی رشته مامایی عرض خواهد نمود و بعد از آن تا دانلود سوالات استخدامی وزارت بهداشت رشته مامایی با ما همراه باشید.

اجازه دهید اندکی به معرفی وبگاه تاپ سوال هم بپردازیم که سال هاست در بخش تولید و انتشار منابع استخدامی نتیجه آور تلاش می نماید و اکثر داوطلبان آزمون های استخدامی با این نام آشنا هستند که با کوله باری از تجربه همیشه در کنار داوطلبان آزمون های استخدامی می باشد و به برخی از آزمون ها نگاهی ویژه دارد که وزارت بهداشت از این دست آزمون هاست که در این نوشتار به معرفی جزوات، سوالات عمومی و تخصصی استخدامی مامایی پرداخته ایم که تماما نتیجه رصد و بررسی آزمون های ادوار اخیر رشته مامایی هستند که سبب شده نمونه سوالات استخدامی مامایی وبگاه تاپ سوال در صدر برترین های این حوزه و جزو انتخاب های اول داوطلبان قرار گیرد.
وبگاه تاپ سوال علاوه بر پشتیبانی فعال و زنده خود توجه مخاطبان را به مجوزهای اعتبار سازی چون نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره معتبر و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این پایگاه اعطاء شده است جلب می نماید که این موارد باعث عرضه محصولاتی استاندارد و دانش افزون توسط این وبگاه در سطح کشور شده اند.

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / بخش تخصصی

سوالات تخصصی استخدامی مامایی ارائه شده در این بخش تماما مربوط به آزمون های ادوار اخیر رشته شغلی ماما می باشد که وبگاه تاپ سوال با گردآوری آنها و با پاسخنامه کاملا تشریحی تدارک دیده است که می تواند هر داوطلبی را از نظر منبع مطالعاتی آزمون تخصصی مامایی بی نیاز نماید و حتما داوطلبان جهت آزمون ۱۳۹۸ مامایی وزارت بهداشت بهترین و مهم ترین انتخاب ممکن را خواهند داشت.

سوالات تخصصی استخدامی بارداری و زایمان ۱ تا ۴ به تعداد ۱۷۹ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی بیماری های زنان و ناباروری به تعداد ۱۰۰ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی بهداشت مادر و کودک به تعداد ۱۲۰ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی نوزادان به تعداد ۷۴ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی جنین شناسی به تعداد ۳۲ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات استخدامی تخصصی مامایی این بخش در بردارنده سوالات تخصصی آزمون های مامایی وزارت بهداشت از سال ۹۰ تا ۹۷ با پاسخنامه می باشد که داوطلبان می توانند نهایت بهره را جهت کسب قبولی آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۹۸ از آن خود نمایند.

سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت / بخش عمومی

همه داوطلبان از مهم بودن بخش عمومی آزمون های استخدامی باخبر هستند که حتما میزان حداقلی نمره پاسخگویی را باید کسب نمایند تا پاسخگویی بخش سوالات تخصصی آزمون مامایی مورد ارزیابی قرار گیرد که به همین علت یکی از کاملترین بسته نمونه سوالات عمومی آزمون های مامایی را با پاسخنامه گردآوری نموده ایم که داوطلبان می توانند به مرز بالایی از آمادگی در این بخش دست یابند.

۵۴۴ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۱۴ نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی

۶۳۴ نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۵۲ نمونه سوال استخدامی فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۴۸۶ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۶ نمونه سوال استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۵۰۵ نمونه سوال استخدامی هوش و توانمندی های عمومی

درسنامه های استخدامی مامایی / منابع تخصصی

هر کدام از این درسنامه های آموزشی حاوی نکاتی بسیار موثر که از رصد و بررسی آزمون های استخدامی مامایی حاصل شده اند که برای آزمون پیش رو مامایی وزارت بهداشت می توانند بسیار موثر باشند و دواطلبان به دانش کافی در این زمینه ها دست یابند. این جزوات استخدامی مامایی فقط مختص آزمون های استخدامی می باشند چونکه از مباحث سوال خیز آزمون های استخدامی رشته ماما طراحی گشته اند.

۳۵ صفحه درسنامه استخدامی بارداری و زایمان ۱ تا ۴

۱۰ صفحه درسنامه استخدامی بیماری های زنان و ناباروری

۱۵۲ صفحه درسنامه استخدامی بهداشت مادر و کودک

۱۲ صفحه درسنامه استخدامی نوزادان

۲۴ صفحه درسنامه استخدامی جنین شناسی

درسنامه های استخدامی مامایی / منابع عمومی

علاوه بر بخش تخصصی آزمون مامایی، برای منابع عمومی هم درسنامه ارائه نمودیم تا داوطلبان آزمون استخدامی مامایی هیچ گونه کمبود مطالعاتی نداشته باشند. تمامی این جزوات عمومی از طریق آزمون های استخدامی رشته مامایی سطح کشور نتیجه شده اند.

جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۱۳۷ صفحه

جزوه استخدامی معارف اسلامی ۵۲ صفحه

جزوه استخدامی مهارت های هفت گانه کامپیوتر ۲۵۰ صفحه

جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۱۴۱ صفحه

جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه

جزوه استخدامی هوش و توانمندی های عمومی ۱۰ صفحه

اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر / با پاسخ تشریحی

برای داوطلبان آزمون استخدامی مامایی وزارت بهداشت سال ۹۸ تصمیم گرفتیم ۵ دوره از سوالات عمومی آزمون های فراگیر دولتی را ارائه نماییم که در آشنایی داوطلبان با سوالات آزمون های مهم دولتی تاثیر گذار خواهد بود. ارائه چند بسته مهم در بخش عمومی حتما داوطلبان را بیشتر از همیشه به موفقیت نزدیکتر می نماید بنابراین تجربه خوبی می توانید از این بخش ها داشته باشید.

سوالات آزمون خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی بعنوان اولین آزمون فراگیر

سوالات آزمون اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی بعنوان دومین آزمون فراگیر

سوالات آزمون آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی بعنوان سومین آزمون فراگیر

سوالات آزمون شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی بعنوان چهارمین آزمون فراگیر

سوالات آزمون تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی بعنوان پنجمین آزمون فراگیر


جمع بندی منابع آزمون استخدامی رشته مامایی

وبگاه تاپ سوال تمام تلاش خود را جهت ارائه کامل ترین نمونه سوالات تخصصی رشته مامایی به خرج داده است تا به تمام نیازهای داوطلبان رشته شغلی مامایی پاسخگو باشد. تاپ سوال همیشه همراهی خود را به داوطلبان و مخاطبان خود ثابت نموده و ارائه مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت و درسنامه ها مورد نیاز توسط این تیم می تواند تضمین کننده قبولی و استخدام این شغل در سال ۹۸ باشد. از لحاظ قیمت و محتویات سعی نمودیم مناسب ترین موارد را لحاظ نماییم تا محصولات وبگاه تاپ سوال همانند همیشه در انتخاب داوطلبان رتبه اول را داشته باشد.

همانطور که ملاحضه فرمودید هر کدام از بخش ها را تا حد ممکن کامل عرضه نمودیم و اگر هم امکان دارد سعی کنید کتب دانشگاهی خود را در این زمینه ها مورد مطالعه قرار دهید تا به تسلط کافی در بخش های عمومی و تخصصی آزمون مامایی دست یابید و تاپ سوال بعنوان یکی از بروزترین مرجع منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی کشور آنچه را که وظیفه خود می دانست در چند بسته جهت آزمون استخدام مامایی تدارک دیده است.

وبگاه تاپ سوال به خود می بالد که از باسابقه های این حوزه کاری می باشد این مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را با اطمینان هر چه کامل تر خدمت متقاضیان این رشته شغلی ارائه نموده است و هموارکننده مسیر استخدام داوطلبان رشته ماما خواهد بود. پشتیبانی سایت آماده نقطه نظرات شما داوطلبان می باشد و هر گونه سوال و نظری دارید می توانید از بخش تماس با ما سایت استفاده نمایید.

دانلود کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت از تاپ سوال

منابع استخدامی مامایی وبگاه تاپ سوال / تضمین قبولی ۱۰۰%


در رابطه با مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت که برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۸ آپدیت نمودیم و داوطلبان آن باید در هفتمین آزمون فراگیر به رقابت این رشته شغلی بپردازند می توانیم بگوییم بهترین کتاب آزمون استخدامی مامایی چرا که تمام پیش بینی های لازم این ازمون را از نظر منابع مطالعاتی به عمل آورده و داوطلبان می توانند مناسب ترین دانلود نمونه سوالات مامایی را داشته باشند که دانلود رایگان سوالات استخدامی وزارت بهداشت رشته مامایی هم کاری می تواند باشد از وبگاه تاپ سوال که همیشه حامی داوطلبان و متقاضیان آزمون های استخدامی کشور بوده است و جهت قبولی آنها کاملترین مجموعه سوالات استخدامی مامایی وزارت بهداشت را تولید نمود.

دانشکده مامایی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی