2022/02/11

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا (قبولی ۱۰۰% آزمون ۱۴۰۰)

با آرزوی موفقیت شما شرکت کنندگان آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ که توجه شما را به مطالبی که در این بخش از وب سایت تاپ سوال جهت معرفی یکی از کاملترین مجموعه های ممکن در کشور می باشد جلب می نماییم. برای داوطلبان عنوان شغلی مسئول ابلاغ و اجرا آزمون قوه قضاییه بسته کامل سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا را تدارک دیده ایم که تمامی منابع سوالات بخش های عمومی و تخصصی مورد نیاز را در خود جای داده است.

برای شغل مسئول ابلاغ و اجرا از عناوین شغلی قوه قضاییه نفرات زیادی در کشور جذب خواهند شد که کافیست داوطلبان با یک آمادگی خوب در آزمون سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند تا شاهد قبولی خود در بخش کتبی آزمون باشند. مجموعه سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه را با مهم ترین سوالات تخصصی چند دوره اخیر با پاسخنامه ارائه نموده ایم و همین طور سوالات بخش عمومی و دیگر محتویات که اگر داوطلب این محصول شگفت انگیز را دریافت و مطالعه نماید نتیجه لازم را در آزمون کسب می نماید. این مجموعه در آزمون استخدامی قوه قضاییه گذشته از بیشترین دریافت برخوردار بوده است و آنرا به تمام داوطلبانی که می خواهند با دانش فراوان به رقابت بپردازند و قبولی نتیجه تلاش آنها باشد مجموعه نمونه سوالات آزمون مسئول ابلاغ و اجرا را پیشنهاد می نماییم.

سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه (آزمون ۱۴۰۰)

منابع آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا / تخصصی، عمومی و درسنامه

منابع آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه را در دو بخش تخصصی و عمومی آزمون ۱۴۰۰ تشریح می نماییم و مجموعه نمونه سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا را با همین محتویات مشاهده خواهید نمود. منابع آزمون های سال های قبل هم در این مجموعه به کار رفته است و داوطلبان با مطالعه این نمونه سوالات و جزوات قطعا در آزمون موفق خواهند شد. داوطلبان مجموعه سوالات آزمون استخدامی قوه قضاییه را هم می توانند برای این آزمون مطالعه و آمادگی خود را چند برابر نمایند. منابع تخصصی و عمومی آزمون این عنوان شغلی در ادامه بطور کامل معرفی شده است.

منابع تخصصی مسئول ابلاغ و اجرا : حقوق اساسی ، قانون آیین دادرسی مدنی ، قانون اجرای احکام مدنی ، آیین دادرسی کیفری ، حقوق عمومی ، حقوق مدنی ، قانون مجازات اسلامی

منابع عمومی مسئول ابلاغ و اجرا : معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، زبان و ادبیات فارسی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه / تخصصی

کاملترین بسته سوالات تخصصی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه را به داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۰ معرفی نموده ایم که دارای منابع تخصصی این آزمون می باشد و برای آزمون پیش رو این عنوان شغلی مناسب دیده ایم و انتخابش را به شما داوطلبان توصیه می نماییم.

۱۳۴ عدد سوال تخصصی حقوق اساسی + پاسخ

۲۳۸ عدد سوال تخصصی قانون آیین دادرسی مدنی + پاسخ

۱۳۶ عدد سوال تخصصی قانون اجرای احکام مدنی + پاسخ

۱۹۶ عدد سوال تخصصی آیین دادرسی کیفری + پاسخ

۲۱۷ عدد سوال تخصصی حقوق عمومی + پاسخ

۲۴۲ عدد سوال تخصصی حقوق مدنی + پاسخ

۱۷۶ عدد سوال تخصصی قانون مجازات اسلامی + پاسخ

سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه / عمومی

برای عنوان شغلی مسئول ابلاغ و اجرا آزمون قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ یکی از کاملترین منابع عمومی را تهیه نمودیم که داوطلبان با مطالعه این منابع می توانند آمادگی خود را به بالاترین سطح افزایش دهند. تمامی نمونه سوال های عمومی آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا با پاسخنامه می باشد.

سوالات معارف اسلامی (۴۹۲ عدد + پاسخ)

سوالات زبان انگلیسی عمومی (۴۷۸ عدد + پاسخ)

سوالات فناوری اطلاعات (۵۵۳ عدد + پاسخ)

سوالات زبان و ادبیات فارسی (۵۴۶ عدد + پاسخ)

سوالات اطلاعات عمومی (۳۲۳ عدد + پاسخ)

سوالات هوش و توانمندی (۴۴۸ عدد + پاسخ)

منابع استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه / دفترچه

دفترچه آزمون هایی که برای آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه مناسب هستند را برای داوطلبان تدارک دیده ایم که برای کسب نتیجه داوطلبان در آزمون کتبی نقش بسیار مهمی دارند. این مجموعه برای داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۰ توصیه می شود که در کنار منابع تخصصی و عمومی مطالعه نمایند.

دفترچه سوالات اولین آزمون فراگیر + پاسخ

دفترچه سوالات دومین آزمون فراگیر + پاسخ

دفترچه سوالات سومین آزمون فراگیر + پاسخ

دفترچه سوالات چهارمین آزمون فراگیر + پاسخ

دفترچه سوالات پنجمین آزمون فراگیر + پاسخ

دفترچه سوالات ششمین آزمون فراگیر + پاسخ

منابع استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه / جزوات

برای منابع آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه جزواتی بسیار کامل تدارک دیده شده است که داوطلبان در کنار نمونه سوال می توانند این درسنامه ها را هم مطالعه نمایند. با مطالعه این جزوات داوطلبان با آمادگی بسیار کامل می توانند در آزمون شرکت و یکی از موفق ترین نتیجه ها را شاهد باشند. تمامی این جزوات برای آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ تهیه شده است.


مسئول ابلاغ و اجرا / ۱۴۰۰

برای داوطلبان آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه یکی از کامل ترین مجموعه های تخصصی و عمومی را با پاسخنامه تدارک دیده ایم که تمامی منابع تخصصی و عمومی آزمون استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ را به همراه دارد. منابع تمامی آزمون های استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه سال های قبل بررسی کامل شده است و منابع این آزمون ها در این مجموعه های تخصصی و عمومی قرار گرفت.

سوالات استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا قوه قضاییه (اصل منابع با پاسخ)

منابع تخصصی و عمومی استخدامی مسئول ابلاغ و اجرا / سال ۱۴۰۰

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی