۱۳۹۵/۱۰/۲۸

آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند استان مرکزی (استخدام جدید)

آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند استان مرکزی (استخدام جدید)

آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی

ضمن آرزوی موفقیت تیم تاپ سوال برای شما کاربران گرامی در این قسمت از سایت می توانید از آخرین اخبار مربوط به استخدام شرکت های پتروشیمی کشور مطلع شوید و تمام سعی خود را خواهیم کرد تا هیچ گونه اخبار مرتبط با آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی را از دست ندهید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی


۲۵ دی ۹۵ – خبر استخدام شرکت پتروشیمی شازند

شرکت پتروشیمی شازند به منظور تکمیل نیروی انسانی خود بر اساس ضوابط و مقررات شرکت ، بین افراد مستعد ، توانمند و واجد شرایط بومی استان مرکزی آزمون استخدامی برگزار می نماید و متقاضیان می توانند از تاریخ ۹۵/۱۱/۲ تا ۹۵/۱۱/۱۲ در سامانه ثبت و در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۸ اقدام به اخذ کارت ورود به جلسه نمایند.

 دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی


۲۱ آذر ۹۵ – خبر استخدام شرکت پتروشیمی مارون

شرکت پتروشیمی مارون از بین افراد واجد شرایط در دو مقطع تحصیلی دیپلم و لیسانس با برگزاری آزمون استخدامی بر اساس مقررات شرکت ، خواهان جذب نیرو می باشد افرادی که متقاضی شرکت در این آزمون  هستند می توانند از تاریخ ۹۵/۹/۲۰ تا ۹۵/۱۰/۰۳ در سامانه مربوطه ثبت نام نمایند و زمان دریافت کارت ورود به جلسه هم از تاریخ ۹۵/۱۰/۰۶ لغایت ۹۵/۱۰/۰۹ می باشد.

جذب نیروی انسانی شرکت پتروشیمی مارون در رشته های مهندسی شیمی (کارشناسی) ، مهندسی پلیمر (کارشناسی) ، ریاضی و فیزیک (دیپلم) صورت می گیرد.

 دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی


۲۷ مهر ۹۵ – خبر استخدام شرکت پتروشیمی آبادان

شرکت پتروشیمی آبادان در دو مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس تصمیم دارد با برگزاری آزمون استخدامی از بین متقاضیان واجد شرایط و بومی استان خوزستان نیرو انسانی جذب نماید و آزمون مربوط به آن در تاریخ ۹۵/۰۹/۱۹ برگزار می گردد داوطلبان می توانند از تاریخ ۹۵/۰۹/۱۵ کارت ورود به آزمون را دریافت نمایند.

جذب نیرو براساس رشته های تحصیلی عبارتند از مهندس شیمی (کلیه گرایش ها) ، مهندس صنایع (کلیه گرایش ها) ، مهندس مکانیک (ساخت و تولید سیالات) ، مهندس برق (قدرت) ، مهندس برق و ابزار دقیق (ابزاردقیق الکترونیک (اولویت با جذب ابزار دقیق)) ، شیمی (شیمی محض و کاربردی) ، مهندسی ایمنی ، بهداشت و محیط زیست (ایمنی و محیط زیست) ، مهندسی بازرسی فنی (بازرسی فنی) ، مهندسی متالورژی (کلیه گرایش ها) ، فوق دیپلم برق (قدرت) ، فوق دیپلم ابزار دقیق (ابزار دقیق الکترونیک (اولویت با جذب ابزار دقیق)) ، فوق دیپلم مکانیک (کلیه گرایش ها)

 دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی


سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی
نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته شیمی نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته مکانیک نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق قدرت

 

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی