۱۳۹۵/۱۱/۰۸

استخدام بانک سرمایه (آزمون استخدامی جدید بانک سرمایه در سال ۹۷)

استخدام بانک سرمایه (آزمون استخدامی جدید بانک سرمایه در سال ۹۷)
rating: 5 - 1 vote

این بخش از وب سایت تاپ سوال را به بخش اخبار استخدامی بانک سرمایه اختصاص داده ایم تا شما کاربران عزیز بتوانید از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام بانک سرمایه مطلع شوید و برنامه ریزی های خود را برای شرکت در آزمون استخدامی داشته باشید.

سوالات استخدامی بانک سرمایه


۲۹ مرداد ۹۷ – خبر استخدام جدید بانک سرمایه در سال ۹۷

بانک سرمایه از میان افراد توانمند و متخصص در رده های شغلی مشاغل تخصصی و مدیریتی اداره حقوقی و رئیس شعبه (ریالی – ارزی) استخدام به عمل می آورد و برای ثبت نام باید به سایت بانک سرمایه مراجعه شود.


بهمن ماه ۹۵ – استخدام بانک سرمایه

بانک سرمایه در شهرهای سیرجان ، قم ، بندرعباس ، خوی ، قزوین ، رفسنجان ، یاسوج ، اهواز ، دزفول ، سبزوار ، نیشابور ، بجنورد ، بیرجند ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، آستارا ، قشم ، بوشهر ، لار ، مرودشت ، لامرد به جهت تکمیل نیروی مورد نظر خود استتخدام به عمل می آورد.

ثبت نام این آزمون از تاریخ ۹۵/۱۱/۱۲ تا ۹۵/۱۱/۱۹ انجام خواهد شد.


مهر ماه ۹۵ – خبر استخدام بانک سرمایه

بانک سرمایه در سال ۹۵ استخدام می نماید. این بانک در جهت تامین نیروی مورد نیاز در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد از واجدین شرایط استخدام به عمل می آورد.

شهرهایی که در آن جذب نیرو صورت می گیرد عبارتند از : اراک ، اردبیل ، بندرعباس ، تهران ، خرم آباد ، زنجان ، شهرضا ، شیراز ، کرج ، کرمان ، کرمانشاه ، کنگان ، ماهشهر و مشهد

رشته های مورد نظر برای این جذب : علوم بانکی، حسابداری ، کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعاتIT ، علوم اقتصادی ، مدیریت، حقوق

متقاضیان می توانند از تاریخ ۹۵/۰۷/۱۷ لغایت ۹۵/۰۷/۳۰ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


استخدام بانک سرمایه در سال ۹۴

بانک سرمایه به منظور تامین نیروی مورد نیاز خود در رشته های حسابداری ، مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی و اقتصاد از واجدین شرایط در مقطع کارشناسی استخدام به عمل می آورد. داوطلبان می توانند از تاریخ ۹۴/۱۱/۲۵ لغایت ۹۴/۱۲/۰۴ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند و باید برای تکمیل اطلاعات به وب سایت بانک سرمایه مراجعه کنند.


بانک سرمایه

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی