2019/01/26

امتیاز : / 5. رای :

استخدام بانک صادرات ایران در سال ۹۷ (آخرین اطلاعیه استخدامی این بانک)

با تاپ سوال می توانید آخرین اخبارهای استخدام بانک صادرات ایران را دریافت نمایید و همیشه سعی داریم اخبار های مربوط به بانک صادرات را بروزرسانی نماییم تا جدیدترین اطلاعیه های استخدامی بانک صادرات ایران را در دسترس داوطلبان آن قرار دهیم با تاپ سوال باشید تا آخرین اخبار استخدامی.

دانلود سوالات استخدامی بانک صادرات ایران


۳۰ دی ۹۷ – اطلاعیه استخدام بانک صادرات ایران در سال ۹۷

بانک صادرات ایران از بین داوطلبان مرد و زن در ۱۷ استان کشور با برگزاری آزمون استخدامی ، مصاحبه معاینات پزشکی و … نیروی مورد نظر خود را جذب می نماید.

استخدام از رشته های بانکداری، علوم اقتصادی، حسابداری، حسابرسی، مهندسی مالی، مالی، حقوق، آمار، ریاضی و زبان انگلیسی، ریسک و بازارهای مالی، مهندسی صنایع، مدیریت در گرایش‌های مختلف، علوم رایانه و فناوری اطلاعات با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد صورت می گیرد.

جذب بانک صادرات ایران در سال ۹۷ در استان های چهارمحال و بختیاری، اصفهان ، سیستان و بلوچستان ، قزوین ، قم ، ایلام ، بوشهر ، خوزستان ، زنجان ، کردستان ، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویراحمد ، هرمزگان ، همدان و یزد ، لرستان ، مازندران می باشد.

آزمون استخدامی بانک صادرات ثبت نام آن از تاریخ ۹۷/۱۱/۳ آغاز می شود و در تاریخ ۹۷/۱۱/۱۷ مهلت ثبت نام به پایان خواهد رسید شرکت کنندگان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۹۷/۱۱/۲۳ می توانند اقدام نمایند و آزمون کتبی هم در تاریخ ۹۷/۱۱/۲۶ برگزار خواهد شد.

مفاد آزمون استخدامی بانک صادرات ایران سال ۹۷ دروس ریاضی و آمار ، هوش ، مهارت های ICDL ، زبان انگلیسی ، اطلاعات عمومی (در زمینه های مالی، اقتصادی، اجتماعی، مدیریت و حقوقی) می باشد که جز اطلاعات عمومی دارای ۴۰ سوال است بقیه ۲۰ سوالی هستند.

داوطلبان آزمون استخدام بانک صادرات ایران بدانید بیش از یک جواب به سوالاتی که داده شود برای پاسخ های اشتباه ۳ نمره ی منفی لحاظ می شود.


بانک صادرات

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی