2019/05/04

امتیاز : / 5. رای :

استخدام بانک مرکزی (اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک مرکزی سال ۹۶)

عرض ادب به یکایک کاریران وب سایت تاپ سوال که در این بخش از دسته بندی اخبارهای استخدامی می پردازیم به جدیدترین اخبار استخدام بانک مرکزی تا کارجویان علاقمند به استخدام در بانک مرکزی بتوانند از استخدام های این بانک باخبر شوند. تاپ سوال از پایگاهی که در زمینه تولید بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی فعالیت های گسترده ای دارد و در کنار آن سعی می کند به اخبار مهم حوزه استخدام هم بپردازد.

سوالات آزمون استخدامی بانک مرکزی


۲۷ بهمن ۹۷ – نتایج آزمون استخدام بانک مرکزی سال ۹۶ اعلام شد

داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی بانک مرکزی سال ۹۶ می توانند جهت مشاهده نتایج به وب سایت azmoon.cbi.ir مراجعه نمایند.


مهر ۹۶ – استخدام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

بانک مرکزی به منظور تامین نیروی مورد نظر خود در چندین شهر استخدام به عمل می آورد. که زمان ثبت نام آن از تاریخ ۹۶/۷/۲۹ لغایت ۹۶/۸/۱۰ صورت می گیرد که متقاضیان باید به سایت azmoon.cbi.ir مراجعه نمایند.

شهرهای مورد نظر بانک مرکزی در این استخدامی عبارتند از تهران ، اصفهان ، یزد – همدان ، بوشهر ، آذربایجان شرقی ، کرمانشاه ، قزوین ، لرستان ،  کردستان ، آذربایجان غربی ، اردبیل ، خوزستان ، مازندران ، زنجان ، سمنان ، فارس ، قم ، کرمان ، البرز


۳۰ خرداد ۹۶ – استخدام بانک مرکزی

از فارغ التحصیلان برتر دانشگاه فردوسی مشهد توسط بانک مرکزی استخدام به عمل می آید که اطلاعات خواسته شده را باید تا تاریخ ۹۶/۳/۳۱ به آدرس ایمیل pr@um.ac.ir بفرستند. مدیریت (بازرگانی، دولتی و مالی) ، اقتصاد ، حسابداری ، حقوق و آمار از رشته هایی هستند که دانش آموختگان آنها برای این استخدام در نظر گرفته شده اند. فارغ التحشلان این رشته ها باید رتبه اول تا ششم در بین فارغ التحصیلان رشته تحصیلی و سال تحصیلی مربوط به خود را دارا باشند تا به درخواست آنها ترتیب اثر داده شود.


بانک مرکزی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی