2019/08/02

امتیاز : / 5. رای :

استخدام بانک کارآفرین (برگزاری آزمون استخدامی بانک کارآفرین در تهران)

در این بخش از وب سایت به انتشار آخرین اخبار استخدام بانک کارآفرین در سطح کشور می پردازیم تا تمامی متقاضیانی که قصد استخدام و مشغول به کار در این بانک هستند مطلع گردند. در موضوع بانک ها سعی داریم هر لحظه فراخوانی های آنها را مورد رصد قرار دهیم تا وقتی صحبت از استخدام بانک ها می باشد وبگاه تاپ سوال از اولین هایی باشد که به این موضوع پرداخته و استخدام بانک کارآفرین هم جزو همین دسته قرار دارد.

سوالات استخدامی بانک کارآفرین


۶ مرداد ۹۸ – استخدام بانک کارآفرین در تهران

بانک کارآفرین با برگزاری آزمون بصورت کتبی و مصاحبه نیروهای مورد نظر خود را پذیرش می نماید نکته لازم به ذکر اینکه این آزمون استخدامی بانک کارآفرین در تهران برگزار می گردد. هشت رشته جهت این فراخوان در نظر گرفته شده است که مقطع آنها فقط کارشناسی می باشد.

مدیریت ، حسابداری ، کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و فناوری اطلاعات) ، ریاضی ، اقتصاد ، مهندسی صنایع ، آمار ، حقوق عناوین این رشته های تحصیلی می باشند که دانشجویان و فارغ التحیلان آن می توانند در این آزمون بانک کارآفرین شرکت نمایند.

نکته ای که در رابطه با معدل متقاضیان آزمون استخدام بانک کارآفرین وجود دارد اینکه برای متقاضیان دانشگاه های سراسری حداقل ۱۴ می باشد و برای دیگر دانشگاه ها ۱۵٫

بازه زمانی در نظر گرفته شده جهت ثبت نام آزمون بانک کارآفرین از پنجم مردادماه می باشد لغایت شانزدهم و زمان برگزاری آزمون هم ۹۸/۵/۲۵ است. ۹۸/۵/۲۳ زمان دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون و داوطلبان جهت کسب اطلاعات کاملتر می توانند به سایت بانک کارآفرین هم مراجعه نمایند.


بانک کارآفرین

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی