2019/05/04

امتیاز : / 5. رای :

استخدام بانک کشاورزی (اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک کشاورزی)

این نوشتار از وب سایت تاپ سوال به آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدام بانک کشاورزی اختصاص دارد که متقاضیان می توانند از همین جا آزمون های استخدامی بانک کشاورزی را رصد نمایند. علاوه بر دسترسی به اخبارهای استخدامی بانک کشاورزی می توانید از بسته کمک آموزشی آزمون استخدامی این بانک هم که تاپ سوال آن را تدارک دیده است استفاده نمایید که حاوی منابعی بسیار کار می باشد.

سوالات آزمون استخدامی بانک کشاورزی


۲ آبان ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی بانک کشاورزی سال ۹۲ اعلام گردید

داوطلبانی که در آزمون استخدام بانک کشاورزی سال ۹۲ شرکت نموده اید نتایج مربوطه به این آزمون اعلام شده است.


اردیبهشت ۹۲ – استخدام بانک کشاورزی در سال ۹۲

بانک کشاورزی از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه، نیروهای مورد نظر خود را در مقطع تحصیلی کارشناسی براساس مقرارت استخدامی پذیرش می نماید. رشته های تحصیلی در نظر گرفته شده برای این مقطع تحصیلی مهندسی کشاورزی (کلیه گرایشها) ، حسابداری ، حسابرسی ، علوم بانکی و بانکداری ، رایانه (نرم افزار، سخت افزار، برنامه نویسی) و IT ، حقوق ، آمار ، علوم اقتصادی (کشاورزی، نظری، بازرگانی) ، مدیریت (صنعتی، کارآفرینی، امور بانکی، بازرگانی، مالی، دولتی، بیمه) زبان انگلیسی ، ریاضی می باشد.

متقاضیان جهت ثبت نام در آزمون استخدام بانک کشاورزی می توانند به وب سایت agri-bank.com مراجعه و اطلاعات لازم را تکمیل نمایند.

بازه زمانی ثبت نام این آزمون : ۹۲/۲/۷ لغایت ۹۲/۲/۱۶

منابع امتحانی آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی بدین شرح است :

بخش عمومی دروس معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فن آوری اطلاعات ، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان وادبیات فارسی ، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی می باشد و بخش تخصصی رشته های حقوق ، حسابرسی ، رایانه و IT ، آمار و ریاضی کاربردی ، زبان انگلیسی ، حقوق ، کشاورزی ، حسابداری سوالات تخصصی رشته های مربوطه و رشته های مدیریت ، علوم بانکی و بانکداری علوم اقتصادی سوالات تخصصی میان رشته ای بعنوان مواد آزمون به حساب می آیند.


بانک کشاورزی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی