کانال تلگرام تاپ سوال : اطلاع از آخرین اخبار های استخدامی ، سوالات استخدامی و ...عضویت در کانال

استخدام نیروی هوایی ارتش سال ۹۵ (خبر استخدام)

انتشار :
۱۳۹۵/۱۱/۲۳

استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

این قسمت از وب سایت تاپ سوال اختصاص دارد به انتشار آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شما کاربران می توانید از همین جا به تمام اطلاعیه ها دسترسی داشته باشید که امیدواریم مورد استفاده و عنایت شما عزیزان قرار گیرد برای دریافت نمونه سوالات استخدامی نیروی هوایی ارتش از همین صفحه می توانید اقدام نمایید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی هوایی ارتش


مهر ماه ۹۵ – خبر استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی داوطلبان ، به اطلاع تمام علاقمندان به فعالیت در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می رسانیم این نیرو به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود از بین دانش آموخته های کارشناسی استخدام به عمل می آورد.

تمامی متقاضیان برای ثبت نام فقط تا تاریخ ۲۷ آبان ۹۵ مهلت دارند این آزمون در تاریخ ۹۵/۰۹/۰۲ بر گزار خواهد شد.

آدرس محل برگزاری آزمون استخدامی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران میدان امام حسین – خیـابـان دمـاونـد – خیابان حجت – فرماندهی آموزشهای هوایی شهید خضرائی – دایره گزینش و استخدام می باشد.

دروس تخصصی بعنوان مواد امتحانی آزمون استخدامی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران زبان انگلیسی ، رایانه ، هوش ، اطلاعات عمومی می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی هوایی ارتش


خرداد ماه ۹۵ – خبر استخدام در آموزشگاه نظامی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت آموزشگاه نظامی از بین دارندگان دیپلم به منظور تامین نیروی مورد نیاز خود استخدام به عمل می آورد.

این آزمون ساعت ۳۰ : ۷ در تاریخ ۹۵/۰۴/۲۸ برگزار خواهد شد.

مواد امتحانی در مقطع دیپلم زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی ،  دین و زندگی ،  ریاضی ، رایانه ، آزمون هوش و اطلاعات عمومی می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی هوایی ارتش


مهرماه ۹۴ – کادر نظامی پیمانی در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران استخدام می کند

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی تیم تاپ سوال برای همه علاقمندان به فعالیت در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به اطلاع می رسانیم نیروی هوایی ارتش از بین دانش آموخته های کارشناسی به منظور تکمیل نیروی انسانی خود استخدام به عمل می آورد.

این آزمون استخدامی در تاریخ ۹۴/۰۸/۲۰ برگزار خواهد شد و مواد امتحانی مربوط به این آزمون دروس تخصصی هر رشته در مقطع کارشناسی می باشد.

کانال تلگرام تاپ سوال : اطلاع از آخرین اخبار های استخدامی ، سوالات استخدامی و ...عضویت در کانال
نماد اعتماد الکترونیکی
ای-نماد
نکات مصاحبه و گزینش استخدامی
نکات مصاحبه و گزینش استخدامی
در این بخش قصد داریم کمکی به داوطلبان جهت پاسخگویی به سوالات مصاحبه و گزینش های استخدامی داشته باشیم برای اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.
مهم ترین نمونه سوالات استخدامی

expand_less

call