۱۳۹۸/۰۱/۱۰

استخدام نیروی هوایی ارتش سال ۹۷ (استخدام افسر و کارمند در نیروی هوایی)

استخدام نیروی هوایی ارتش سال ۹۷ (استخدام افسر و کارمند در نیروی هوایی)
rating: 5 - 2 vote

این قسمت از وب سایت تاپ سوال اختصاص دارد به انتشار آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال ۹۷ و شما کاربران می توانید از همین جا به تمام اطلاعیه ها و بروزترین اخبار دسترسی داشته باشید که امیدواریم مورد استفاده و عنایت شما عزیزان قرار گیرد با ما همراه باشید تا هیچ گونه اخباری را ازدست ندهید.

سوالات استخدامی نیروی هوایی ارتش


۱۴ مهر ۹۷ – استخدام افسر و کارمند در نیروی هوایی ارتش

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل نیروی انسانی موردنیاز خود در کادر افسری و کارمند از بین جوانان مستعد و توانمند استخدام به عمل می آورد شرط سنی داوطلبان افسر پیمانی و کارمند علمی حداکثر ۲۸ سال می باشد.

ثبت نام این آزمون بصورت حضوری است و از تاریخ ۹۷/۸/۵ می توانند به حوزه های معرفی شده ثبت نام مراجعه نمایند و در تاریخ ۹۷/۸/۱۵ این ثبت نام پایان می یابد.

آزمون نیروی هوایی ارتش در تاریخ ۹۷/۸/۳۰ برگزار می شود و محل برگزاری در هنگام ثبت نام اعلام خواهد شد.

منابع امتحانی داوطلبان افسری و کارمند علمی : زبان انگلیسی ، رایانه ، اطلاعات عمومی ، هوش ، دروس تخصصی هر رشته در مقطع کارشناسی

منابع امتحانی داوطلبان کارمندی تجربی : معلومات مرتبط با تخصص ، ادبیات فارسی ، اطلاعات عمومی ، دین و زندگی ، هوش


۹ خرداد ۹۷ – استخدام نیروی هوایی ارتش (درجه داری)

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از کسانی که مدرک تحصیلی دیپلم دارند بصورت پیمانی در آموزشگاه های نظامی استخدام به عمل می آورند.

زمان ثبت نام این آزمون از تاریخ ۹۷/۳/۲۰ تا ۹۷/۴/۱۴ بصورت حضوری در محل های ثبت نام معرفی شده انجام خواهد شد. و آزمون هم در تاریخ ۹۷/۴/۲۵ برگزار می گردد.

زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، ریاضی ، رایانه ، آزمون هوش و اطلاعات عمومی در سطح مقطع متوسطه از منابع آزمون نیروی هوایی ارتش در جذب درجه داری به شمار می روند.


ارتش جمهوری اسلامی ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی