2019/10/01

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک پارسیان (کاملترین منبع آزمون استخدامی ۹۸)

در خدمت مخاطبان و داوطلبان یکی از آزمون های بانک کشور هستیم که قصد معرفی منبعی کامل و استاندارد را برای آنها داریم و بسته مطالعاتی این بخش جهت آزمون سال ۹۸ مورد بازبینی جدید قرار گرفته و این مجموعه سوالات استخدامی بانک پارسیان تمام آنچه که برای این آزمون پیش رو نیاز است را در پوشش خود قرار داده است و وبگاه تاپ سوال همانند گذشته یکی از جامع ترین منابع آزمون استخدامی بانک پارسیان را در سطح کشور عرضه نموده است تا برای این آزمون بانک پارسیان داوطلبان تجربه موفقیت آمیزی داشته باشند.

بانک پارسیان در دی ماه سال ۹۸ در چند عنوان شغلی از واجدین شرایط استخدام به عمل می آورد که بر این اساس تصمیم گرفتیم بسته مطالعاتی این بانک را طبق منابع امتحانی جدید در اختیار داوطلبان قرار دهیم که قطعا داوطلبان از تیم تاپ سوال یکی از پرمحتواترین نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک پارسیان را شاهد هستند که تماما از رصد دوره های اخیر این آزمون ها بدست آمده اند و حال برای این آزمون استخدامی بانک پارسیان گزینه خوبی جهت ارتقاء دانش و توان علمی مورد نیاز آزمون به حساب می آید که در رابطه با مواد امتحانی و منابع در ادامه خواهیم پرداخت.

سوالات استخدامی بانک پارسیان / آزمون ۹۸

دانلود کاملترین بسته مطالعاتی منابع استخدامی بانک پارسیان از تاپ سوال

معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL ، هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی ، اطلاعات بانکی از منابع آزمون کتبی استخدامی بانک پارسیان در سال ۹۸ می باشد که بسته نمونه سوالات استخدامی بانک پارسیان حاوی دروس معرفی شده است که تمام جزئیات آن را خدمت شما مخاطبان شرح خواهیم داد.

سوالات استخدامی بانک پارسیان (منابع آزمون دیماه ۹۸)

بسته ای کاملا منطبق با مواد امتحانی آزمون استخدامی بانک پارسیان که از بررسی آزمون های ادوار گذشته با پاسخنامه حاصل شده اند که برای آزمون سال ۹۸ پیش رو منبعی نتیجه ساز خواهد بود، با استفاده از یک چنین بسته مطالعاتی و استاندارد استخدامی رقابتی قدرتمند داشته باشید.

۴۴۵ نمونه سوال معارف اسلامی

۴۴۷ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۱۵ نمونه سوال زبان انگلیسی

۵۱۰ نمونه سوال آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL

۳۲۷ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۴۰ نمونه سوال هوش و استعداد تحصیلی

۶۱۲ نمونه سوال اطلاعات بانکی

نمونه سوالات استخدامی بانک پارسیان (منابع کمکی)

مجموعه سوالات این بخش شامل سوالات تخصصی پرتکرار با پاسخنامه آزمون های استخدامی دوره های گذشته بانک ها میباشد که توصیه می کنیم سوالات این بخش را حتما مطالعه نمایید که باعث می گردد در بخش اطلاعات بانکی رشته شغلی مورد نظر خود به دانش کاملتر دست یابید.

تئوری های مدیریت / ۲۵۰ سوال

اقتصاد خرد / ۲۳۰ سوال

اقتصاد کلان / ۲۹۰ سوال

اصول حسابداری / ۲۵۳ سوال

حسابداری شرکت ها / ۹۶ سوال

حسابداری میانه / ۲۳۶ سوال

حسابداری صنعتی / ۱۱۵ سوال

حسابرسی / ۱۳۴ سوال

بودجه / ۱۲۰ سوال

علوم بانکی / ۶۰۰ سوال

پول و بانکداری / ۱۶۰ سوال

سوالات تخصصی استخدامی بانک پارسیان دوره های گذشته هم در بسته ترکیب شده است که همه رشته های اعلامی را شامل می گردد و مورد مطالعه قرار دادن آنها حتما برای داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۸ بانک پارسیان ثمربخش است.

جزوات مورد نیاز آزمون استخدامی بانک پارسیان سال ۹۸

جزوات آموزشی استخدامی دروس زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی ، اطلاعات بانکی ، آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL ، هوش و استعداد تحصیلی و همین طور جزوات بخش زیر جهت قبولی داوطلبان و دست یابی به آمادگی حداکثری آزمون بانک پارسیان ارائه شده اند.

جزوه کامل ۲۵۵ صفحه ای دانش علوم بانکی

جزوه کامل ۲۴۵ صفحه ای بانکداری بین المللی

جزوه کامل پولی و بانکداری

جزوات کامل قانون چک ، انواع چک ، بانکداری دولتی و غیردولتی

دفترچه سوالات استخدامی بانک های کشور در دوره های اخیر

جهت کسب آمادگی هر چه بیشتر داوطلبان آزمون بانک پارسیان بخشی ویژه که حاوی اصل دفترچه سوالات استخدامی بانک های کشور با پاسخنامه می باشد را ارائه نموده ایم که قطعا تمام نقاط ضعف داوطلبان با یک چنین منبعی رفع شدنی است.

دفترچه سوالات بانک ملت سال ۸۹

دفترچه سوالات بانک صادرات سال ۸۷ (تمام مقاطع)

دفترچه سوالات بانک تجارت سال های ۸۶ و ۸۷

دفترچه سوالات بانک مسکن سال ۸۶

دفترچه سوالات بانک کشاورزی سال های ۸۷ و ۸۸

دفترچه بانک رفاه سال های ۸۶ و ۸۷ (تمام مقاطع)

دفترچه سوالات بانک مهر ایران سال های ۸۷ و ۹۳

دفترچه سوالات بانک ملی سال ۸۶

دفترچه سوالات بانک اقتصاد نوین سال ۸۹


آزمون بانک پارسیان سال ۹۸

مجموعه سوالات استخدامی بانک پارسیان را در چارچوب آزمون پیش رو مورد بروزرسانی قرار داده ایم تا یک منبعی پرمحتوا از سوی وبگاهی با تجربه بسیار بالا از این حوزه شاهد باشید که مجوزهای اعتبارسازش همیشه تیم را به سمتی سوق داده تا با استفاده از تجربیات خود و داوطلبان موفق دوره های قبلی که در این بخش منبع مطالعاتی بانک پارسیان مقصود است زمینه ساز استخدام و قبولی داوطلبان و مخاطبان خود گردند که دانلود سوالات استخدامی بانک پارسیان این بخش که به شکلی کاملا هدفمند و با تاثیر گذاریی بالا در سطح کشور منتشر شده است آماده می باشد.

تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کابران که محصولات را دریافت می کنند از محصول راضی باشند چرا که راضی بودن شما عزیزان می باشد که به ما انگیزه ادامه فعالیت و هم چنین خدمت به قشر جویای کار را می دهد که کیفیت کار را اعتبار خودمان می دانیم و این موضوع در رابطه با مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک پارسیان صدق می کند.

دانلود سوالات استخدامی بانک پارسیان جهت آزمون دیماه ۹۸

منابع آزمون استخدامی بانک پارسیان دربردارنده منابع اعلام شده

بانک پارسیان

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی