2020/04/02

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک ایران زمین (طبق رشته های استخدامی بانک)

سوالات استخدامی بانک ایران زمیندر دسته بندی منابع استخدامی آزمون بانک های کشور بازنگری یک محصول دیگر را در دستور کار قرار داده ایم تا برای آزمون سال ۹۹ برای متقاضیانش از قبل کارآمدتر باشد. مجموعه سوالات استخدامی بانک ایران زمین نامی است که در این قسمت به معرفی مجموعه جدید آن می پردازیم تاداوطلبان با منابع آزمون استخدامی بانک ایران زمین قوی تر آشا شوند. رشته های استخدامی بانک ایران زمین را تفکیک نمودیم و برای هر یک از آنها یک منبع تخصصی در نظر گرفته شده است که هر داوطلبی می تواند منابع مربوط به رشته تخصصی خود را دانلود و جزو برنامه مطالعاتی خود قرار دهد.

فرقی نمی کند آزمون بانک ایران زمین باشد یا بانک دیگر، استقبال از آزمون های استخدامی بانک ها همیشه وجود داشته و متقاضیان بسیاری جهت استخدام با یکدیگر رقابت می نمایند و لازمه های کسب قبولی در آزمون کتبی بانک ایران زمین منابع مطالعاتی اصل و استاندارد می باشد که برای رشته های شما مخاطبان در این بخش ارائه شده است. این نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ایران زمین حاوی اصل سوالات تخصصی و عمومی سالهای اخیر آزمون بانک ها می باشد و از این نظر منبعی بسیار ارزشمند جهت ارتقاء توان علمی داوطلبان در دروس مربوطه اعلامی از سوی برگزار کننده آزمون بانک ایران زمین به شمار می رود.

سوالات استخدامی بانک ایران زمین / عمومی و تخصصی رشته ها

منابع استخدامی بانک ایران زمین ویژه سال ۹۹

مدیریت، اقتصاد و حسابداری از جمله رشته های شغلی بانک ایران زمین هستند که در این بازنگری سعی نمودیم منابعی کاملتر و جدیدتر برای داوطلبان آزمون بانک ایران زمین در نظر بگیریم که حالا یکی از جامع ترین مجموعه های استخدامی بانک ایران زمین درسطح کشور عرضه شده است و دارای کاملترین عناوین مطالعاتی جهت مطالعه متقاضیان می باشد.

یک بسته کامل برای بخش عمومی (نمونه سوالات، دفترچه های فراگیر و درسنامه ها) برای داوطلبان ارائه شده است که در کنار هر بسته تخصصی آماده دانلود است و تمامی آنچه که یک داوطلب در این بخش بدان نیازمند بوده است را تدارک دیده ایم.

سوالات استخدامی بانک ایران زمین (عمومی)

تمامی سوالات عمومی آزمون بانک ایران زمین با پاسخنامه می باشد و سعی کردیم از آزمون های اخیر مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات را انتخاب نماییم و حتما داوطلبان تجربه خوبی را با این بسته برای خود در آزمون بانک ایران زمین رقم خواهند زد.

زبان و ادبیات فارسی ۵۴۳ عدد

احکام و معارف اسلامی ۵۰۶ عدد

ریاضی و آمار مقدماتی ۶۳۷ عدد

زبان انگلیسی عمومی ۴۸۸ عدد

مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ۵۴۷ عدد

هوش و توانمندی های عمومی ۴۸۴ عدد

اطلاعات عمومی ۳۲۵ عدد

برای یکایک این دروس عمومی جزوه استخدامی که حاوی نکاتی بسیار حائز اهمیت می باشد طراحی شده است و همین طور دفترچه آزمون های فراگیر از سال ۹۴ تا سال ۹۷ با پاسخنامه تشریحی که برای هر آزمون استخدامی مناسب است و به همراه بخش عمومی بانک ایران زمین قابل دانلود هستند.

سوالات استخدامی بانک ایران زمین (مدیریت)

تئوری های مدیریت ۲۵۰ سوال تخصصی

ریاضی و آمار ۲۲۰ سوال تخصصی

مدیریت بازاریابی ۱۵۷ سوال تخصصی

مدیریت مالی ۹۰ سوال تخصصی

اولین رشته استخدامی بانک ایران زمین را به رشته شغلی مدیریت اختصاص داده شده است که تمامی سوالات استخدامی مدیریت این بانک از بررسی آزمون های دوره های اخیر بدست آمده و با پاسخنامه تشریحی ارائه شده اند. قطعا یکی از کاملترین منابع رشته مدیریت این بانک را پیشنهاد داده ایم.


سوالات استخدامی بانک ایران زمین (علوم اقتصادی)

اقتصاد خرد و کلان ۲۲۰ سوال تخصصی

بودجه ۱۲۰ سوال تخصصی

پول و بانکداری ۱۶۰ سوال تخصصی

دانش علوم بانکی ۳۸۰ سوال تخصصی

برای رشته علوم اقتصادی هم همانند رشته قبلی یکی از بهترین نمونه سوالات تخصصی استخدامی بانک ایران زمین را با پاسخنامه ارائه نمودیم که نتیجه رصد بی شمار آزمون استخدامی بانک های کشور می باشد و برای استفاده در سال ۱۳۹۹ آماده دانلود است.


سوالات تخصصی آزمون بانک ایران زمین (حسابداری)

اصول حسابداری ۱۷۳ سوال تخصصی

حسابداری میانه ۱۸۲ سوال تخصصی

حسابداری صنعتی ۱۱۵ سوال تخصصی

حسابرسی ۲۲۰ سوال تخصصی

حسابداری شرکت ها ۱۰۰ سوال تخصصی

حسابداری مالی ۱۴۳ سوال تخصصی

حسابداری دولتی ۱۵۶ سوال تخصصی

قبولی بخش تخصصی آزمون بانک ایران زمین با استفاده از چنین نمونه سوالات اصلی با پاسخنامه را تضمین شده می دانیم که دربر دارنده سوالات تمامی منابع امتحانی این آزمون می باشد. هر چند مدت بازنگری مجموعه های استخدامی بانک های کشور در دستور کار وبگاه تاپ سوال است.


منابع استخدامی بانک ایران زمین

اطمینان داشته باشید که بهترین و کامل ترین مجموعه سوالات بانک ایران زمین را برای شما داوطلبان محترم تهیه کرده ایم که دریافت آنرا به داوطلبانی که می خواهند برای این آزمون یک منابع خوب را در دست داشته باشند توصیه می کنیم چراکه این مجموعه دارنده تمام مواد امتحانی می باشد که مورد نیاز داوطلبان است و مطالعه آنها قطعا آمادگی شما را برای آزمون بانک ایران زمین نسبت به دیگر داوطلبان چندین برابر می کند. بخش عمومی بصورت مشترک با بسته های تخصصی بانک ایران زمین همراه می باشد.

بانک ایران زمین

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی