2022/08/28

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک سینا (کاملترین منبع برای داوطلبان ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی بانک سینابانک های کشور همانند دیگر نهادها و سازمان ها جهت جذب نیروی انسانی خود آزمون پذیرش برگزار می نمایند که بدین منظور در این بخش معرفی یکی از منابع مطالعاتی مرحله کتبی آزمون بانک در پیش گرفته شده است. مجموعه سوالات استخدامی بانک سینا تیتریست که داوطلبان رشته های شغلی آن می توانند برگزینند ولی قبل از آن بهتر است با منابعی که در منبع مطالعاتی بانک سینا لحاظ شده، بیشتر آشنا شوید. چند رشته مهم که پای ثابت هر آزمون استخدامی بانک ها هستند برای بانک سینا هم در نظر گرفته شده اند.

منابع آزمون استخدامی بانک سینا حاوی دو بخش عمومی و تخصصی می باشد که بخش عمومی بطور یکسان و بخش تخصصی بر مبنا هر رشته متفاوت است که منابع مطالعاتی ارائه شده برای این بانک هم بر همین اساس تدارک یافته اند. داوطلبان با استفاده از نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سینا بهتر از هر رقیبی می توانند به تراز علمی خود قوت ببخشند و نتیجه قبولی آزمون کتبی استخدامی را حاصل تلاش ببینند. تاپ سوال آزمون های استخدامی بسیار زیادی را در زمان فعالیت خود گذرانده و حساب شده تر از هر کسی می تواند منابع لازم و نتیجه آور را به داوطلبان پیشنهاد نماید.

سوالات استخدامی بانک سینا / آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱

جامع ترین منابع استخدامی بانک سینا را با تاپ سوال تجربه نمایید

مجموعه استخدامی بانک سینا برای سه رشته شغلی بطور مجزا در بخش تخصصی و با منابع عمومی برابر جهت دانلود آماده شده است که سوالات با پاسخنامه و طبق آزمون استخدامی سال های اخیر گردآوری شده اند که مناسب ترین منبع برای داوطلبان آزمون جدید به شمار می رود.

خرید و دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک سینا هر یک از رشته ها کافیست از بخش تخصصی هر یک اقدام نمایید و منابع بخش عمومی بطور خودکار جهت دانلود آماده می گردد. ابتدا با محتویات مجموعه های ارائه شده آشنا شوید و بعد به سراغ دانلود بروید. برای آزمون استخدامی بانک سینا تمام سعی و تلاش به کار گرفته شده است و یکی از کاملترین منابع آزمون استخدامی بانک سینا را داوطلبان می توانند جهت آزمون سال ۱۴۰۱ تجربه نمایند.

سوالات استخدامی بانک سینا با پاسخ – عمومی

سوالات عمومی آزمون استخدامی بانک سینا سال ۱۴۰۱ برای همه رشته های مدنظر این آزمون با پاسخنامه لحاظ شده است که حاوی اصل سوالات سال های اخیر این بانک و دیگر بانک های کشور می باشد که به همراه هر یک از مجموعه های تخصصی دانلود می گردد. تمامی نمونه سوالات آزمون بانک سینا از آزمون های استخدامی برگزار شده گردآوری شده است و از هر نظر این مجموعه مطالعاتی آزمون بانک سینا می تواند داوطلبان را به مرز حداکثری آمادگی برساند.

سوالات عمومی زبان و ادبیات فارسی ۵۴۷ عدد

سوالات عمومی ICDL کامپیوتر ۵۴۶ عدد

سوالات عمومی زبان انگلیسی ۴۸۴ عدد

سوالات عمومی هوش و استعداد ۴۸۵ عدد


سوالات استخدامی بانک سینا – شغل بانکدار

سوالات درس دانش علوم بانکی ۳۸۰ عدد

سوالات درس بازارهای مالی و سرمایه ۹۰ عدد

سوالات درس مباحث بازاریابی ۱۵۷ عدد

بانک های کشور همیشه در عنوان شغلی بانکدار و متصدی امور اداری ستادی طی آزمون ها نیرو جذب می نمایند و برای نمونه سوالات استخدامی مدیریت ، حسابداری، علوم اقتصادی، صنایع و ریاضی و آمار این بانک تحت عنوان این رشته شغلی هم مهم ترین دروس با پاسخنامه در نظر گرفته شده است که نتیجه گیری را برای داوطلبان بطور حتم آسان می نماید. منابع آزمون استخدامی بانک سینا تمامی دروس تخصصی هر یک از رشته های اعلامی را به همراه دارد و از این نظر برای داوطلبان کامل و جامع می باشد.


سوالات استخدامی بانک سینا – متصدی امور اداری مهندسی برق

سوالات مدار ۱ و ۲ تعداد ۱۰۸ عدد + پاسخ تشریحی

سوالات ماشین تعداد ۱۳۲ عدد + پاسخ تشریحی

سوالات کنترل تعداد ۱۲۸ عدد + پاسخنامه تشریحی

سوالات اندازه گیری الکتریکی تعداد ۸۵ عدد + پاسخ

سوالات بررسی سیستم های قدرت تعداد ۱۲۵ عدد + پاسخ تشریحی

سوالات رشته مهندسی برق متصدی امور اداری آزمون بانک سینا سال ۱۴۰۱ تمامی دروس را دربر گرفته و به همراه پاسخنامه آماده دریافت می باشد. این بسته تخصصی در کنار عمومی حتما داوطلب را به آنچه که در این آزمون می طلبد خواهد رساند. این منابع از اصل سوالات سال های اخیر خدمت داوطلبان ارائه شده است. قطعا داوطلبان آزمون بانک سینا برای این رشته نتیجه قبولی را کسب خواهند نمود چون که این مجموعه از نظر منابع تخصصی بانک سینا تمامی دروس را شامل می گردد.


سوالات آزمون بانک سینا – متصدی امور اداری مهندسی مکانیک

سوالات (ترمودینامیک، سیالات، انتقال حرارت) تعداد ۳۸۰ عدد + پاسخ تشریحی

سوالات (استاتیک، مقاومت مصالح) تعداد ۱۶۰ عدد + پاسخ تشریحی

سوالات دینامیک و ارتعاشات تعداد ۲۴۰ عدد + پاسخ تشریحی

رشته متصدی امور اداری از رشته های مهم استخدامی بانک سینا و دیگر بانک های کشور محسوب می گردد که برای متقاضیان آن منبعی با پاسخنامه در بخش تخصصی عرضه نموده ایم که برای نتیجه گیری، یک چنین منابعی بسیار کارآمد می باشد. برای آزمون استخدامی بانک سینا آنچه که بعنوان منابع عمومی و تخصصی مد نظر بوده است را گردآوری داشته ایم و داوطلبان آزمون ۱۴۰۱ بانک سینا می توانند خود را با مهم ترین منابع آزمون بانک سینا در بخش های تخصصی و عمومی آماده نمایند.


نمونه سوالات آزمون بانک سینا

منابع رشته های استخدامی بانک سینا با همین چند رشته تمام نمی شود زمانیکه آزمون جدید این بانک اطلاع رسانی گردد برای رشته های جدید هم منابع را در دستور کار قرار می دهیم تا بسته نمونه سوالات استخدامی بانک سینا به انتخاب تمامی داوطلبان از هر رشته برسد. تاپ سوال همیشه بدنبال کسب رضایت مخاطبان خود بوده است و از اولویت های فعالیتی این تیم به حساب می آید و مجموعه های خود را با دقت کامل و بر اساس منابعی اعلامی آزمون تنظیم می نماید. امیدواریم منابع استخدامی رشته های عرضه شده مورد پسند مخاطبان این بخش و این بانک قرار گیرد.

بانک سینا

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی