2020/05/14

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران (کامل ترین مجموعه آزمون ۱۴۰۰)

سوالات استخدامی بانک صادرات ایرانبا سلام خدمت داوطلبان آزمون استخدامی بانک صادرات ایران که پیشنهاد داریم تا آخر این مطلب که به معرفی یک منبع مطالعاتی کامل حال حاضر جهت آزمون بانک صادرات پرداخته می شود همراه باشید و مجموعه سوالات استخدامی بانک صادرات ایران براساس مواد امتحانی که برای این آزمون اعلام گردیده و در ادامه شما را با این منابع هم آشنا خواهیم نمود تدارک دیده شده است و تمامی سوالات دارای پاسخنامه می باشند.

برای آزمون طبق منابع امتحانی این عناوین در مجموعه کامل نمونه سوالات استخدامی بانک صادرات عرضه شده و از بهترین انتخاب برای دریافت منابع مطالعاتی به شمار می رود. آزمون های استخدامی بانک ها همیشه پررقابت بوده و داوطلبانی که با آمادگی بیشتر در آزمون شرکت می نمایند موفق تر خواهند بود مجموعه سوالات استخدامی بانک صادرات ایران برای داوطلبان آزمون جدید مورد آپدیت قرار گرفته است.

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران (آزمون سال ۱۴۰۰)

منابع آزمون استخدامی بانک صادرات با محتویات کامل

ریاضی و آمار ، هوش ، مهارت های ICDL ، زبان انگلیسی ، اطلاعات عمومی (در زمینه های مالی، اقتصادی، اجتماعی، مدیریت و حقوقی) از مفاد آزمون به شمار می روند که مجموعه سوالات استخدامی بانک صادرات ایران را بر این دروس استوار نموده ایم و در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

رصد بسیاری توسط تاپ سوال از سری آزمون های استخدامی سال های اخیر صورت گرفته است تا شما داوطلبان آزمون استخدامی بانک صادرات بتوانید اصل سوالات آزمون بانک های کشور را در برنامه مطالعاتی خود داشته باشید.

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران / بخش تخصصی

منابع آزمون استخدامی بانک صادرات (اقتصادی ، مدیریت ، حقوقی ، مالی ، اجتماعی) در بخش تخصصی را به کاملترین شکل ممکن از آزمون های ادوار گذشته بانک صادرات و بانک های کشور طراحی نموده ایم و برای داوطلبان آزمون ۹۹ بانک صادرات بسیار مناسب می باشد.

۲۵۰ سوال تئوریهای مدیریت + پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال ریاضی و آمار + پاسخ تشریحی

۹۰ سوال مدیریت مالی + پاسخ تشریحی

۱۷۳ سوال اصول حسابداری + پاسخ تشریحی

۱۴۰ سوال حسابداری مالی + پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال اقتصاد خرد و کلان + پاسخ تشریحی

۳۸۰ سوال دانش علوم بانکی + پاسخ

۱۶۰ سوال ارز ، پول و بانکداری + پاسخ

سوالات استخدامی بانک صادرات ایران / بخش عمومی

برای آزمون استخدامی بانک صادرات بی شک کاملترین گزینه های مطالعاتی برای  داوطلبان ارائه شده و می توانید با مطالعه این نمونه سوالات براحتی آزمون کتبی را با موفقیت پشت سر بگذارید همانند بخش تخصصی آزمون بخش عمومی هم طبق مواد امتحانی آزمون قابل دریافت است.

۵۱۰ نمونه سوال زبان انگلیسی + پاسخ نامه

۴۲۵ نمونه سوال ریاضی و آمار + پاسخ نامه

۵۱۵ نمونه سوال مهارت های ICDL + پاسخ نامه

۳۲۰ نمونه سوال اطلاعات عمومی + پاسخ نامه

۵۴۰ نمونه سوال هوش + پاسخ نامه

آزمون استخدامی بانک صادرات ایران / بخش جزوات و دفترچه ها

جهت کسب موفقیت داوطلبان آزمون بانک صادرات تعدادی جزوه و دفترچه سوال در نظر گرفته ایم که خیلی می تواند برای راهگشا باشد و توصیه می نماییم حتما این بسته را مورد مطالعه کامل قرار دهید تا با درص بالایی بتوانید به سوالات آزمون پیش رو پاسخگویی داشته باشید.

جزوه کامل مهارت های ICDL با آموزش تمامی مهارت ها

جزوه کامل دانش علوم بانکی

جزوه آموزشی پولی و بانکداری ، قانون چک ، انواع چک ، بانکداری دولتی و غیردولتی

اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی فراگیر ۵ دوره از ۹۴ و ۹۷ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات برگزار شده سال ۸۷ مقطع دیپلم (۱۰۰ سوال + پاسخ)

دفترچه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات برگزار شده سال ۸۷ مقطع کاردانی (۲۴۰ سوال + پاسخ)

دفترچه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات برگزار شده سال ۸۷ مقطع کارشناسی (۲۴۰ سوال + پاسخ)


منابع استخدامی بانک صادرات ایران

داوطلبان آزمون استخدامی بانک صادرات ایران، تاپ سوال تمام تلاش خود را در تدارک هر چه کاملتر بودن مجموعه سوالات استخدامی بانک صادرات ایران به کار برده و برای عناوین شغلی و رشته های تحصیلی که اعلام شده منابع مطالعاتی بسیار کامل را از هر نظر طراحی نموده و در بخش های عمومی و تخصصی آزمون استخدامی بانک صادرات منابع را با پاسخنامه های تستی و تشریحی ارائه داده است که داوطلبان برای اینکه با آمادگی بالا و سطح علمی مناسب در آزمون شرکت نمایند می بایست یک چنین محصولی را در برنامه مطالعاتی خود وارد کنند تا با قدرت به رقابت با رقبای خود بپردازند.

علاوه بر بخش عمومی و تخصصی مجموعه یک بخش دیگر هم که خدمتان معرفی گردید بخش جزوات و دفترچه سوالات می باشد که در رابطه با دروس امتحانی آزمون، جزوه برای افزایش اطلاعات و آگاهی شما داوطلبان جهت آزمون پیش رو بانک صادرات لحاظ و همین طور دفترچه های فراگیر و خود بانک صادرات دوره های قبل در این بسته قرار داده شده است تا داوطلبان بدنبال محتویات دیگر نباشند و وقت را صرف مطالعه بیشتر نمایند.

دانلود سوالات استخدامی بانک صادرات ایران جهت قبولی

منابع عمومی، تخصصی و … در مجموعه مطالعاتی بانک صادرات

بانک صادرات

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی