2022/03/12

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی بانک کارآفرین (آزمون استخدامی بانک کارآفرین ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی بانک کارآفرینبا سلام خدمت یکایک داوطلبان و مخاطبان تاپ سوال که در این بخش توجه شما را به نوشتار این صفحه از سایت جلب می نماییم که در آن به تشریح منابع مطالعاتی یکی از آزمون های استخدامی بانک های کشور پرداخته ایم. بسته سوالات استخدامی بانک کارآفرین به جهت فراخوان استخدامی بانک کارآفرین در سال ۱۴۰۱ به جهت تامین نیروی انسانی مورد نظر خود در برخی از رشته ها عرضه شده است و حاوی کاملترین منابع آزمون استخدامی بانک کارآفرین طبق منابع اعلامی می باشد و می تواند مناسب ترین گزینه مطالعاتی جهت آزمون بانک کارآفرین پیش رو به حساب آید.

تاپ سوال یک تیم تخصصی در رابطه با آزمون های استخدامی بانک های کشور دارد که با رصد آزمون های اخیر اقدام به تولید و انتشار منابع مطالعاتی می پردازند که مجموعه سوالات استخدامی بانک کارآفرین ارائه شده هم توسط این گروه کاربلد تدارک دیده شده است که برای آزمون استخدامی بانک کارآفرین سال ۱۴۰۱ تمام تلاش صورت گرفته تا منابع و نمونه سوالاتی که می توانند در کسب قبولی و نتیجه موثر واقع شوند استفاده نماییم که در ادامه منابع تخصصی استخدامی بانک کارآفرین هر کدام از رشته های اعلامی را تشریح می داریم.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی بانک کارآفرین جهت آزمون ۱۴۰۱

منابع آزمون استخدامی بانک کارآفرین تاپ سوال / تضمین ۱۰۰%

آزمون استخدامی بانک کارآفرین این پذیرش نیرو را در سال ۱۴۰۱ به عمل خواهد آورد و داوطلبان باید جهت استخدام در بانک کارآفرین آزمون کتبی و مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارند. دانشجویان و فارغ التحصیلان متقاضی شرکت در آزمون بانک کارآفرین بدانند که ۸ رشته جهت این استخدام از سوی بانک کارآفرین اعلام و عبارتند از مدیریت – کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و فناوری اطلاعات) – حسابداری – اقتصاد – ریاضی – مهندسی صنایع – حقوق – آمار و در رابطه با منابع استخدامی بانک کارآفرین در توضیحات بسته های هر رشته قابل مشاهده است.
داوطلبان آزمون استخدامی بانک کارآفرین می توانند با استفاده از منابع مطالعاتی عرضه شده که قطع به یقین آمادگی علمی را تا مرز حداکثری رشد خواهد داد آماده آزمون استخدام بانک کارآفرین در سال ۱۴۰۱ شوند.

منابع بخش های عمومی و تخصصی آزمون بانک کارآفرین از بررسی و ارزیابی آزمون های متعدد بانک های کشور نتیجه شده و از وبگاهی چون تاپ سوال با مجوزهای اعتبارساز خود از جمله نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره معتبر و نشان ملی رسانه های دیجتیال قابل دریافت می باشد.

نمونه سوالات استخدامی بانک کارآفرین در بخش عمومی

برای بخش عمومی سوالات آزمون استخدامی بانک کارآفرین تلاش کردیم مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات استخدامی سال های اخیر بانک های کشور را گرد هم بیاوریم و تمام سوالات را با پاسخنامه جهت بهبود دانش عمومی شما داوطلبان برای پاسخگویی ارائه نمودیم.

۴۳۶ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۴۲۸ نمونه سوال معارف اسلامی

۵۱۷ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۴۲۰ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۵۱۰ نمونه سوال فناوری اطلاعات (مهارت های ICDL)

۳۲۵ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۴۴ نمونه سوال هوش و توانمندی های عمومی

۱/ سوالات استخدامی بانک کارآفرین (مدیریت،حسابداری و اقتصاد)

برای رشته های مدیریت، حسابداری و اقتصاد منابع تخصصی آزمون بانک کارآفرین را در یک بسته خدمت شما داوطلبان ارائه می نماییم که تمامی سوالات به همراه پاسخنامه می باشد که بی تردید می توانند توان علمی شما را در بخش سوالات تخصصی بانک کارآفرین افزایش دهند.

۲۵۲ سوال تخصصی تئوری های مدیریت

۲۱۰ سوال تخصصی ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت

۱۳۰ سوال تخصصی حسابرسی

۱۷۵ سوال تخصصی اصول حسابداری

۲۲۰ سوال تخصصی اقتصاد خرد و کلان

۱۱۰ سوال تخصصی بودجه

۱۴۶ سوال تخصصی پول و بانکداری

۵۸۰ سوال تخصصی دانش علوم بانکی

۲/ سوالات استخدامی بانک کارآفرین (کامپیوتر)

این منابع تخصصی مربوط می شود به رشته تحصیلی کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و فناوری اطلاعات) که هر کدام از آنها از آزمون های سال های اخیر برگزیده شدند و برای داوطلبان رشته فوق الذکر آزمون استخدام بانک کارآفرین دارای کاملترین عناوین مطالعاتی با پاسخنامه می باشد.

۱۸۵ سوال تخصصی پایگاه داده ها

۲۱۸ سوال تخصصی سیستم های عامل

۲۲۳ سوال تخصصی طراحی الگوریتم

۲۴۸ سوال تخصصی ساختمان داده ها

۲۰۶ سوال تخصصی معماری کامپیوتر

۱۹۲ سوال تخصصی نظریه زبان ها

۳/ سوالات استخدامی بانک کارآفرین (حقوق)

برای داوطلبان رشته تحصیلی حقوق آزمون بانک کارآفرین یکی از جامع ترین منابع مطالعاتی منطبق را با پاسخنامه منشر نموده ایم که بی شک مطالعه کنندگان این نمونه سوالات پرتکرار می توانند یک پاسخگویی مطمئن به سوالات استخدامی بانک کارآفرین رشته حقوق داشته باشند.

۲۱۱ سوال تخصصی حقوق اداری

۱۰۶ سوال تخصصی حقوق اساسی

۱۷۰ سوال تخصصی حقوق تجارت

۲۳۸ سوال تخصصی حقوق مدنی

۲۱۰ سوال تخصصی حقوق جزا عمومی

۲۳۴ سوال تخصصی حقوق جزا اختصاصی

منابع کمکی دانش افزون آزمون استخدامی بانک کارآفرین

علاوه بر بخش های عمومی و تخصصی تصمیم گرفتیم منابعی که می توانند در این روند استخدامی به شما داوطلبان کمک نمایند را در کنار نمونه سوالات خدمتتان ارائه نماییم تا قدرتمندتر از هر داوطلبی در این رقابت شرکت نمایید و این منابع بدین شرح هستند :

  • درسنامه آموزشی منابع تخصصی : دانش علوم بانکی، بانکداری بین المللی، پولی و بانکداری، بانکداری دولتی و غیردولتی، قانون چک، انواع چک
  • درسنامه آموزشی منابع عمومی : زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضیات، مهارت های کامپیوتر ICDL، هوش
  • دفترچه سوالات بخش عمومی آزمون های فراگیر : ۵ دوره از سال ۹۴ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی

نمونه سوالات بانک کارآفرین

در ارائه مجموعه سوالات استخدامی بانک کارآفرین سعی را بر این گذاشتیم که داوطلبان وقتی منابع و درسنامه ها را مورد مطالعه قرار می دهند شاهد یک ارتقاء سطح علمی و آمادگی در خود باشند و برای رشته های تحصیلی آزمون بانک کارآفرین سال ۱۴۰۱ در بخش های عمومی و تخصصی بسته هایی طبق منابع امتحانی عرضه نموده ایم که با یک آشنایی از قبل با منابع طرح سوال به رقابت در آزمون استخدام بانک کارآفرین بپردازند و حتما داوطلبان خود را با منابع ارائه شده تاپ سوال از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز خواهند نمود.

آنچه که در این آزمون بدان نیازمند بودید را تیم تاپ سوال که یکی از قدیمی های این حوزه کاری در سطح کشور به حساب می آید مرتفع نموده است و با انتخاب کاملترین عناوین مطالعاتی آزمون استخدامی بانک کارآفرین قبولی بخش کتبی آزمون را نصیب خود نمایید.

دانلود سوالات استخدامی بانک کارآفرین ویژه آزمون پیش رو

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک کارآفرین دربردارنده تمامی منابع امتحانی آزمون ۱۴۰۱

داوطلبان و متقاضیان آزمون استخدامی بانک کارآفرین چنانچه مطالب ذکر شده برایتان مفید بوده است و می خواهید مجموعه سوالات استخدامی مربوط به رشته تحصیلی خود را تهیه نمایید می توانید از طریق جدول زیر محصول مورد نظر خود را انتخاب و با کلیک بر روی آن به صفحه پرداخت هدایت شوید. نمونه سوالات عمومی آزمون بانک کارآفرین و منابع کمکی معرفی شده همراه با بسته های تخصصی قابل دریافت می باشند.

خرید و دانلود

بانک کارآفرین

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی