2020/04/26

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی سپاه پاسداران (اصل سوالات برای داوطلبان سال ۹۹)

سوالات استخدامی سپاه پاسدارانعرض ادب و احترام به تمامی مخاطبان این بخش از وبگاه تاپ سوال که توجه شما را به این نوشتار نتیجه ساز جلب می نماییم که به معرفی بسته سوالات استخدامی سپاه پاسداران پرداخته می شود. این بسته مطالعاتی ارائه شده برای داوطلبان آزمون استخدامی سپاه پاسداران قطع به یقین یکی از کاملترین عناوین مطالعاتی حال حاضر این آزمون به شمار می رود و هر دریافت کننده ای، خود را از گشتن بدنبال دیگر منابع مطالعاتی جهت این آزمون آسوده خاطر می نماید، با انتخاب نمونه سوالات استخدام سپاه امیدواری استخدام در مشاغل آن را را بهبود ببخشید که در سال های قبل نتایج خوبی با این منابع صورت گرفت.

تاپ سوال به گونه ای کار می کند که با قرار گرفتن محصولاتش در دست داوطلبان قبولی و استخدام نتیجه تلاش آنها باشد، تجربه چندین ساله تاپ سوال همیشه باعث گشته که بسته های کمک آموزشی پرمحتوا در سطح کشور تولید شود و در امتداد این نگرش کاملترین نمونه سوالات آزمون ورودی سپاه هم گردآوری گردید. برای آزمون های استخدامی دیگر نیروها هم منابع استخدامی نظامی منتشر شده است که تجربه کنندگان آنها توانستند نتایج رضایت بخشی را رقم بزنند و مطمئن هستیم منابع آزمون استخدامی سپاه پاسداران ارائه شده این بخش هم رضایت صددرصدی مخاطبان خود را جلب خواهد نمود. در ادامه هر بخش از مجموعه نمونه سوالات استخدامی سپاه پاسداران را با جزئیات خدمت مبارکتان عرض می نماییم تا با این محصول بی نظیر بیشتر آشنا شوید.

سوالات استخدامی سپاه پاسداران / کاملترین عنوان مطالعاتی جهت آزمون ۹۹

منابع آزمون استخدامی سپاه پاسداران را با تاپ سوال تجربه نمایید

به عناوین بخش های مجموعه سوالات استخدامی سپاه پاسداران اشاره ای خواهیم داشت تا داوطلبان از محتویات این محصول مطلع باشند که این بسته مطالعاتی ۴ بخش را شامل می شود که مطالعه هر کدام از بخش ها را برای دریافت کنندگان آن الزامی می دانیم.

  • بخش نمونه سوالات عمومی استخدامی / پرتکرارترین سوالات با تعداد بسیار بالا به همراه پاسخنامه
  • بخش دفترچه های آزمون استخدامی فراگیر / اصل تمام دفترچه ها با پاسخنامه تشریحی
  • بخش جزوات مورد نیاز آزمون استخدامی سپاه / جزواتی آموزشی با بهره وری بالا
  • بخش عقیدتی سیاسی آزمون استخدام سپاه / مورد نیاز داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون

سوالات استخدامی سپاه پاسداران / بخش عمومی با پاسخنامه

این منابع عمومی که در حال مشاهده آن هستید حاصل رصد و بررسی آزمون های اخیر سپاه پاسداران و همین طور آزمون های مهم کشور می باشد که جهت آزمون جدید این ارگان نظامی می توانید یک دانش افزونی خوبی را تجربه نمایید، تمامی سوالات این بسته با پاسخنامه ارائه شده اند که با مطالعه آنها به بخش عمومی آزمون تسلط کافی پیدا خواهید نمود و از بخش بسیار مهم به شما می رود و می توانید آمادگی خود را حداکثر نمایید.

۵۴۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۱۰ نمونه سوال معارف اسلامی

۵۶۰ نمونه سوال فناوری اطلاعات ICDL

۴۷۰ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۶۳۶ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۳۲۵ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۴۵۰ نمونه سوال هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی سپاه پاسداران / بخش دفترچه های فراگیر

و اما این بخش، دفترچه های ذکر شده مربوط می شود به آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی که از آزمون های استاندارد کشور به شما می رود و آشنایی با این نمونه سوالات عمومی برای شما داوطلبان موثر خواهد بود.این آزمون ها که تاپ سوال در نظر گرفته است بصورت تایپ شده و با پاسخنامه تشریحی جهت افزایش توان پاسخگویی داوطلبان آزمون استخدامی سپاه ارائه شده اند.

سوالات اولین آزمون فراگیر / خرداد ماه ۹۴

سوالات دومین آزمون فراگیر / اسفند ماه ۹۴

سوالات سومین آزمون فراگیر / آبان ماه ۹۵

سوالات چهارمین آزمون فراگیر / شهریور ماه ۹۶

سوالات پنجمین آزمون فراگیر / تیر ماه ۹۷

نمونه سوالات آزمون سپاه پاسداران / بخش عقیدتی سیاسی

بیش از ۱۵۰۰ نمونه سوال عقیدتی سیاسی آزمون استخدامی سپاه پاسداران (مسائل روز کشور ، ولایت فقیه و …) + پاسخنامه

نمونه سوالات ویژه احکام و معارف اسلامی برای آزمون استخدام سپاه

نمونه سوالات اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی ، گزینش + پاسخنامه

جزوه ای کامل برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه با موضوعاتی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه، شورای نگهبان، مراجع تقلید، مجلس خبرگان، احکام ، نماز، روزه، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، احکام جعاله، فروع دین، زکات و کتاب شناسی اسلام

درسنامه های آموزشی برای آزمون استخدامی سپاه پاسداران

بخش آخر این مجموعه استخدامی سپاه مربوط می شود به تعدادی جزوه آموزشی، جهت اینکه داوطلبان با یک آمادگی کامل و با دانش بالا به پاسخگویی سوالات بخش عمومی آزمون سپاه پاسداران بپردازند به مجموعه اضافه شده است که شامل جزوه های زبان و ادبیات فارسی، احکام و معارف اسلامی، ریاضی و آمار مقدماتی، مهارت های هفت گانه i.c.d.l، زبان انگلیسی (گرامر، واژگان، درک مطلب و …) می باشد.


جمع بندی منابع استخدامی سپاه

این است مجموعه سوالات استخدامی سپاه پاسداران که خدمت شما داوطلبان عزیز عرض نمودیم و به جرات می توانیم بگوییم کاملترین محتویات امتحانی لازم برای این آزمون با این مجموعه قابل تجربه است و وارد کردن آن را به برنامه مطالعاتی هر شرکت کننده ای توصیه می نماییم چون هر آنچه بعنوان منبع مطالعاتی آزمون استخدامی سپاه پاسداران برای داوطلبان مدنظر است را پیش بینی تا داوطلبان بتوانند با حداکثر آمادگی به این رقابت استخدامی بپردازند و امیدواریم با افزایش آگاهی و توان علمی برای آزمون سپاه با این محصول شاهد پذیرش خود در آن باشید.

دانلود سوالات استخدامی سپاه پاسداران جهت قبولی آزمون پیش رو

تضمینی ترین جزوات و نمونه سوالات آزمون ورودی سپاه از تاپ سوال

پایگاه خبری سپاه پاسداران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی