2024/05/31

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت (آزمون سال ۱۴۰۳)

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت شامل اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون سال های اخیر می باشد که این مجموعه برای داوطلبان تمامی آزمون های استخدامی شرکت پالایش نفت ارائه شده است و تمامی منابع معرفی شده آزمون سال ۱۴۰۳ را به همراه دارد.

نام مجموعه : سوالات آزمون شرکت پالایش نفت

آزمون : شرکت پالایش نفت سال ۱۴۰۳

محتویات : منابع آزمون استخدام پالایش نفت

در این بخش از سایت که مربوط می شود به قسمت منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی شرکت ها این بار به معرفی یکی از کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت پرداخته شده است. شرکت پالایش نفت در سال ۱۴۰۳ در چند رشته جذب نیرو دارد که برای داوطلبان هر یک از این رشته های شغلی کاملترین منابع آزمون استخدامی پالایشگاه نفت در دستور کار قرار گرفت.

مجموعه نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت این بخش حاوی اصل سوالات سال های اخیر با پاسخنامه می باشد و از این نظر داوطلبان می توانند تجربه بسیار خوبی را نصیب خود نمایند. منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت طبق منابع امتحانی اعلامی تدارک یافته است و داوطلبان در ادامه این منابع مطالعاتی و منابع آزمون را ملاحضه خواهند نمود. این آزمون قطعا داوطلبان زیادی در رشته های معرفی شده به خود خواهد دید و حتما با آمادگی در آزمون حاضر شوید.

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت / آزمون استخدامی ۱۴۰۳

منابع استخدامی شرکت پالایش نفت – عمومی و تخصصی رشته ها

منابع عمومی شرکت پالایش نفت : زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد تحصیلی ، مبانی کامپیوتر ، زبان انگلیسی

منابع تخصصی مهندسی شیمی پالایش نفت : انتقال حرارت ، ترمودینامیک ، انتقال جرم و عملیات واحد ، مکانیک سیالات ، طراحی راکتور

منابع تخصصی مهندسی برق پالایش نفت : مدارهای الکتریکی ، ماشین الکتریکی ، الکترونیک ، مدار منطقی ، کنترل

منابع تخصصی مهندسی مکانیک پالایش نفت : ترمودینامیک ، مکانیک سیالات ، انتقال حرارت ، استاتیک ، مقاومت مصالح ، دینامیک و ارتعاشات

منابع تخصصی مهندسی صنایع پالایش نفت : برنامه ریزی و کنترل پروژه ، تحلیل سیستم ها ، طرح ریزی واحدهای صنعتی ، کنترل تولید و موجودی ، کنترل کیفیت آماری

منابع تخصصی مهندسی مواد پالایش نفت : اصول و مکانیزم خوردگی ، روشهای کنترل خوردگی و حفاظت از فلزات ، متالورژی فیزیکی و خواص مکانیکی مواد

منابع تخصصی مهندسی عمران پالایش نفت : مقاومت مصالح ، تحلیل سازه ها ، مکانیک خاک و پی سازی ، مکانیک سیالات ، طراحی سازه های فولادی و بتنی ، مکانیک جامدات

منابع استخدامی رشته های آزمون استخدامی پالایشگاه نفت را شرح دادیم و منابع مطالعاتی ارائه شده این بخش هم راستا با این دروس تخصصی و عمومی می باشند. مجموعه سوالات استخدامی بخش عمومی آزمون همراه با هر یک از مجموعه های تخصصی، داوطلبان می توانند دریافت نمایند. تمامی آزمون های استخدامی پالایشگاه نفت سال های اخیر برگزار شده را مورد رصد و بررسی قرار دادیم و نتیجه آن را می توانید در این مجموعه ها ملاحضه نمایید.

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت / عمومی ویژه ۱۴۰۳

۵۳۸ سوال زبان و ادبیات فارسی با پاسخنامه

۵۱۲ سوال هوش و استعداد تحصیلی با پاسخنامه

۵۵۲ سوال مبانی کامپیوتر با پاسخنامه

۴۷۷ سوال زبان انگلیسی با پاسخنامه

داوطلبان آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت سال ۱۴۰۳ می توانند برای بخش عمومی این آزمون یکی از کاملترین منابع را مطالعه نمایند چون که تمامی این منابع به آزمون های برگزار شده سال های اخیر مربوط می شود و برای هر یک از این مجموعه های تخصصی این منابع قابل دریافت می باشد.


سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت / مهندسی شیمی

۱۶۴ سوال انتقال حرارت با پاسخ تشریحی

۲۴۸ سوال ترمودینامیک با پاسخ تشریحی

۱۱۳ سوال انتقال جرم و عملیات واحد با پاسخ تشریحی

۲۷۳ سوال مکانیک سیالات با پاسخ تشریحی

۱۱۶ سوال طراحی راکتور با پاسخ تشریحی

برای رشته شیمی و مهندسی شیمی و نفت یکی از کاملترین منابع تخصصی را جهت آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت سال ۱۴۰۳ ارائه نمودیم که تمامی سوالات با پاسخنامه تشریحی می باشند.


سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت / مهندسی برق

۱۰۸ سوال مدارهای الکتریکی با پاسخ تشریحی

۱۳۲ سوال ماشین الکتریکی با پاسخ تشریحی

۱۳۱ سوال الکترونیک با پاسخ تشریحی

۱۱۷ سوال مدار منطقی با پاسخ تشریحی

۱۲۸ سوال کنترل با پاسخ تشریحی

مجموعه سوالات آزمون مهندسی برق پالایش نفت ۱۴۰۳ با پاسخنامه تشریحی عرضه شده است و داوطلبان این رشته می توانند بسته کاملی را در برنامه مطالعاتی خود داشته باشند. اصلی ترین نمونه سوالات در این مجموعه کامل قرار داده شده است.


سوالات استخدامی پالایش نفت / مهندسی مکانیک

۳۷۸ سوال ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت با پاسخ تشریحی

۲۴۷ سوال استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و ارتعاشات با پاسخ تشریحی

داوطلبانی که قصد کسب نتیجه رضایت بخش در آزمون کتبی شرکت پالایشگاه نفت سال ۱۴۰۳ را دارند حتما این مجموعه ارائه شده برای رشته مهندسی مکانیک را مطالعه داشته تا با سوالاتی مهم آشنا شوند.


سوالات استخدامی پالایشگاه نفت / مهندسی صنایع

۲۴۰ سوال برنامه ریزی و کنترل پروژه با پاسخ

۱۲۶ سوال تحلیل سیستم ها با پاسخ

۱۱۷ سوال طرح ریزی واحدهای صنعتی با پاسخ

۱۲۴ سوال کنترل تولید و موجودی با پاسخ

۱۰۳ سوال کنترل کیفیت آماری با پاسخ

برای رشته مهندسی صنایع آزمون شرکت پالایش نفت تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا مهم ترین نمونه سوالات این سال های برگزار شده را گردآوری نماییم و توانستیم با پاسخنامه کاملترین مجموعه را برای داوطلبان عرضه نماییم.


سوالات استخدامی پالایشگاه نفت / مهندسی مواد

۱۵۳ سوال اصول و مکانیزم خوردگی با پاسخ

۱۲۴ سوال روشهای کنترل خوردگی و حفاظت از فلزات با پاسخ

۷۶ سوال متالورژی فیزیکی و خواص مکانیکی مواد با پاسخ


سوالات استخدامی پالایشگاه نفت / مهندسی عمران

۱۷۴ سوال مقاومت مصالح و تحلیل سازه ها با پاسخ

۱۴۰ سوال مکانیک خاک و پی سازی با پاسخ

۱۸۴ سوال مکانیک سیالات با پاسخ

۱۳۷ سوال طراحی سازه های فولادی و بتنی با پاسخ

۱۷۶ سوال مکانیک جامدات با پاسخ


آزمون استخدامی پالایش نفت / ۱۴۰۳

مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس ارائه شده بر اساس منابع آزمون بطور جامع طراحی گردید که از اصل سوالات آزمون های استخدامی سال های اخیر برگزیده شده اند. داوطلبان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس سال ۱۴۰۳ می توانند با استفاده از منابع مطالعاتی مربوط به رشته خود حضوری قدرتمند در بخش کتبی آزمون داشته باشند. این مجموعه بر اساس آزمون جدید بروز شد و داوطلبان در این بخش جدیدترین و کاملترین منابع مطالعاتی مربوط به آزمون پالایش نفت بندرعباس را می توانند دانلود نمایند.

دانلود سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت / رشته های معرفی شده

قبولی با کاملترین منابع آزمون پالایشگاه نفت / ویژه تمامی شرکت ها

خرید و دانلود

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی