2022/08/15

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان (ویژه آزمون ۱۴۰۱)

در این بخش از سایت که مربوط می شود به قسمت منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی شرکت های کشور این بار به معرفی یکی از کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان پرداخته شده است. شرکت پالایش نفت اصفهان در سال ۱۴۰۱ در چند رشته جذب نیرو دارد که برای داوطلبان هر یک از این رشته های شغلی کاملترین منابع آزمون استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان در دستور کار قرار گرفت.

مجموعه نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان این بخش حاوی اصل سوالات سال های اخیر با پاسخنامه می باشد و از این نظر داوطلبان می توانند تجربه بسیار خوبی را نصیب خود نمایند. منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان طبق منابع امتحانی اعلامی تدارک یافته است و داوطلبان در ادامه این منابع مطالعاتی و منابع آزمون را ملاحضه خواهند نمود. این آزمون قطعا داوطلبان زیادی در رشته های معرفی شده به خود خواهد دید و حتما با آمادگی بالا در آزمون حاضر شوید.

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان / آزمون ۱۴۰۱

منابع استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان – عمومی و تخصصی

منابع عمومی شرکت پالایش نفت : زبان انگلیسی ، معارف اسلامی ، ادبیات فارسی ، هوش و استعداد ، اطلاعات رایانه

منابع تخصصی برق پالایش نفت : مدارهای الکتریکی ، سیستم های کنترل خطی ، الکترونیک ، ریاضی مهندسی ، ماشین های الکتریکی

منابع تخصصی شیمی پالایش نفت : انتقال حرارت ، ترمودینامیک ، انتقال جرم و عملیات واحد ، ریاضی مهندسی ، سینیتک و طراحی راکتور

منابع تخصصی مکانیک پالایش نفت :  انتقال حرارت ، سیالات ، ترمودینامیک ، ریاضی مهندسی ، مقاومت مصالح

منابع استخدامی رشته های آزمون استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان را شرح دادیم و منابع مطالعاتی ارائه شده این بخش هم راستا با این دروس تخصصی و عمومی می باشند. مجموعه سوالات استخدامی بخش عمومی آزمون همراه با هر یک از مجموعه های تخصصی، داوطلبان می توانند دریافت نمایند. تمامی آزمون های استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان سال های اخیر برگزار شده را مورد رصد و بررسی قرار دادیم و نتیجه آن را می توانید در این مجموعه ها ملاحضه نمایید.

سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان / عمومی

۵۳۸ سوال ادبیات فارسی با پاسخنامه

۴۷۷ سوال زبان انگلیسی با پاسخنامه

۵۱۳ سوال معارف اسلامی با پاسخنامه

۵۵۲ سوال اطلاعات رایانه با پاسخنامه

۵۰۰ سوال هوش و استعداد با پاسخنامه

داوطلبان آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان سال ۱۴۰۱ می توانند برای بخش عمومی این آزمون یکی از کاملترین منابع را مطالعه نمایند چون که تمامی این منابع به آزمون های برگزار شده سال های اخیر مربوط می شود و برای هر یک از این مجموعه های تخصصی این منابع عمومی قابل دریافت می باشد.


سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان / مهندسی برق

۱۰۸ سوال مدارهای الکتریکی با پاسخ تشریحی

۱۳۲ سوال ماشین های الکتریکی با پاسخ تشریحی

۱۲۸ سوال  سیستم های کنترل خطی با پاسخ تشریحی

۱۳۱ سوال الکترونیک با پاسخ تشریحی

مجموعه سوالات آزمون مهندسی برق پالایش نفت اصفهان با پاسخنامه تشریحی عرضه شده است و داوطلبان این رشته می توانند بسته کاملی را در برنامه مطالعاتی خود داشته باشند. اصلی ترین نمونه سوالات در این مجموعه کامل قرار داده شده است.


سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان / مهندسی شیمی

۱۶۴ سوال انتقال حرارت با پاسخ تشریحی

۱۱۳ سوال انتقال جرم و عملیات واحد با پاسخ تشریحی

۲۴۸ سوال ترمودینامیک با پاسخ تشریحی

۱۰۴ سوال سینیتک و طراحی راکتور با پاسخ تشریحی

داوطلبانی که قصد کسب نتیجه رضایت بخش در آزمون کتبی شرکت پالایشگاه نفت اصفهان سال ۱۴۰۱ را دارند حتما این مجموعه ارائه شده برای رشته مهندسی شیمی را مطالعه داشته باشند تا با سوالاتی مهم آشنا شوند.


سوالات استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان / مهندسی مکانیک

۳۷۸ سوال ترمودینامیک، سیالات، انتقال حرارت با پاسخ تشریحی

۱۵۷ سوال مقاومت مصالح با پاسخ تشریحی

برای رشته مهندسی مکانیک آزمون شرکت پالایش نفت تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا مهم ترین نمونه سوالات این سال های برگزار شده را گردآوری نماییم و توانستیم با پاسخنامه تشریحی کاملترین مجموعه را برای داوطلبان عرضه نماییم.


آزمون پالایش نفت اصفهان – ۱۴۰۱

مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان ارائه شده بر اساس منابع آزمون بطور جامع طراحی گردید که از اصل سوالات آزمون های استخدامی سال های اخیر برگزیده شده اند. داوطلبان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت اصفهان سال ۱۴۰۱ می توانند با استفاده از منابع مطالعاتی مربوط به رشته خود حضوری قدرتمند در بخش کتبی آزمون داشته باشند. این مجموعه بر اساس آزمون جدید بروز شد و داوطلبان در این بخش جدیدترین و کاملترین منابع مطالعاتی مربوط به آزمون پالایش نفت اصفهان را می توانند دانلود نمایند.

دانلود سوالات استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان / رشته های معرفی شده

قبولی با کاملترین منابع آزمون پالایشگاه نفت اصفهان

 

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی