2022/06/13

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (منابع آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفتآنچه که در یک آزمون استخدامی بسیار مهم است تعداد زیاد شرکت کنندگان جویای شغل می باشد که اگر داوطلبان خود را برای آزمون مربوطه آماده نمایند براحتی می توانند آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند که این موضوع با در دست داشتن یک منبع مطالعاتی مناسب امکان پذیر است که در این صفحه تیم تاپ سوال منبعی به نام مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت را معرفی می نماید که برای داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت می تواند هموار کننده مسیر استخدام شود. منابعی که در این مجموعه قرار داده شده است به آزمون های استخدامی برگزار شده سال های مربوط می گردد و یک منبع بسیار کامل را داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند تجربه نمایند.

این مجموعه آنچه یک داوطلب برای برداشتن گام بلند در جهت موفقیت نیاز دارد را داراست و بدین وسیله یعنی با وارد کردن مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت جزو برنامه مطالعاتی خود نسبت به دیگر داوطلبان آزمون استخدامی می تواند پیشی بگیرد بنابراین این پیشنهاد را داریم این مجموعه را از دست ندهید و خود را از دریافت دیگر منابع بی نیاز گردانید. تمامی سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت این مجموعه در بخش های عمومی و تخصصی به همراه پاسخنامه می باشد.

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (آزمون استخدامی ۱۴۰۱)

کاملترین منابع تخصصی و عمومی آزمون برای داوطلبان

برای این آزمون استخدامی سعی شده است تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده سال های قبل بررسی گردد و از همین آزمون ها نمونه سوالات انتخاب شده اند و داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند کاملترین مجموعه های عمومی و تخصصی را مطالعه نمایند و با یک آمادگی بسیار بالا در آزمون حاضر شوند.

done_allمنابع آزمون استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (عمومی و تخصصی) :

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی) : مدار الکتریکی ۱ و ۲ ، بررسی سیستم های قدرت ۱ ، الکترونیک ۱ و ۲ ، سیستم های کنترل خطی ، تجزیه و تحلیل سیستم ها

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار) : مدار الکتریکی ۱ و ۲ ، الکترونیک ۱ و ۲ ، سیستم های کنترل صنعتی ، مدار منطقی ، برق صنعتی

منابع عمومی (مشترک) : زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ، زبان انگلیسی عمومی ، کامپیوتر ، هوش و توانمندی های ذهنی

keyboard_arrow_leftسوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (عمومی)

۷۳۰ عدد سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش به همراه پاسخنامه

۷۱۵ عدد سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخنامه

۶۵۰ عدد سوال عمومی استخدامی کامپیوتر به همراه پاسخنامه

۵۴۰ عدد سوال عمومی استخدامی هوش و توانمندی های ذهنی به همراه پاسخنامه

keyboard_arrow_leftدفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده

دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار شده سال های قبل و دفترچه سوالات آزمون های استخدامی شرکت نفت را به همراه پاسخنامه در این مجموعه قرار داده ایم. داوطلبان در کنار منابع عمومی و تخصصی تدارک دیده شده حتما این دفترچه ها را هم مطالعه نمایند که آشنایی آنها با آزمون بسیار مهم است.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی)

۱۱۰ عدد سوال تخصصی استخدامی مدار الکتریکی ۱ و ۲ به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۰ عدد سوال تخصصی استخدامی بررسی سیستم قدرت ۱ به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۲ عدد سوال تخصصی استخدامی الکترونیک ۱ و ۲ به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۲۰ عدد سوال تخصصی استخدامی سیستم های کنترل خطی به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۰ عدد سوال تخصصی استخدامی تجزیه و تحلیل سیستم ها به همراه پاسخ نامه تشریحی

داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند مجموعه ای بسیار کامل را تجربه نمایند که تمامی منابع تخصصی و عمومی آزمون را به همراه دارد. قطعا آمادگی مورد نظر آزمون با مطالعه این منابع آزمون های برگزار شده رقم خواهد خورد و داوطلبان می توانند نتیجه قبولی را برای خود در این آزمون شاهد باشند.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار)

۱۱۰ عدد سوال تخصصی استخدامی مدار الکتریکی ۱ و ۲ به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۲ عدد سوال تخصصی استخدامی الکترونیک ۱ و ۲ به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۰ عدد سوال تخصصی استخدامی سیستم های کنترل صنعتی به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۷۰ عدد سوال تخصصی استخدامی مدار منطقی به همراه پاسخ نامه

۶۰ عدد سوال تخصصی استخدامی برق صنعتی به همراه پاسخ نامه

برای این آزمون استخدامی آزمون های بسیار زیادی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفتند که شما داوطلبان می توانید مجموعه تدارک دیده شده شامل منابع تخصصی و عمومی آزمون های سال های قبل را مطالعه نمایید. تمامی منابعی که برای بخش های عمومی و تخصصی این آزمون استخدامی شرکت نفت اعلام شده است را در این مجموعه می توانید ملاحضه بفرمایید.


قطعا مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت نفت داوطلبان را در این آزمون استخدامی یاری خواهد نمود چون که تمامی منابعی که برای آزمون اعلام شده است را به همراه دارد و داوطلبان با مطالعه این نمونه سوالات می توانند آمادگی حداکثری خود را کسب نمایند. تمامی آزمون هایی که برگزار شده اند را برای تدارک این مجموعه بررسی داشته ایم و داوطلبان مطالعه کننده این منابع حتما دانش عمومی و تخصصی بسیار بالایی خواهند داشت.

نمونه سوالات آزمون استخدامی مهندسی برق شرکت نفت / سال ۱۴۰۱

دانش عمومی و تخصصی کامل با مطالعه منابع آماده شده

شرکت نفت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی