۱۳۹۷/۱۲/۲۳

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی (ویژه آزمون سال ۹۸)

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی (ویژه آزمون سال ۹۸)
rating: 4.9 - 18 vote

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمیعرض ادب و احترام به تمامی داوطلبان آزمون های استخدامی که در این بخش از تاپ سوال با شما همراه خواهیم بود تا یکی از کاملترین منابع مطالعاتی رشته های شغلی آزمون شرکت های پتروشیمی کشور را معرفی نماییم که توسط کارگروه تاپ سوال برای آزمون های سال ۱۳۹۸ ارائه شده است. بسته سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی عنوانی است که برای رشته شغلی مهندسی برق عرضه گردیده است البته که این نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق قبلا ارائه شده و امروز به مجموعه آپدیت شده آن می خواهیم بپردازیم تا داوطلبان پرمحتواترین منابع آزمون استخدامی رشته برق پتروشیمی را تجربه نمایند.

تاپ سوال آزمون های پتروشیمی بسیار زیادی را گذرانده است و منابع بسیار کاملی را جهت موفقیت داوطلبان آنها پیشنهاد نموده و خیلی هم توانستند استخدام خود را منابع استخدامی رشته های شغلی پتروشیمی رقم بزنند و به جهت اینکه دوباره هم به استخدام داوطلبان در شرکت های پتروشیمی کشور رشته مهندسی برق قوت ببخشیم مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی را مورد بازبینی قرار داده ایم و منابعی کارآمدتر و جدیدتر را به منابع استخدامی این رشته افزودیم تا داوطلبان آزمون های استخدامی سال ۹۸ شرکت های پتروشیمی بتوانند سوالات استخدامی پتروشیمی قدرتمندتری را مورد مطالعه قرار دهند که از رصد و ارزیابی آزمون های اخیر گلچین شده اند و خود را از تهیه دیگر منابع مطالعاتی بی نیاز نمایند. در ادامه نوشتار مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی مهندسی برق پتروشیمی، بیشتر به ریز محتویات آن می پردازیم.

مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی / ویژه آزمون های ۹۸

تجربه جامع ترین نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق در کشور

منابع عمومی برق پتروشیمی : زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد تحصیلی ، مبانی کامپیوتر ، زبان انگلیسی

منابع تخصصی برق – قدرت : مدارهای الکتریکی ، بررسی سیستم های قدرت ، کنترل ، ماشین های الکتریکی ، اندازه گیری الکتریکی ، الکترومغناطیس
منابع تخصصی برق – الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق : مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ ، مدار منطقی ، اندازه گیری الکتریکی ، الکترونیک ، کنترل ، الکترومغناطیس

نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق

ابتدا نکاتی را برای مخاطبان این بخش از سایت که در رابطه با مجموعه نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی می باشد را عرض می نماییم و بعد به تشریح دقیق منابع عمومی، تخصصی و کمکی آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق می پردازیم، تا دانلود سوالات برق پتروشیمی با ما باشید.

تمام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی رشته برق شرکت های پتروشیمی آبادان ، پارس ، خوزستان ، مارون ، امیر کبیر، اصفهان ، جم ، شازند و … می توانند این مجموعه کامل تهیه شده توسط تاپ سوال را دریافت و مطالعه نمایند تا با قدرت هر چه بیشتر در این رقابت علمی استخدامی حضور یابند. داوطلبان آزمون های قبل با انتخاب بسته سوالات آزمون استخدامی برق پتروشیمی توانستند زمینه ساز قبولی خود گردند که امیدواریم شما داوطلبان آزمون سال ۹۸ هم با استفاده از این مجموعه بروزشده بتوانید یک خروجی رضایت بخشی را برای خود رقم بزنید.
تاپ سوال یکی از پایگاه های با سابقه تولید منابع استخدامی کشور سال هاست که به رصد آزمون های استخدامی کشور می پردازد و تجربه این همه فعالیت و همین طور قبولشدگان آزمون های اخیر که تاپ سوال را برگزیدند را در تدارک منابع استخدامی خود نقش می دهیم تا شما داوطلبان منابعی مطمئن و استانداردی را در دستور کار خود قرار دهید که جزوات و سوالات مهندسی برق شرکت پتروشیمی نمونه ای از این تلاش و نگرش می باشد.

سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی / بخش عمومی

بسته نمونه سوالات عمومی طبق منابعی که برای آزمون های استخدامی پتروشیمی کشور در نظر می گیرند طراحی نموده ایم که طی بررسی آزمون های بسیار زیاد و همین طور آزمون های پتروشیمی اخیر برگزیده شده اند و که این بسته سوالات عمومی رشته برق پتروشیمی برای هر دو گرایش در نظر گرفته شده است که می توانید با مطالعه آن یک پاسخگویی تضمینی را از تاپ سوال در بخش عمومی آزمون شاهد باشید.

نمونه سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی به تعداد ۵۴۰ عدد به همراه پاسخ نامه

نمونه سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی به تعداد ۵۰۵ عدد به همراه پاسخ نامه

نمونه سوالات استخدامی مبانی کامپیوتر به تعداد ۵۵۳ عدد به همراه پاسخ نامه

نمونه سوالات استخدامی زبان انگلیسی به تعداد ۴۸۶ عدد به همراه پاسخ نامه

سوالات استخدامی مهندسی برق پتروشیمی / تخصصی قدرت

کاملترین بسته نمونه سوالات تخصصی استخدامی برق قدرت را برای آزمون پتروشیمی مشاهده می فرمایید که با پاسخنامه تشریحی این بسته ارائه می شود که حاوی مهم ترین سوالات تخصصی برق پتروشیمی چند سال اخیر می باشد که برای آزمون سال ۹۸ منبع بسیار دانش افزون محسوب می گردد.

۱۰۸ سوال تخصصی مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ + پاسخ نامه تشریحی

۱۲۵ سوال تخصصی بررسی سیستم های قدرت ۱ و ۲ + پاسخ نامه تشریحی

۱۳۲ سوال تخصصی ماشین های الکتریکی ۱ و ۲ + پاسخ نامه تشریحی

۸۵ سوال تخصصی اندازه گیری الکتریکی + پاسخ نامه تستی

۱۲۰ سوال تخصصی الکترومغناطیس + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی مهندسی برق پتروشیمی / تخصصی الکترونیک …

همانند بسته مطالعاتی گرایش قدرت برای آزمون بخش الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق هم یکی از پرمحتواترین منابع مطالعاتی را منتشر نمودیم تا داوطلبان این گرایش های رشته مهندسی برق هم در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی جامع ترین منبع تخصصی مربوط به خود را دست داشته باشند.

۱۰۸ سوال تخصصی مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ + پاسخ نامه تشریحی

۰ سوال تخصصی مدار منطقی + پاسخ نامه

۰ سوال تخصصی الکترونیک + پاسخ نامه

۸۵ سوال تخصصی اندازه گیری الکتریکی + پاسخ نامه تستی

۰ سوال تخصصی کنترل + پاسخ نامه

۱۲۰ سوال تخصصی الکترومغناطیس + پاسخ نامه تشریحی

این بسته تخصصی فعلا در دست طراحی می باشد

سوالات آزمون استخدامی شرکت های پتروشیمی دوره های قبل

تعدادی از دفترچه سوالات آزمون های استخدامی شرکت های پتروشیمی در بخش اختصاصی را با پاسخنامه تشریحی در نظر گرفته ایم که خیلی می تواند برای آزمون پیش رو حائز اهمیت باشد و بهتر به پاسخگویی سوالات تخصصی آزمون پتروشیمی سال ۹۸ خواهید پرداخت.

اصل سوالات آزمون استخدامی شرکت های پتروشیمی کشور / سال های ۸۴ – ۸۵ – ۸۷ – ۸۹

جزوات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی رشته برق / عمومی و تخصصی

جهت هر چه بهتر پاسخگویی داوطلبان آزمون رشته برق پتروشیمی جامع ترین درسنامه های منابع عمومی آزمون که عبارتند از زبان وادبیات فارسی، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی که توسط تیم تاپ سوال گردآوری شده اند که حاوی باارزش ترین نکات آموزشی مختص آزمون می باشند.

و اما بخش تخصصی که برای چند تا از دروس مهم توانسته ایم درسنامه های تخصصی استخدامی از رصد نکات آزمون های برق پتروشیمی تولید نماییم که بسیار جزواتی پرمحتوا و ارتقاء دهنده دانش تخصصی داوطلبان به شمار می روند که بدین شرح هستند :

۲۲۰ صفحه درسنامه استخدامی مدارهای الکتریکی

۹۲ صفحه درسنامه استخدامی ماشین های الکتریکی

۹۵ صفحه درسنامه استخدامی الکترومغناطیس

۲۰۰ صفحه درسنامه استخدامی بررسی سیستم های قدرت

۱۲۸ صفحه درسنامه استخدامی کنترل


سخن پایانی و معرفی هدیه تاپ سوال

همانطور که ملاحضه فرمودید آنچه که برای موفقیت یک داوطلب در آزمون استخدامی مهندسی برق پتروشیمی نیاز بوده را طی یک بسته به نام سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی ارائه نمودیم و حتی تصمیم گرفتیم هدیه ای را برای عزیزان در نظر بگیریم که دیگر بابت تهیه این سوالات هزینه نپردازند و آن هم اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر دولتی می باشد که با پاسخنامه تشریحی از تاپ سوال بعنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

سوالات ۵ دوره از آزمون های فراگیر با پاسخنامه تشریحی از سال ۹۴ تا ۹۷ | هدیه تاپ سوال

دیگر در رابطه با ارزشمند بودن این مجموعه فوق کامل جزوات و سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی سخنی باقی نمی ماند و اگر قبولی در آزمون پیش رو شرکت های پتروشیمی رشته برق را می خواهید تجربه نمایید، مطالعه یک چنین محصولی را به شما داوطلبان پیشنهاد می نماییم.

نکته : داوطلبان این گرایش های رشته برق آزمون پتروشیمی می توانند سوالات مربوط به خود را از بخش پایین اقدام به دریافت نمایند که سوالات بخش عمومی، دفترچه ها، جزوات عمومی و تخصصی همراه با هر یک از بسته های تخصصی قابل دریافت می باشد.

دانلود جامع ترین مجموعه سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت پتروشیمی از تاپ سوال

مطالعه کاملترین مجموعه جزوات و نمونه سوالات آزمون استخدامی پتروشیمی رشته برق

فعلا مجموعه تخصصی برق قدرت قابل دریافت می باشد و گرایش الکترونیک … در دست طراحی می باشد و خیلی زود بر وروی سایت قرار می گیرد.

84,000 ریال – خرید و دانلود

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی