2022/06/12

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت (آزمون استخدامی ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفتشرکت نفت از جمله شرکت هایی می باشد که برای تکمیل نیروی انسانی خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در سراسر کشور می نماید وب سایت تاپ سوال توجه ویژه به آزمون استخدامی شرکت نفت و دیگر آزمون های استخدامی و عرضه مجموعه سوالات مرتبط با آن دارد. در این بخش از سایت به مجموعه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت پرداختیم که به بهترین شکل ممکن آنرا تدارک دیده ایم. اگر داوطلبان برای این آزمون استخدامی این منابع را مورد مطالعه قرار دهند قطعا نتیجه قبولی را شاهد خواهند بود چون این مجموعه شامل نمونه سوالات آزمون های برگزار شده می باشد.

آزمون استخدامی شرکت نفت داوطلبان زیادی را به خود می بیند و داوطلبان سعی می نمایند مجموعه سوالات موجود در سایتها را دریافت و مطالعه کنند که پیشنهاد می کنیم با دریافت مجموعه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت دیگر به هیچ منبع مطالعاتی دیگری نیازی پیدا نخواهید کرد و با قدرت علمی بالا می توانید در آزمون شرکت و در جهت استخدام گام بردارید. تمامی این نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت به همراه پاسخنامه می باشد که داوطلبان می توانند یکی از کاملترین منابع عمومی و تخصصی این آزمون را تجربه نمایند.

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت ویژه آزمون سال ۱۴۰۱

منابع آزمون به همراه پاسخنامه در دو بخش عمومی و تخصصی

داوطلبان برای این آزمون حتما این نمونه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک آزمون های برگزار شده سال های قبل را مطالعه کنند و با دانش عمومی و تخصصی کامل در آزمون حاضر شوند. این مجموعه تمامی منابع آزمون را به همراه دارد و یکی از کاملترین مجموعه ها برای داوطلبان این آزمون به شمار می رود.

done_allمنابع آزمون استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت :

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی) : ترمودینامیک ، مکانیک سیالات ، انتقال حرارت ، استاتیک و مقاومت مصالح ، دینامیک و ارتعاشات

منابع تخصصی (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار) : مکانیک سیالات ، انتقال حرارت ، ترمودینامیک ، دینامیک و ارتعاشات ، استاتیک ، طراحی اجزا و ماشین ابزار

منابع عمومی (مشترک) : زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ، زبان انگلیسی عمومی ، کامپیوتر ، هوش و توانمندی های ذهنی

keyboard_arrow_leftبسته عمومی سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت (مشترک)

۷۳۰ عدد نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش به همراه پاسخنامه

۷۱۵ عدد نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخنامه

۶۵۰ عدد نمونه سوال استخدامی کامپیوتر به همراه پاسخنامه

۵۴۰ عدد نمونه سوال استخدامی هوش و توانمندی های ذهنی به همراه پاسخنامه

داوطلبان این آزمون استخدامی می توانند یکی از کاملترین بخش های عمومی را تجربه نمایند که تمامی منابع اعلامی آزمون استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت را پوشش داده است. با مطالعه این منابع تدارک یافته قطعا دانش داوطلبان در هر دو بخش آزمون کامل خواهد شد و یک نتیجه قبولی برای داوطلبان مطالعه کننده منابع آزمون های برگزار شده سال های قبل رقم خواهد خورد.

keyboard_arrow_leftبسته دفترچه سوالات آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

اصل دفترچه سوالات بخش عمومی آزمون های استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار شده تمامی سال های قبل به همراه پاسخنامه می تواند یک منبع بسیار کامل برای تکمیل دانش داوطلبان محسوب گردد. آزمون های فراگیر از آزمون های بسیار مهم به شمار می روند و داوطلبان آزمون های استخدامی شرکت نفت می توانند از آنها برای بهبود دانش عمومی خود استفاده نمایند.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت (ویژه داوطلبان برتر دانشگاهی)

۱۵۵ عدد نمونه سوال استخدامی ترمودینامیک به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۳۵ عدد نمونه سوال استخدامی مکانیک سیالات به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۲۲ عدد نمونه سوال استخدامی انتقال حرارت به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۹۰ عدد نمونه سوال استخدامی استاتیک و مقاومت مصالح به همراه پاسخ نامه تشریحی

۲۲۰ عدد نمونه سوال استخدامی دینامیک و ارتعاشات به همراه پاسخ نامه تشریحی

داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند نتیجه مورد نظر خود را در این آزمون کسب نمایند چون که منابع تدارک دیده شده در این بخش می تواند آنها را با دانش کامل در آزمون یاری نماید. این مجموعه تمامی منابع تخصصی اعلام شده را به همراه دارد و برای داوطلبان از هر نظر کامل و جامع می باشد که پیشنهاد می نماییم حتما این منابع را مورد مطالعه قرار دهید.


bookmark_borderسوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت (ویژه داوطلبان دارای سابقه کار)

۱۳۵ عدد نمونه سوال استخدامی مکانیک سیالات به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۲۲ عدد نمونه سوال استخدامی انتقال حرارت به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۵۵ عدد نمونه سوال استخدامی ترمودینامیک به همراه پاسخ نامه تشریحی

۲۲۰ عدد نمونه سوال استخدامی دینامیک و ارتعاشات به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۱۵ عدد نمونه سوال استخدامی استاتیک به همراه پاسخ نامه تشریحی

۱۰۵ عدد نمونه سوال استخدامی طراحی اجزا و ماشین ابزار به همراه پاسخ نامه تشریحی

برای داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت تمام تلاش انجام شده است که منابع تخصصی را بصورت کامل و طبق منابعی که معرفی گردید تدارک ببینیم. داوطلبان این آزمون می توانند کاملترین بخش ها را برای مطالعه آزمون تجربه نمایند و قطعا داوطلبانی که این منابع را مطالعه کنند نسبت به دیگر داوطلبان نتیجه کاملتری خواهند گرفت.


تیم متخصصین تاپ سوال که برای آزمون های استخدامی کشور کاملترین مجموعه سوالات را تدارک می بینند در مجموعه سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت تمام منابع مورد نیاز آزمون مورد توجه قرار گرفته و مطمئن باشید تمام نیازهای شما برای در اختیار داشتن یک مجموعه بسیار کامل مرتفع گردیده و با مرز بالایی از آمادگی می توانید در این آزمون شرکت نمایید و انشاالله نتیجه مثبت برای شما داوطلبان حاصل شود.

سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت نفت / آزمون ۱۴۰۱

منابع تخصصی و عمومی آزمون های برگزار شده سال های قبل

شرکت نفت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی