2022/08/05

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش (منبعی جامع برای آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتشعرض ادب و احترام به یکایک داوطلبانی که تاپ سوال را برگزیدند تا محصولات مطالعاتی آن را تجربه نمایند که داوطلبان آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را مخاطب خود قرار داده ایم و یکی از کاملترین بسته سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش را به جهت کسب قبولی آزمون سال ۱۴۰۱ منتشر نموده ایم که حاوی منابعی بسیار کمک کننده که از آزمون های اخیر استخراج گردیده اند و داوطلبان آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش با مجموعه بسیار کارا می توانند بهره کامل را از آن خود نمایند و با حداکثر آمادگی لازم در این رقابت علمی نظامی شرکت نمایند.

مبنی بر انتشار جدیدترین اخبار استخدامی سال ۱۴۰۱ که نیروی زمینی ارتش از بین جوانان متعهد استخدام به عمل می آورد تاپ سوال سعی نموده یکی از کاملترین منابع استخدامی نیروی زمینی ارتش که حاوی منابع آزمون می باشد را به شما داوطلبان معرفی نماید تا بتوانید آمادگی و تسلط بر دروس آزمون را به مرز بالایی برسانید و بیشتر از هر رقبیی، خود را به استخدام نزدیکتر نمایید. تاپ سوال آزمون هایی متعددی را در کشور پشت سر گذاشته و توانسته با مجموعه های خود زمینه ساز استخدام خیلی ها شود که همین امر باعث تداوم فعالیت تاپ سوال گشته تا بتواند یک همراه همیشگی در کنار کارجویان عزیز باشد.

سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش / نمونه سوالات و جزوات

کاملترین منابع استخدامی نیروی زمینی ارتش برای آزمون سال ۱۴۰۱ در کشور

نمونه سوالات آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش در قالب پرمحتواترین نمونه سوالات عمومی، درسنامه منابع عمومی، اصل سوالات آزمون های اخیر دولتی و کاملترین سوالات و جزوات بخش عقیدتی سیاسی عرضه شده است که منبع مطمئن و پرباری را داوطلبان برای آزمون نیروی زمینی ارتش سال ۱۴۰۱ می توانند تجربه نمایند و در یک مسیر استخدامی هموار شده قدم بگذارند که انشاالله خروجی کار برای داوطلبان رضایت بخش خواهد بود.

تمامی داوطلبان آزمون های استخدامی نیروی زمینی ارتش می توانند از این مجموعه بسیار کامل که تمامی منابع این آزمون را پوشش داده است استفاده نمایند و قطعا استفاده کنندگان این مجموعه در مرحله کتبی آزمون نیروی زمینی ارتش نتیجه قبولی را کسب خواهند نمود.

مختصری در مورد نیروی زمینی ارتش
در مورد نیروی زمینی ارتش سخن بسیار است اما به مختصری از آن اکتفا می نماییم. این نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران از بزرگترین نیروی های مسلح کشور به حساب می آید و در جهان بعنوان نهمین نیروی بزرگ در حوزه تعداد پرسنل می باشد.
نیروی زمینی ارتش در حال حاضر ۴۴ تیپ در چند قرارگاه منطقه ای جغرافیایی دارد که بدین شرح هستند : دو تیپ نیروی ویژه تکاور، هشت تیپ‌ مستقل تکاور، هفده تیپ مستقل پیاده، ده تیپ مستقل زرهی، هفت تیپ‌ مستقل پیاده مکانیزه.

سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش / بسته سوالات عمومی

برای آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش سعی نمودیم بسته کاملی از مهم ترین سوالات اخیر آزمون های ارتش و دیگر آزمون های استخدامی کشور را با پاسخنامه تولید نماییم تا داوطلبان به پاسخگویی خود به سوالات این بخش آزمون استخدام نیروی زمینی ارتش قوت ببخشند. تلاش بسیار زیادی به منظور گردآوری این مجموعه صورت گرفته است تا برای داوطلبان آزمون نیروی زمینی ارتش کامل ترین منبع در اختیار داوطلبان قرار گیرد.

۵۴۴ نمونه سوال استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۶۵۵ نمونه سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۲۷ نمونه سوال استخدامی معارف اسلامی

۵۷۸ نمونه سوال استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL)

۴۸۳ نمونه سوال استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۵ نمونه سوال استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۵۳۷ نمونه سوال استخدامی هوش و استعداد شغلی

سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش / بسته عقیدتی سیاسی

هر داوطلبی که در آزمون های استخدامی ارگان های نظامی شرکت می کند باید اطلاعاتی خوبی از این بخش مهم داشته باشد تا بتواند در آزمون کتبی و گزینش به سوالات پاسخگو باشد که تاپ سوال کاملترین های این بخش را در قالب جزوات و سوالات ارائه نموده است که برای آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش مفید خواهد بود که در بردارنده مسائل مهم عقیدتی سیاسی کشور می باشد.

درسنامه عقیدتی سیاسی : پرداخته شده به موضوعاتی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید ، شناخت مسائل روز، احکام جعاله ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام و …

بیش از ۱۶۰۰ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی ، معارف و گزینش به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی

درسنامه های استخدامی نیروی زمینی ارتش / بسته کاملا مطالعاتی

اگر قصد افزایش سطح علمی خود در بخش منابع عمومی آزمون نیروی زمینی ارتش را دارید پیشنهاد تاپ سوال مطالعه این بسته است که حاوی دروسی با نکات آموزشی و برای آزمون های استخدامی تدارک دیده شده اند و از رصد آزمون های بسیار زیادی، این نکات آموزشی به مرحله دریافت رسیده اند. قطعا این درسنامه ها دانش داوطلبان آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش را به مرز حداکثری خواهد رساند و نتیجه آزمون آن ها قبولی خواهد بود.

۱۳۶ صفحه درسنامه زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه درسنامه احکام و معارف اسلامی

۱۴۱ صفحه درسنامه آمار و ریاضیات

۲۴۷ صفحه درسنامه مهارت های هفت گانه کامپیوتر

۱۴۰ صفحه درسنامه زبان انگلیسی

دفترچه های استخدامی آزمون های دولتی / ویژه داوطلبان نیروی زمینی

برای داوطلبان آزمون استخدامی ارتش نیروی زمینی این نیاز را احساس نمودیم که اگر با اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی دولتی کشور هم آشنایی پیدا نمایند قطع به یقین نتایج بهتری حاصل خواهد شد که تصمیم گرفتیم سوالات استخدامی آزمون های دولتی از سال ۹۴ تا ۹۹ را با پاسخنامه تشریحی خدمت شما داوطلبان ارائه نماییم تا با میزان تسلط بالایی از این دروس به رقابت در آزمون نیروی زمینی ارتش سال ۱۴۰۱ بپردازید.


سخنی با داوطلبان آزمون نیروی زمینی ارتش

تاپ سوال بعنوان انتخاب اول سوال جویان موفق آزمون های استخدامی کشور همیشه تلاش نموده تا کامل ترین منابع کمک استخدامی را منتشر نماید تا رضایت همه دریافت کنندگان برایش حاصل گردد که طی این چند سال فعالیت این امر تحقق یافته و باعث گردیده است تاپ سوال بتواند مسیر پیش رو خود را محکم تر و با انگیزه بیشتر ادامه دهد و در صدر بهترین های این موضوع فعالیت قرار گیرد. به منابع استخدامی عرضه شده در سایت ایمان کامل داریم چونکه هر کدام از آنها با استفاده تجربه این همه سال فعالیت و پشت گذاریی آزمون ها و همین تجربیات قبول شدگان داوطلبان دوره های قبل تدارک دیده شده اند که مجموعه سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش با رعایت تمامی این موضوعات برای داوطلبان تولید شده است.

و اما آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش که به جرات می توانیم بگوییم یکی از کاملترین منابع مطالعاتی را برای داوطلبان آن ارائه نموده ایم که دانلود و انتخابش برای آزمون سال ۱۴۰۱ موثر خواهد بود. منابعی که در کنار هم یک مجموعه مطالعاتی جامع را شکل داده اند حاصل تلاش تیم تهیه سوالات وب سایت تاپ سوال می باشد که بعنوان مرجع بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی در کشور شناخته می شود. منابع استخدامی مورد نیاز داوطلبان برای آزمون سال پیش رو مورد تحقیق قرار گرفت و آنها را در بسته سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش گردهم آوردیم تا یک نتیجه رضایت بخشی را رقم بزنید.

دانلود پرمحتواترین بسته جزوات و سوالات استخدامی نیروی زمینی ارتش

تضمین قبولی آزمون سال ۱۴۰۱ با منابع استخدامی نیروی زمینی ارتش تاپ سوال

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی