2020/05/06

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی پست بانک ایران (دانلود کاملترین منبع آزمون ۹۹)

سوالات استخدامی پست بانک ایراندر ادامه انتشار بسته های مطالعاتی آزمون های استخدامی بانک های کشور این بار به پست بانک ایران پرداخته و برای داوطلبان رشته های شغلی این بانک منابعی را از سری آزمون های استخدامی گذشته در دستور کار قرار گرفت که در سوالات استخدامی پست بانک ایران ارائه شده اند که هر رشته شغلی منابع استخدامی خاص خود را دارد و داوطلبان می توانند منبع مطالعاتی مربوط به خود را انتخاب نمایند و یقین داریم اگر جهت آزمون استخدامی پست بانک ایران سال ۱۳۹۹ با این منبع دانش بخش های تخصصی و عمومی خود را ارتقاء دهید نتیجه مثبت در مرحله کتبی در انتظار انتخاب کنندگان خواهد بود.

تا به حال آزمون های استخدامی بسیار زیادی از سوی بانک های کشور جهت جذب افراد مستعد شاهد بوده ایم که ارائه منابع اکثر آنها توسط این وبگاه جهت قبولی داوطلبان صورت گرفته است که نمونه سوالات استخدامی پست بانک ایران را از این بخش به منظور یک رقابت استخدامی مهم می توانید برگزینید که حاوی اصل سوالات دوره های اخیر این بانک و دیگر بانک های کشور می باشد که بخش های عمومی و تخصصی مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پست بانک ایران را در ادامه برای مدیریت و حسابداری تشریح می نماییم.

سوالات استخدامی پست بانک ایران تاپ سوال کاملترین منبع آزمون

تجربه قبولی آزمون استخدامی پست بانک ایران / عناوین شغلی ۱۳۹۹

برای آزمون استخدامی پست بانک ایران دو رشته تخصصی مدیریت و حسابداری که پذیرش های زیادی هم دارند منبع مطالعاتی جامعی را تدارک و جهت دانلود داوطلبان در نظر گرفته ایم که پیشنهاد داریم در کنار منابع دانشگاهی این رشته ها حتما اصل نمونه سوالات سال های اخیر را مطالعه داشته باشید که آشنایی با سوالات می تواند در کسب نتیجه بهتر آزمون مفید و موثر باشد.

آزمون های استخدامی از دو بخش تشکیل می گردند که برای بخش عمومی آزمون پست بانک ایران، مهم ترین نمونه سوالات را طراحی و برای هر درس جزوه آموزشی فوق کاملی را تدارک دیده ایم که منابع بخش عمومی همراه با هر کدام از بخش های تخصصی قابل دریافت می باشد.

سوالات آزمون پست بانک ایران / عمومی

آزمون های متعددی جهت تشکیل این بخش از نظر نمونه سوالات پست بانک ایران مورد رصد قرار گرفته که با پاسخنامه برای یک نتیجه گیری خوب در این بخش آزمون عرضه گردیده است و قدرتمندتر از هر رقیبی می توانید به سوالات پاسخگو باشید.

۵۴۰ سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۴۸ سوال مهارتهای هفتگانه کامپیوتر

۵۰۵ سوال استخدامی احکام و معارف اسلامی

۶۳۴ سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۴۸۷ سوال زبان انگلیسی عمومی

۴۸۸ سوال هوش و توانمندی های عمومی

۳۲۵ سوال اطلاعات عمومی

اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر که بانک ها هم طی آنها نیروهای بسیار زیادی جذب نمودند را با پاسخنامه تشریحی از سال ۹۴ تا سال ۹۸ را با این بخش ارائه و همانطور که عرض نمودیم برای این دروس هفتگانه عمومی، جزوات استخدامی پرمحتوایی را طبق مباحث پرکاربرد طرح سوالات عمومی آزمون ها طراحی داشته ایم که در کنار سوالات آزمون پست بانک ایران می توانید مطالعه نمایید.


سوالات استخدامی پست بانک ایران / رشته مدیریت

۲۵۰ سوال تئوریهای مدیریت با پاسخ تشریحی

۱۵۷ سوال مدیریت بازاریابی با پاسخ تشریحی

۹۰ سوال مدیریت مالی با پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال ریاضی و آمار با پاسخ تشریحی

سوالات تخصصی استخدامی مدیریت ارائه شده با این تعداد با پاسخنامه تشریحی نتیجه بررسی بخش تخصصی این رشته از آزمون استخدامی بانک های کشور می باشد که در صورت برگزاری هر آزمون جدید اقدام به بازنگری این بخش جهت افزایش سوالات می نماییم.


سوالات استخدامی پست بانک ایران / رشته حسابداری

۱۷۳ سوال اصول حسابداری با پاسخ تشریحی

۱۱۵ سوال حسابداری صنعتی با پاسخ تشریحی

۲۲۰ سوال حسابرسی با پاسخ

۱۰۰ سوال حسابداری شرکت ها با پاسخ تشریحی

۱۸۲ سوال حسابداری میانه با پاسخ

۱۵۶ سوال حسابداری دولتی با پاسخ تشریحی

۱۴۳ سوال حسابداری مالی با پاسخ تشریحی

دروسی که برای رشته حسابداری در نظر گرفته شده است جهت مجموعه سوالات استخدامی رشته حسابداری آزمون پست بانک ایران، تمامی منابع مرتبط طرح سوال را دربر می گیرد که ارتقاء دانش تخصصی این رشته شغلی براحتی دست یافتنی است.


آزمون استخدامی پست بانک ایران / منابع

وبگاه تاپ سوال تمامی فعالیت های خود را زیر نظر مجوزهای معتبر خود پیش می برد و سال هاست با تلاش های بی وفقه خود داوطلبان آزمون های استخدامی کشور را یاری می نماید و همواره می کوشد تا با انتشار جدیدترین منابع مطالعاتی و بسته های کمک آموزشی (جزوات) زمینه های قبولی و استخدام را که در این بخش آزمون استخدامی پست بانک ایران مدنظر است را فراهم آورد که ابراز لطف مخاطبان و همراهان همیشگی این وبگاه که استخدام خود را با منابع ارائه شده رقم زدند باعث گشته تا روند این سعی و تلاش ادامه پیدا نماید.

دانلود سوالات استخدامی پست بانک ایران / رشته های تخصصی

منابع استخدامی پست بانک ایران ویژه آزمون استخدام ۹۹

پست بانک ایران

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی