۱۳۹۷/۱۰/۰۹

استخدام شرکت های فولاد کشور (استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان)

استخدام شرکت های فولاد کشور (استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان)
rating: 4.8 - 4 vote

با سلام و درود به کاربران تاپ سوال که امیدواریم خوش و سلامت باشید این صفحه را که از وب سایت تاپ سوال مشاهده می فرمایید به آخرین اخبار استخدام شرکت های فولاد کشور می پردازد و با اتشار خبر جدید استخدامی این بخش بروزرسانی می شود به آخرین اطلاعیه های استخدام شرکت های فولاد مبارکه اصفهان ، خوزستان ، هرمزگان جنوب ، کاوه جنوب کیش ، سیرجان ایرانیان ، خراسان و … پرداخته می شود.

سوالات استخدامی شرکت فولاد / کاملترین مجموعه ممکن در کشور


۱۶ مهر ۹۷ – استخدام شرکت فولاد سیرجان ایرانیان

این شرکت در مجتمع معادن، کنسانتره و گندله ­سازی سیرجان در مقاطع تحصیلی کاردانی و دیپلم به جهت تامین کادر نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی بین افراد واجد شرایط استخدام به عمل می آورد. زمان ثبت نام این آزمون ۹۷/۷/۱۶ تا ۹۷/۷/۳۰ در سامانه karasa.ir می باشد.

آزمون با ۴۰ سوال بخش عمومی و ۵۰ سوال بخش تخصصی برگزار می گردد. (چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی)


۳۰ اردیبهشت ۹۷ – استخدام شرکت فولاد زرند ایرانیان

شرکت فولاد زرند ایرانیان از طریق برگزاری آزمون کتبیاز میان افراد واجد شرایط مرد نیروی انسانی لازم را جذب می نماید مقاطع تحصیلی افراد شرکت کننده می بایست دیپلم ، کاردانی و کارشناسی و بالاتر باشد.

برای ثبت نام متقاضیان می توانند از تاریخ ۹۷/۲/۳۰ تا ۹۷/۳/۱۳ با مراجعه به سامانه karasa.ir اقدام به نام نویسی نمایند دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون  هم از همین سامانه اعلام می گردد.


۱۱ دی ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

نتایج آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصقهان که در هفته اول دیماه برگزار گردید اعلام شد و می توانند برای اخذ نتیجه به پایگاه اینترنتی که مجری برگزاری ازمون بوده است مراجعه نمایند.


۵ دی ۹۵ – برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با ۲۱ هزار شرکت کننده

آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان که در هفته اول دیماه روزهای اول تا سوم برگزار گردید ۲۵ هزار نفر در مهلت ثبت نام در آزمون نام نویسی نمودند که تعداد ۴ هزار نفر فاقد شرایط موردنیاز اولیه (اشرایط سنی، معدل، مدرک، رشته و گرایش تحصیلی) تشخیص داده شده اند و در آخر ۲۱ هزار نفر برای آزمون انتخاب شدند.


۲۱ آبان ۹۵ – استخدام شرکت فولاد مبارکه اصفهان  (مشاغل اپراتوری و کارشناسی)

شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت مشاغل اپراتوری و کارشناسی ، از واجدین شرایط مرد تعداد ۳۹۰ نفر با برگزاری آزمون کتبی و مهارت قصد دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را جذب نماید.

متقاضیان واجد شرایط از روز چهارشنبه ۹۵/۹/۳ تا روز شنبه ۹۵/۹/۱۳ می توانند به پایگاه اینترنتی  www.mohajertc.ir مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.

متقاضیان برای چاپ کارت ورود به جلسه می توانند از تاریخ ۹۵/۹/۲۶ تا ۹۵/۹/۲۸ با مراجعه به سامانه ثبت نام اقدام نمایند و آزمون در روزهای چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه ۹۵/۱۰/۱ تا ۹۵/۱۰/۳ برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از منابع تخصصی آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان می توانید به صفحه ای که برای این بخش تدارک دیده ایم مراجعه نمایید و منابع امتحاتی رشته شغلی مربوط خود را می توانید مشاهده بفرمایید.

منابع تخصصی آزمون استخدامی شرکت فولاد


از آنجاییکه داوطلبان آزمون های استخدام شرکت های فولاد کشور نیازمند منابع مطالعاتی هستند تا باعث افزایش توان علمی و آمادگی شود جدولی را در قسمت زیر ارائه نمودیم که محصولاتی در رابطه با عناوین شغلی آزمون استخدامی شرکت فولاد تولید کرده ایم را نشان می دهد و می توانید به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

 مجموعه سوالات استخدامی شرکت فولاد به تفکیک عنوان شغلی / کلیک برروری محصول مورد نظر
سوالات استخدامی مهندسی برق شرکت فولاد سوالات استخدامی مهندسی مکانیک شرکت فولاد سوالات استخدامی مهندسی عمران شرکت فولاد
سوالات استخدامی مهندسی مواد شرکت فولاد سوالات استخدامی مهندسی صنایع شرکت فولاد سوالات استخدامی شیمی کاربردی شرکت فولاد
سوالات استخدامی اقتصادی و مالی شرکت فولاد سوالات استخدامی مدیریت شرکت فولاد سوالات استخدامی حقوق شرکت فولاد
سوالات استخدامی برنامه ریزی استراتژیک شرکت فولاد

شرکت فولاد مبارکه اصفهان

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی