2019/09/24

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش (مختص ۹۸)

سوالات استخدامی دبیری معارف اسلامیدر این بخش از وب سایت پرداخته می شود به یک منبع مطالعاتی کامل که از همه لحاظ تامین کننده منابع مطالعاتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری معارف می باشد و همیشه با انتخاب زیاد داوطلبان روبرو بوده و یکی از آزمون های استخدامی پررقابت کشور به شمار می رود. قطعا آماده بودن یک داوطلب می تواند بسیار حائز اهمیت باشد به همین علت کاملترین بسته سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش را تدارک دیده ایم و علاوه بر سوالات منابع بسیار پرمحتوایی را هم ارائه نموده ایم که خیلی به کار شما داوطلبان آزمون استخدامی دبیری معارف سال ۹۸ خواهد آمد و آنرا تضمینی برای استخدام داوطلبان در رشته شغلی دبیر معارف اسلامی می دانیم.

تاپ سوال با تمام تلاش خود و با استفاده از تجربیان داوطلبان قبول شده دوره های قبل این آزمون مجموعه نمونه سوالات استخدامی دبیری معارف اسلامی را به صورت کامل و حرفه ای در اختیار شرکت کنندگان آزمون سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش قرار می دهد تا با وارد کردن آن به برنامه های مطالعاتی خود از تهیه دیگر منابع بی نیاز شوند و با یک آمادگی بسیار بالا با دیگر داوطلبان رقابت نمایند که امیدواریم نهایت استفاده را از این مجموعه استخدامی دبیری معارف ببرید و شاهد موفقیت خود در آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی باشید در ادامه ابعاد منابع طرح سوالات بخش عمومی و تخصصی دبیر معارف اسلامی را بیان می نماییم و بعد به محتویات بسته تدارک دیده شده بر اساس دروس امتحانی پرداخته می شود تا تاپ سوال همانند آزمون های قبل در دانلود سوالات دبیری معارف انتخاب اول داوطلبان جهت تهیه منابع مطالعاتی در کشور باشد.

تجربه کاملترین مجموعه سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش

استاندارترین منابع آزمون دبیری معارف برای داوطلبان آزمون سال ۹۸

منابع استخدامی دبیری معارف اسلامی که توسط مجری برگزاری آزمون آموزش و پرورش جهت طرح سوالات برگزیده شده اند را در دو بخش عمومی و تخصصی از سری منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرح می دهیم تا داوطلبان از دروسی که سوال مطرح می شود مطلع و باید منابع مطالعاتی تحت این دروس را در دستور کار خود قرار دهند تا میزان آمادگی لازم را بدست آورند که این نوشتار به معرفی همین منابع دبیری معارف اختصاص دارد.

منابع تخصصی دبیری معارف : اندیشه اسلامی ، آیین زندگی ، شناخت منابع و متون اسلامی و منابع فقه ، علوم و تفسیر قرآن ، احکام و تفسیر

منابع عمومی دبیری معارف : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

بخش تخصصی سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش

اولین بخش به سوالات تخصصی دبیری معارف اسلامی آموزش و پرورش اختصاص پیدا نموده که با تعداد و دانش افزونی بسیار بالا جهت آمادگی هر چه بیشتر شما داوطلبان آماده دریافت می باشد و حتما در مطالعه این نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر معارف نهایت دقت را لحاظ نمایید چرا که از رصد آزمون های استخدامی ادوار اخیر دبیر معارف و آزمون های بزرگ کشور گردآوری شده اند.

سوالات تخصصی اندیشه اسلامی به تعداد ۳۳۰ عدد + پاسخ نامه

سوالات تخصصی آیین زندگی به تعداد ۲۱۰ عدد + پاسخ نامه

سوالات تخصصی شناخت منابع و متون اسلامی و منابع فقه به تعداد ۴۸۰ عدد + پاسخ نامه

سوالات تخصصی علوم و تفسیر قرآن به تعداد ۱۰۲ عدد + پاسخ نامه

سوالات تخصصی احکام و تفسیر به تعداد ۱۳۰ عدد + پاسخ نامه

بخش عمومی سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش

مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات بخش عمومی آزمون دبیری معارف از مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را شاهد هستید که گلچینی از آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و دیگر آزمون ها می باشد و منبع بسیار ایده آل برای این بخش آزمون دبیر معارف محسوب می گردد و تمامی سوالات این بسته استاندارد استخدامی با پاسخنامه می باشد و تجربه خوبی از نمونه سوالات استخدامی دبیری معارف اسلامی خواهید داشت.

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۶۴۴ عدد

سوالات استخدامی معارف اسلامی ۶۲۴ عدد

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۷۵۰ عدد

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۶۱۴ عدد

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ۳۲۵ عدد

سوالات استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه کامپیوتر) ۷۳۴ عدد

سوالات استخدامی هوش و توانمندی های عمومی ۵۳۸ عدد

جزوات منابع عمومی آزمون استخدامی دبیری معارف اسلامی

علاوه بر بخش عمومی سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش جزواتی را هم در نظر گرفته ایم که دارای نکات لازم برای آزمون دبیری معارف می باشند و با مطالعه کامل این درسنامه ها حتما سوالات آموزش و پرورش دبیری معارف را پاسخگویی کامل خواهید داشت. بخش عمومی در آزمون تعیین کننده است چونکه حداقل پاسخ دهی این بخش باید حاصل شود تا پاسخگویی بخش تخصصی آزمون دبیر معارف مورد ارزیابی قرار گیرد.

۱۳۶ صفحه جزوه کامل استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۱۴۱ صفحه جزوه کامل استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۲ صفحه جزوه کامل استخدامی احکام و معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه جزوه کامل استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL

۱۴۰ صفحه جزوه کامل استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۱۰ صفحه جزوه کامل استخدامی هوش و توانمندی های عمومی

جزوات منابع تخصصی آزمون استخدامی دبیری معارف اسلامی

برای منابع تخصصی دبیری معارف یکی از جامع ترین بسته نمونه سوالات را عرضه داشته ایم، طی رصد سوالات از سری آزمون های اخیر دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش اقدام به شناسایی مباحث سوال خیز و نکات کارآمد نمودیم که حاصل آن این درسنامه های تخصصی استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش می باشد و حتما داوطلبان به دانش کافی این بخش با استفاده از آنها دست خواهند یافت.

۱۳۰ صفحه درسنامه تخصصی درس اندیشه اسلامی

۲۰۸ صفحه درسنامه تخصصی درس آیین زندگی

۳۲ صفحه درسنامه تخصصی درس شناخت منابع و متون اسلامی و منابع فقه

۸۶ صفحه درسنامه تخصصی درس علوم و تفسیر قرآن

۱۲۴ صفحه درسنامه تخصصی درس احکام و تفسیر

دفترچه سوالات مورد نیاز آزمون استخدامی دبیری معارف آموزش و پرورش

و اما یک بسته خیلی مهم برای داوطلبان آزمون دبیر معارف اسلامی که خیلی خیلی این بسته را برای شما ارزشمند می دانیم چرا که اصل دفترچه سوالات عمومی آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی و آزمون های آموزش و پرورش به کار هر داوطلبی خواهد آمد و تیم تاپ سوال با استفاده از تجربه چندین ساله خود و قبولشدگان، دفترچه ها را با تایپ زیبا و خوانا و با پاسخنامه کامل و دانش افزون تدارک دیده است.

دفترچه سوالات آزمون دبیری معارف آموزش و پرورش سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ + پاسخنامه

دفترچه سوالات آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی سال های ۹۴ ، ۹۵ + پاسخنامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون استخدامی دبیر معارف اسلامی سال های ۹۶ ، ۹۷ + پاسخنامه تشریحی

اصل دفترچه سوالات اولین آزمون فراگیر / خرداد ۹۴ + پاسخنامه تشریحی

اصل دفترچه سوالات دومین آزمون فراگیر / اسفند ۹۴ + پاسخنامه تشریحی

اصل دفترچه سوالات سومین آزمون فراگیر / آبان ۹۵ + پاسخنامه تشریحی

اصل دفترچه سوالات چهارمین آزمون فراگیر / شهریور ۹۶ + پاسخنامه تشریحی

اصل دفترچه سوالات پنجمین آزمون فراگیر / تیر ۹۷ + پاسخنامه تشریحی


نتیجه گیری نوشتار بسته دبیری معارف اسلامی (معارف اسلامی)

تاپ سوال اعتبار خودش را در کیفیت کار می بیند و همیشه مجموعه سوالات با کیفیت، خوانا و کاملا تاثیر گذار را در اختیار تمام داوطلبان قرار می دهد که مجموعه سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش هم از این قضیه مستثنی نمی باشد و برای آزمون سال ۱۳۹۸ آموزش و پرورش بسیار مناسب می باشد که در آزمون سال قبل یکی از منابع مطالعاتی پرمخاطب در بین محصولات کمک آموزشی رشته های شغلی دبیری بوده است که برای آزمون امسال با اضافه شدن ۵ دوره از آزمون های فراگیر با پاسخنامه تشریحی مجموعه سوالات دبیر معارف اسلامی آپدیت گردید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره معتبر از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان دو مجوز اعتبار ساز وبگاه تاپ سوال در نگاه مخاطبان به حساب می آیند. بسته مطالعاتی دبیری معارف اسلامی تمام استانداردها را داراست.

مجموعه سوالات دبیری معارف تاپ سوال راهگشای همه داوطلبان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهد بود و اطمینان داریم با مطالعه این سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش می توانید به آمادگی کامل رسیده و با موفقیت این آزمون را پشت سر بگذارید و تاپ سوال همیشه سعی نموده مناسب ترین قیمت ها را در قبال ارائه پرمحتواترین منابع مطالعاتی لحاظ تا از بهترین و بهینه ترین انتخاب ها در کشور باشند.

پرمحتواترین مجموعه جزوات و سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش

کاملترین منابع استخدامی دبیری معارف با آپدیت جدید جهت آزمون ۹۸


در ارائه و تکمیل هر کدام از بخش های مطالعاتی مجموعه سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش یک تلاش اساسی صورت گرفته و در آپدیت و بازنگری جدید سعی شده تجربیات را هم نقش دهیم تا داوطللبان آزمون سال ۹۸ قدرتمندتر در این رقابت علمی حاضر شوند. تیم تاپ سوال بر این عقیده است که دانلود سوالات تخصصی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش و دیگر بخش های آن تمام نیازهای مطالعاتی داوطلبان را بطور کامل مرتفع خواهد نمود و کمک حال داوطلبانی که به دنبال دانلود رایگان نمونه سوالات دبیری معارف اسلامی هستند هم خواهیم بود تا همیشه وبگاه تاپ سوال بعنوان یکی از باسابقه های این زمینه فعالیت در قبولی و استخدام داوطلبان آزمون های استخدامی نقش آفرین باشد.

بخش پشتیبانی سایت منتظر سوالات و نقطه نظرات شما مخاطبان بسیار ارجمند می باشد تا با استفاده از نکات مطرح شده بتوانیم مجموعه سوالات استخدامی دبیر معارف اسلامی آموزش و پرورش را قوی تر ارائه نماییم که همین نظرات و نکات داوطلبان دوره های قبل باعت بازبینی و آپدیت پرمحتواتر منابع آزمون استخدامی دبیری معارف جهت آزمون سال ۱۳۹۸ شده و یک تجربه بسیار خوب در انتظار داوطلبان خواهد بود.

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی