۱۳۹۷/۱۰/۲۷

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش (قبولی ۱۰۰% آزمون ۹۸)

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش (قبولی ۱۰۰% آزمون ۹۸)
rating: 4.7 - 18 vote

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورشهمه شرکت کنندگان در آزمون های استخدامی می دانند که هیچ آزمونی به اندازه آموزش و پرورش پررقابت نمی باشد و یکی از دلایل آن پذیرش زیاد می باشد و به خصوص عنوان شغلی آموزگار ابتدایی که برای داوطلبان آن کاملترین مجموعه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش را عرضه نموده ایم تا بتوانند در آزمون سال ۹۸ آموزش و پرورش سربلند بیرون آیند خود را با بسته سوالات آموزگار ابتدایی تاپ سوال از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز نمایید چون که مجموعه سوالات آموزگار ابتدایی در هر سال مورد آپدیت قرار می گیرد و بر اساس منابع اعلامی از سوی برگزار کنندگان آزمون بسته سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش چه در بخش عمومی و چه تخصصی طراحی می شود.

مجموعه سوالات آزمون آموزگار ابتدایی را با یک محتویاتی کامل و پاسخگو که می تواند یک داوطلب را در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش موفق گرداند و شاهد قبولی و استخدام خود باشد تدارک دیده ایم با تلاشی که تیم تاپ سوال در تدارک این مجموعه کشیده است داوطلبان با وارد کردن آن جزو برنامه مطالعاتی خود باعث افزایش توان علمی و آمادگی جهت شرکت در آزمون می شود که حتما اکثر داوطلبان بدنبال چنین منابعی هستند و آنها را تهیه می نمایند بدانید رشته شغلی آموزگار ابتدایی در اکثر آزمون های استخدامی آموزش و پرورش ادوار گذشته جذب نیرو داشته و بیشترین پذیرش را به خود اختصاص می دهد و سعی نمایید با قدرت بیشتر در آزمون آموزگار ابتدایی ظاهر شوید.

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / بسته تضمینی آزمون ۹۸

تجربه کاملترین منابع تخصصی آموزگار ابتدایی با تاپ سوال

منابع امتحانی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی را در دو بخش تشریح می نماییم و بعد از معرفی منابع به محتویات نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی بصورت دقیق می پردازیم تا شما داوطلبان را به فوق کاملترین بسته کشور مجهز نماییم.

مواد عمومی آزمون آموزگار ابتدایی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی ،دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

مواد تخصصی آزمون آموزگار ابتدایی : اصول و فلسفه تعلیم و تربیت ، روانشناسی پرورشی ، روانشناسی رشد ، روش ها و فنون تدریس ، اندازه گیری ، سنجش و ارزشیابی آموزشی

بخش تخصصی سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش

می پردازیم به معرفی سوالات تخصصی آموزگار ابتدایی که بسیار مناسب آزمون آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش می باشد و تمامی منابع امتحانی لازم را می توانید در این بسته مشاهده نمایید و برای قبولی در آزمون می بایست یک چنین منابعی را تجربه داشته باشید.

۱۹۵ عدد سوال تخصصی اصول و فلسفه تعلیم و تربیت به همراه پاسخ نامه

۱۸۰ عدد سوال تخصصی روانشناسی پرورشی به همراه پاسخ نامه

۲۱۰ عدد سوال تخصصی روانشناسی رشد به همراه پاسخ نامه

۲۰۰ عدد سوال تخصصی روش ها و فنون تدریس به همراه پاسخ نامه

۲۰۰ عدد سوال تخصصی اندازه گیری ، سنجش و ارزشیابی آموزشی به همراه پاسخ نامه

بخش عمومی سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش

علاوه بر بخش تخصصی بخش عمومی هم شرایط خاص خود را دارد و منابع عمومی هم برای داوطلبان بسیار اهمیت دارد و نمونه سوالاتی مهم و تکرار شده آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی را گرد هم آورده ایم.

۲۵۰ عدد نمونه سوال عمومی زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ نامه

۲۷۰ عدد نمونه سوال عمومی معارف اسلامی به همراه پاسخ نامه

۲۰۰ عدد نمونه سوال عمومی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) به همراه پاسخ نامه

۳۳۰ عدد نمونه سوال عمومی زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ نامه

۱۹۰ عدد نمونه سوال عمومی ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ نامه

۳۲۵ عدد نمونه سوال عمومی اطلاعات عمومی ،دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ نامه

۲۰۰ عدد نمونه سوال عمومی هوش و توانمندی های عمومی به همراه پاسخ نامه

جزوات مورد نیاز کمکی برای آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی

همانطور که در بخش عمومی آزمون بصورت ویژه برروی سوالات کار کرده ایم برای پرقدرت بودن در پاسخگویی به سوالات این بخش جزوات آموزشی استخدامی بخش عمومی را طراحی نمودیم که برای موفقیت شما داوطلبان آزمون آموزگار ابتدایی بسیار می تواند نقش آفرین باشد.

جزوه آموزشی استخدامی زبان و ادبیات فارسی در ۱۳۶ صفحه

جزوه آموزشی استخدامی احکام و معارف اسلامی در ۵۱ صفحه

جزوه آموزشی استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL در ۲۴۸ صفحه

جزوه آموزشی استخدامی آمار و ریاضیات در ۱۴۱ صفحه

جزوه آموزشی استخدامی زبان انگلیسی در ۱۴۰ صفحه

اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش

برای داوطلبان آزمون آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش چند دفترچه سوال عمومی بسیار کاربردی و ارزشمند را تهیه دیده ایم که در سال های اخیر شاهد برگزاری آنها بوده ایم و بصورت کامل و با کیفیتی مثال زدنی بصورت تایپی مجموعه دفترچه ها را با پاسخنامه عرضه نمودیم.

برای آزمون های فراگیر اصل دفترچه سوالات سال های ۹۴ تا ۹۷ که ۵ دوره از آزمون ها را شامل می شود و همه سوالات با پاسخنامه تشریحی که توسط تاپ سوال انجام گردیده است می باشند. سال های ۹۴ (خرداد و اسفند ماه) ، سال ۹۵ (آبان ماه) ، سال ۹۶ (شهریور ماه) ، سال ۹۷ (تیر ماه) از زمان های برگزاری اولین تا پنجمین آزمون فراگیر به شمار می روند.

برای آزمون آموزش و پرورش دفترچه سوالات ادوار قبل یعنی سال های (۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ ، ۹۴ و ۹۵) را در نظر گرفته ایم که با پاسخنامه خدمت شما شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی ارائه و منبع مطالعاتی مناسبی محسوب می شود.

تاپ سوال و منابع آموزگار ابتدایی

مجموعه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش که برای شما داوطلبان گرامی تهیه کرده ایم بی شک بهترین و کامل ترین مجموعه منبه نمونه سوالات می باشد که می توانید براحتی آنرا تهیه کرده و آنرا جزو برنامه مطالعاتی خود برای موفقیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار دهید این مجموعه سوالات تمام نیازهای شما سروران را از لحاظ مواد امتحانی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی برطرف می نماید و با خیال راحت می توانید از آن استفاده نمایید چرا که این سوالات راهگشا شما در این آزمون می باشد.

مجموعه جزوات و سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی وب سایت تاپ سوال را با اندکی مقایسه نسبت به سایر منابع مطالعاتی داشته باشید متوجه خواهید شد این محصول از لحاظ قیمت گذاری ، محتویات موجود در بسته و … چقدر مناسب تر عرضه شده است.

سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش / منابع تخصصی و عمومی مورد نیاز

قبولی آزمون سال ۹۸ آموزگار ابتدایی با جامع ترین جزوات و سوالات

58,000 ریال – خرید و دانلود

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی