2023/03/03

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش (آزمون ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش شامل کاملترین اصل سوالات تخصصی و عمومی سال های اخیر با پاسخ می باشد که داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۲ رشته استخدامی آموزگار استثنایی می توانند تمامی منابع آزمون استخدامی سال های اخیر را مطالعه نمایند.
عنوان مجموعه : سوالات آزمون آموزگار استثنایی
آزمون : اردیبهشت سال ۱۴۰۲
محتویات : منابع آزمون آموزگار استثنایی

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ چندین رشته را جهت استخدام معرفی نموده است که رشته آموزگار استثنایی یکی از این رشته های شغلی محسوب می گردد. در این بخش برای داوطلبان متقاضی یکی از کاملترین مجموعه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش را قرار داده ایم تا داوطلبان این آزمون اصلی ترین منابع آزمون استخدامی آموزگار استثنایی را جهت کسب یک نتیجه مناسب تجربه نمایند. آموزگار استثنایی همیشه جزو رشته های ثابت پذیرش نیرو آزمون های آموزش و پرورش بوده است و در آزمون ۱۴۰۲ هم این رشته پذیرش نیرو دارد.

مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش این بخش حاوی دفترچه هایی که در این سال ها برگزار گردیده اند، اصل نمونه سوالات با پاسخنامه و درس نامه هایی کاملا مختص آزمون آموزگار استثنایی می باشد و داوطلبان با مورد استفاده قرار دادن یک چنین منابع مطالعاتی استخدامی آموزگار استثنایی در نتیجه گیری آزمون قطعا بهتر از دیگر داوطلبان عمل خواهند نمود. در ادامه مطلب ابتدا منابع استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش را معرفی خواهیم نمود و بعد محتویاتی که جهت دریافت در نظر گرفته شده اند.

سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش / منبع آزمون ۱۴۰۲

منابع آزمون استخدامی آموزگار استثنایی (عمومی و تخصصی)

منابع حیطه تخصصی آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۲ : مفاهیم پایه متون و روش های یاددهی قرآن و هدیه های آسمانی دوره ابتدایی ، مفاهیم پایه متون و روش های یاددهی ریاضی دوره ابتدایی ، مفاهیم پایه متون و روش های یاددهی علوم تجربی دوره ابتدایی ، مفاهیم پایه متون و روش های یاددهی فارسی دوره ابتدایی ، مفاهیم پایه متون و روش های یاددهی مطالعات اجتماعی دوره ابتدایی
منابع حیطه اختصاصی آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۲ : اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش ، روش ها و فنون تدریس ، روانشناسی تربیتی ، سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

منابع حیطه عمومی آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۲ : تاریخ و فرهنگ تمدن ، تعلیم و تربیت اسلامی ، معارف و اندیشه های اسلامی و انقلابی ، دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی ، توانایی های عمومی و ذهنی

چندین دروس بعنوان منابع طرح سوال در بخش های عمومی و تخصصی آزمون آموزگار استثنایی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ معرفی گردید که داوطلبان با آشنایی اصل سوالات استخدامی آموزش و پرورش می توانند جزو برگزیدگان این آزمون قرار گیرند.

سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش

سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش با پاسخ

یکی از کاملترین بخش های مطالعاتی آزمون استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ را با پاسخنامه خدمت متقاضیان آن ارائه نموده ایم که تمامی منابع را پوشش داده است و داوطلبان قطعا این بخش را در آزمون یک پاسخگویی خوبی خواهند داشت.

۶۵۶ عدد نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۶۳۳ عدد نمونه سوال معارف اسلامی

۷۴۲ عدد نمونه سوال فناوری اطلاعات (ICDL)

۷۵۶ عدد نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۶۲۴ عدد نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۳۲۵ عدد نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۴۴ عدد نمونه سوال هوش و توانمندی

۱۸۶ سوال روش ها و فنون تدریس

۱۹۳ سوال روانشناسی تربیتی

۱۹۷ سوال سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

دفترچه سوالات آزمون استخدامی آموزگار استثنایی ویژه ۱۴۰۲

چندین دفترچه سوالات آزمون آموزگار استثنایی آموزش و پرورش مربوط به بخش عمومی را با پاسخنامه خدمت شما داوطلبان در این بخش معرفی نمودیم که این بخش جزو اصلی ترین منابع مطالعاتی رشته آموزگار استثنایی آزمون سال ۱۴۰۲ به شمار می ورد.

دفترچه سوالات آموزگار استثنایی / سال ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آموزگار استثنایی / سال ۹۵ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آموزگار استثنایی / سال ۹۶ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آموزگار استثنایی / سال ۹۷ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آموزگار استثنایی / سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ با پاسخ

دفترچه سوالات تخصصی آموزگار استثنایی / سال ۸۹

دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر دولتی

این آزمون های فراگیر جزو مهم ترین آزمون های استخدامی محسوب می گردند که آموزش و پرورش در آنها جذب نیرو می نماید و اصل سوالات آزمون های اخیر را با پاسخنامه تشریحی جهت آشنایی کامل با سوالات در دستور کار قرار دادیم.

اصل سوالات آزمون خرداد ۹۴ فراگیر با پاسخ تشریحی

اصل سوالات آزمون اسفند ۹۴ فراگیر با پاسخ تشریحی

اصل سوالات آزمون آبان ۹۵ فراگیر با پاسخ تشریحی

اصل سوالات آزمون شهریور ۹۶ فراگیر با پاسخ تشریحی

اصل سوالات آزمون تیر ۹۷ فراگیر با پاسخ تشریحی

جزوات استخدامی آزمون آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۲

برای دروسی که سوال مطرح نمودیم درس نامه هم تحت یک بخش جهت فراگیری هر چه قوی تر داوطلبان از مباحث سوالات در نظر گرفته ایم که بتوانند پاسخگویی قطعی داشته باشند و به مرحله دوم آزمون آموزگار استثنایی راه یابند.

۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه جزوه استخدامی معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر

۱۰ صفحه جزوه استخدامی هوش و توانمندی

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی


آموزگار استثنایی / آزمون ۱۴۰۲

چند بخش خوب و ارزشمند در مجموعه سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش ارائه گردید که بر مبنا منابع امتحانی رشته آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۲ تدارک یافته اند و داوطلبان از پایگاه علمی استخدامی تاپ سوال می توانند یکی از کاملترین منابع مطالعاتی را به منظور استخدام و قبولی آزمون این رشته انتخاب نمایند. همیشه سعی نمایید از پایگاه هایی منابع خود را برگزینید که استانداردهای یک محصول و ارائه آن را رعایت نموده باشد که در اینجا این تیم تمام تلاش خود را جهت ارائه هر چه کاملتر محصول صرف نموده است.

تاپ سوال چندین سال است که در انتشار و تولید منابع استخدامی آزمون ها مشغول به فعالیت می باشد و تجربیات آن به کار هر داوطلب آزمون های جدید خواهد آمد و آزمون های آموزش و پرورش همیشه از اولویت های کاری این پایگاه به حساب می آید و آپدیت مجموعه استخدامی آموزگار استثنایی جهت آزمون سال ۱۴۰۲ می باشد تا منابع جدید را داوطلبان در برنامه مطالعاتی خود داشته باشند.

دانلود سوالات استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش / آزمون ۱۴۰۲

جزوات و سوالات در مجموعه مطالعاتی آموزگار استثنایی


همین مجموعه ای که خدمت داوطلبان آزمون ۱۴۰۲ ارائه گردید در آزمون های قبلی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش بسیاری از داوطلبان با انتخابش توانستند یک پاسخگویی بسیار مناسب را در بخش های مربوطه آزمون با این منابع مطالعاتی داشته باشند. تدارک هر یک از قسمت های مجموعه استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش حاصل تلاش بسیار زیاد است و داوطلبان آزمون جدید می توانند نهایت آمادگی خود را با آن بدست آورند.

آزمون های استخدامی آموزگار استثنایی و آزمون سال ۱۴۰۲

آموزگار استثنایی هر زمان آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار نمود بعنوان یکی از خوشه های شغلی بوده و در آزمون سال ۱۴۰۲ هم دوباره شاهد پذیرش نیرو در رشته آموزگار استثنایی هستیم. داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار استثنایی جدید با یک برنامه دقیق مطالعاتی می توانند زمینه های موفقیت در آزمون کتبی و دیگر مراحل پذیرش را ایجاد نمایند. مجموعه نمونه سوالات آزمون آموزگار استثنایی آموزش و پرورش در نظر گرفته شده از سال های اخیر براحتی داوطلب را در پاسخ دهی سوالات آزمون پیش رو یاری خواهد نمود.

منابع بخش های آزمون استخدامی آموزگار استثنایی

آزمون های کتبی استخدامی متشکل از دو بخش هستند که داوطلبان شرکت کننده باید با آشنایی کامل از منابع در آزمون حضور یابند تا بتوانند این مرحله استخدام را با موفقیت پشت سر بگذارند. البته این نکته را هم بگوییم که میزان آمادگی در نتیجه آزمون بسیار تعیین کننده است و در انتخاب منابع مطالعاتی مرتبط با منابع آزمون استخدامی آموزگار استثنایی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ با دقت عمل نمایید. سعی داشته باشید منابعی که حاوی اصل نمونه سوال های سال های اخیر می باشد را مورد مطالعه قرار دهید تا یک آشنایی از قبل برای شما داوطلبان وجود داشته باشد.

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی