2022/02/17

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک (بسته کامل رشته های آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاکدر سال ۱۴۰۱ بار دیگر شاهد فراخوان دیگری از سازمان ثبت اسناد و املاک جهت جذب نیرو شدیم و تصمیم گرفته شد منابع مطالعاتی ازقبل منتشر شده این آزمون را طبق آزمون جدید آپدیت نماییم. مجموعه سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک حاوی منابع اعلامی از مجری برگزاری آزمون پیش رو بطور کامل می باشد که چند رشته آزمون سازمان ثبت اسناد و املاک در این بخش در نظر گرفته شده است. منابع بخش های آزمون (عمومی و تخصصی) بر مبنا دروسی که جهت برگزاری رقابت استخدامی معرفی شده اند عرضه گردیدند.

همانطور که مطلع هستید و در خبرها مشاهده فرموده اید سازمان ثبت اسناد و املاک طی یک آزمون در چند عنوان شغلی از افراد واجد شرایط جویای شغل استخدام می نماید و به همین علت تمام تلاش خود بر روی تدارک مجموعه نمونه سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک به کار برده ایم و به محصولات خود ایمان کامل داریم چرا که در آزمون های قبل ثابت کرده اند که چقدر در نتیجه و رتبه داوطلبان توانستند موثر باشند و طی تماس های خود جهت قدردانی باعث افزایش اشتیاق فعالیت تیم تاپ سوال برای آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک سال ۱۴۰۱ شده اند.

سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک / آزمون سال ۱۴۰۱

منابع آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک توسط تاپ سوال

جهت منبع مطالعاتی آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک رشته های متصدی امور دفتری، کاردان ثبت اسناد و املاک کاملترین منابع را در برنامه تولیدات خود قرار داده ایم تا در این آزمون جدید داوطلبان این رشته های شغلی بتوانند حداکثر آمادگی را در خود ایجاد نمایند.

نمونه سوالات آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک که برای شما داوطلبان تدارک دیده ایم نمونه سوالات بخش های عمومی و تخصصی این آزمون را شامل می شود و شک نکنید که این مجموعه می تواند بهترین انتخاب برای دست یابی به قبولی آزمون باشد.

سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک / بخش عمومی

دروسی که مشاهده می فرمایید برای بخش عمومی آزمون، همگی از منابع طرح سوال آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک به شمار می روند که این تعداد با پاسخنامه حاصل تلاش تاپ سوال جهت پاسخگویی صددرصدی شما داوطلبان به بخش عمومی آزمون می باشد.

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی (۵۳۵ عدد)

سوالات استخدامی معارف اسلامی (۵۰۰ عدد)

سوالات استخدامی فناوری اطلاعات (۵۵۶ عدد)

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی (۴۸۰ عد)

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی (۶۳۵ عدد)

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی (۳۲۵ عدد)

سوالات استخدامی هوش (۴۵۰ عدد)

جزوات آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک / دروس عمومی

وقتی نمونه سوالات می توانند برای یک داوطلب پراهمیت باشند پس جزوات آموزشی که خود حاوی نکات مورد نیاز آزمون های استخدامی هستند خیلی کارآمد خواهند بود تعدادی جزوه های منابع عمومی آزمون استخدامی ثبت اسناد به کمک اساتید مجرب مرتبط با تاپ سوال تدارک دیده شده است که با مطالعه آنها حتما از رتبه های برتر این آزمون خواهید بود.

۱۳۶ صفحه درسنامه زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه درسنامه معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه درسنامه مهارت های ICDL

۱۰ صفحه درسنامه هوش و توانمندی

۱۴۱ صفحه درسنامه ریاضی و آمار مقدماتی

۱۴۰ صفحه درسنامه زبان انگلیسی عمومی

دفترچه آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک / فراگیر

از آنجاییکه آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک در قالب آزمون دستگاه های اجرایی برگزار می گردید تصمیم گرفتیم برای داوطلبان بسته ای از اصل دفترچه آزمون های فراگیر ادوار قبل مربوط به سال های ۹۴ تا ۹۹ با پاسخنامه تشریحی تدارک ببینیم تا با این آزمون ها آشنایی کامل پیدا و با توان علمی بالاتر نسبت به رقبا در آزمون شرکت نمایید و منابع امتحانی این دفترچه ها دروس عمومی می باشد.


سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک / متصدی امور دفتری

۲۵۰ سوال تخصصی تئوری های مدیریت و برنامه ریزی

۲۱۲ سوال تخصصی حقوق اداری

۱۵۱ سوال تخصصی حقوق اساسی

۶۰ سوال تخصصی گزارش نویسی

برای عنوان شغلی متصدی امور دفتری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک یک بسته کامل تخصصی با پاسخنامه تولید و منتشر گردیده است که مناسب آزمون جدید در سال ۱۴۰۱ می باشد و منابع بخش تخصصی، عمومی، جزوات و دفترچه ها بصورت یکجا قابل دانلود است.


سوالات تخصصی ثبت اسناد و املاک / کاردان ثبت اسناد و املاک

۲۴۲ سوال تخصصی قانون مدنی

۱۷۵ سوال تخصصی قانون تجارت

۲۳۸ سوال تخصصی قاون اجرای احکام مدنی

داوطلبان عنوان شغلی کاردان ثبت اسناد و املاک (بایگان) می توانند نهایت بهره را از این بسته سوالات تخصصی استخدامی ثبت اسناد با پاسخنامه نصیب خود نمایند و با دانش بالا در این آزمون حاضر شوند که سوالات عمومی و تخصصی و همین طور درسنامه و دفترچه ها را می توانید دانلود نمایید.


آزمون ثبت اسناد و املاک سال ۱۴۰۱

تمام جزئیاتی که برای مجموعه سوالات آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک عرض کردیم تمام نیاز یک داوطلب جهت شرکت در آزمون می باشد که با دریافت این مجموعه این نیاز برطرف شده و صرف زمان جهت تهیه منابع مطالعاتی دیگر را به مطالعه این محصول اختصاص دهید تا شاهد افزایش آمادگی خود برای شرکت در آزمون ثبت اسناد و در نتیجه آن کسب موفقیت باشید. برای اینکه در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک از سری آزمون های سال ۱۴۰۱ منبعی را برای خود تهیه فرمایید تا پاسخگوی نیاز مطالعاتی باشد یک چنین مجموعه را پیشنهاد می نماییم.

دانلود سوالات استخدامی ثبت اسناد و املاک با محتویاتی کامل

تضمینی ترین منبع مطالعاتی آزمون ثبت اسناد برای آزمون سال ۱۴۰۱

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی