2020/07/15

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش (کامل ترین بسته ۹۹)

عرض ادب و احترام به یکایک داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ که امیدواریم منبع مطالعاتی این صفحه از وب سایت که برای یکی از خوشه های شغلی این آزمون ارائه نموده ایم مورد پسند واقع شود. عنوان شغلی دبیری تاریخ که در آزمون دوره های قبل آموزش و پرورش هم شاهد جذب نیرو آن بوده ایم به این جهت کاملترین بسته سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش را خدمت شما داوطلبان دبیری تاریخ را انتشار داده ایم که با استفاده از آن می توانید خیزی محکم برای رقم زدن زمینه های استخدام رشته دبیر تاریخ خود بردارید. این منابع استخدامی دبیری تاریخ توسط گروه متخصصان وب سایت تاپ سوال از آزمون های اخیر رشته دبیری تاریخ تهیه و تنظیم شده است.

آزمون های استخدامی آموزش و پرورش برای عناوین شغلی مختلف همیشه شرکت کنندگان بسیار زیادی را به خود دیده و همه داوطلبان می خواهند آزمون را با موفقیت پشت بگذارند که این هدف با مهارت علمی هر داوطلب و همین طور با آماده سازی تحقق می یابد برای اینکه آمادگی شرکت در آزمون را به مرز حداکثری برسانید می بایست منبع مطالعاتی مناسبی را برای دبیری تاریخ در دستور کار قرار دهید تا راهگشای شما در آزمون باشد این بخش از سایت را به داوطلبان خوشه شغلی دبیری تاریخ و معرفی مجموعه سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش که یک منبع تضمین شده می باشد اختصاص داده ایم که بسیار مفید و کامل است و برای داوطلبانی که می خواهند برای قبولی در آزمون قدمی موفقیت آمیز بردارند.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش برای آزمون ۹۹

تضمینی ترین منابع استخدامی دبیری تاریخ را با تاپ سوال تجربه نمایید

برای داوطلبان آزمون استخدامی دبیر تاریخ بسته هایی را جهت کسب آمادگی آنها تولید نموده ایم که با انتخاب آنها مسیر استخدام خود را هموارتر می نمایید تاپ سوال همیشه با عرضه کاملترین بسته های کمک آموزشی، به داوطلبان آزمون های استخدامی ثابت نموده که بروزترین پایگاه اینترنتی در حوزه منابع استخدامی می باشد و ثابت شده هم است بنابراین با ما همراه باشید تا جزئیات بسته ها را تشریح نماییم.

منابع تخصصی دبیری تاریخ : تاریخ ایران پیش از اسلام (ایران باستان) ، تاریخ ایران دوره اسلامی (ایران در دو قرن نخستین – ایران میانه تا پایان صفوی) ، تاریخ جهان (اروپا (قرون وسطی – رنسانس – قرون جدید)) ، تاریخ ایران معاصر (با نگاهی ویژه به انقلاب اسلامی)

منابع عمومی دبیری تاریخ : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات و جزوات تخصصی استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش / منابع ۹۹

برای دروس تخصصی معرفی شده این آزمون استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش سوالات و درسنامه های آموزشی که تیم تاپ سوال جهت پاسخگویی تضمینی به سوالات تخصصی دبیری تاریخ مناسب دیده اند را به نمایش گذاشته ایم.

۱۸۰ سوال تخصصی تاریخ جهان (اروپا (قرون وسطی – رنسانس – قرون جدید)) + پاسخ نامه

۲۱۰ سوال تخصصی تاریخ ایران پیش از اسلام (ایران باستان) + پاسخ نامه

درسنامه تخصصی منبع تاریخ جهان (اروپا (قرون وسطی – رنسانس – قرون جدید)) / ۳۹۳ صفحه

درسنامه تخصصی منبع تاریخ ایران پیش از اسلام (ایران باستان) / ۲۵۸ صفحه

درسنامه تخصصی منبع تاریخ ایران دوره اسلامی (ایران در دو قرن نخستین – ایران میانه تا پایان صفوی) / ۳۷۶ صفحه

درسنامه تخصصی منبع تاریخ ایران معاصر (با نگاهی ویژه به انقلاب اسلامی) / ۲۵۱ صفحه

سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش در بخش عمومی

نمونه سوالات استخدامی دبیری تاریخ را در بخش عمومی به کاملترین شکل ممکن می توانید مورد استفاده قرار دهید و شاهد بهبود و تقویت دانش خود در بخش دروس هفت گانه عمومی خواهید بود چرا که مهم ترین نمونه سوالات حال حاضر را طی رصد کامل آزمون های استخدامی آموزش و پرورش رشته دبیر تاریخ و آزمون های دولتی با پاسخنامه در این بسته مشاهده خواهید کرد.

زبان و ادبیات فارسی : ۶۵۲ نمونه سوال

معارف اسلامی : ۶۲۵ نمونه سوال

فناوری اطلاعات (مهارتهای کامپیوتر) : ۷۳۵ نمونه سوال

زبان انگلیسی عمومی :  615 نمونه سوال

ریاضی و آمار مقدماتی :  750 نمونه سوال

اطلاعات عمومی :  325 نمونه سوال

هوش و توانمندی های عمومی :  540 نمونه سوال

دفترچه عمومی سوالات آزمون استخدامی دبیری تاریخ سال ۹۹

بسته سوم مجموعه سوالات دبیری تاریخ اختصاص دارد به اصل دفترچه سوالات استخدامی آموزش و پرورش بخش عمومی آزمون و دفترچه سوالات آزمون های فراگیر که برای ارتقاء سطح علمی خود باید یک چنین منابع استاندارد را مورد مطالعه قرار دهید و نکات لازم و راهبردی را می توانید از این آزمون ها استخراج نمایید که حتما مطالعه این بسته می تواند موثر و راهگشا برای داوطلبان عنوان شغلی دبیر تاریخ باشد.

سوالات استخدامی دبیری تاریخ / سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ + پاسخ نامه

سوالات استخدامی دبیر تاریخ استخدامی آموزش و پرورش / سال های ۹۴ ، ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی دبیر تاریخ استخدامی آموزش و پرورش / سال های ۹۶ ، ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی خرداد ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اسفند ۹۴ + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی آبان ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی شهریور ۹۶ + پاسخ نامه تشریحی

دفترچه سوالات آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی تیر ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

درسنامه های عمومی آزمون استخدامی دبیری تاریخ / آزمون ۹۹

شما در این بسته می توانید شاهد درسنامه های کمک آموزشی عمومی باشید که با بررسی و تحقیق بر روی آزمون های استخدامی، نکات و مباحث مورد طرح سوال را با استفاده از تجربه داوطلبان موفق دوره های قبل که با ابراز تشکر از تاپ سوال باعث انگیزه تدارک این بسته فوق کامل گشته اند شناسایی نمایید و در چند فایل می توانید برای آزمون دبیر تاریخ آنها را مورد مطالعه قرار دهید.

۱۳۶ صفحه درسنامه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه درسنامه استخدامی معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه درسنامه استخدامی مهارت های ICDL

۱۴۱ صفحه درسنامه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۴۰ صفحه درسنامه استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۱۰ صفحه درسنامه استخدامی هوش و توانمندی


منابع آزمون استخدامی دبیری تاریخ سال ۹۹

از اینکه کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش را جهت آمادگی بیشتر شما داوطلبان آزمون سال ۹۹ منتشر نموده ایم بسیار خوشحالیم که حاوی سوالات استاندارد که مورد نیازتان می باشد است و حتما با مطالعه این منابع دبیری تاریخ براحتی می توانید پاسخگوی سوالات آزمون باشد و نتیجه های خوبی را برای خود رقم زنید. مجموعه سوالات استخدامی دبیری تاریخ که در وب سایت های دیگر کمتر به این شکل به آن پرداخته می شود آماده دریافت می باشد و امیدواریم مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

نمونه سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش با ارزیابی آزمون های سال های ۹۴ تا ۹۸ رشته تاریخ مورد بازنگری قرار گرفته و سوالات این سال ها را هم شامل می گردد که داوطلبان می توانند استانداردترین تجربه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری تاریخ را جزو برنامه مطالعه خود قرار دهند تا پایگاه تاپ سوال مثل همیشه در استخدام داوطلبان نقش آفرین بوده این بار در آزمون استخدامی دبیر تاریخ قصد دارد با استخدام دبیر تاریخ داوطلبان و متقاضیان قوت ببخشد که قطعا داوطلبان خود را با دریافت منابع نمونه سوالات استخدامی رشته تاریخ بی نیاز منابع خواهند نمود.

سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش ویژه آزمون سال ۹۹

تاپ سوال، تولید کننده استانداردترین منابع استخدامی دبیر تاریخ


مجموعه سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش را با منابعی اعلامی آزمون سال ۹۹ این رشته تدارک دیده ایم تا داوطلبان یک کتاب استخدامی دبیری تاریخ را شاهد باشند و مجموعه بازنگری شده این آزمون ۹۹ حتما کارآمدتر از سال قبل خواهد بود که تجربیات قبول شدگان رشته دبیری تاریخ دوره قبل را مبنا قرار داده ایم تا داوطلبان بتوانند پرمحتواترین جزوات و نمونه سوالات تخصصی دبیری تاریخ را برای آزمون پیش رو در دستور کار خود قرار دهند و به نتیجه ای که انتظارش را دارند دست یابند.

در بخش دانلود نمونه سوالات تخصصی دبیری تاریخ آموزش و پرورش برای تمام دروس درسنامه هایی را مطرح نمودیم که برای این آزمون سال ۹۹ رشته دبیر تاریخ آنها را مناسب دیده ایم و جهت بهبود و رشد دانش خود در این بخش حتما به مطالعه آنها بپردازید تا قدرتمندتر از هر داوطلبی پاسخگوی سوالات تخصصی استخدامی دبیر تاریخ سال ۹۹ باشید. دانلود رایگان سوالات دبیری تاریخ این پایگاه که مخاطبان بسیار زیادی را در سطح کشور دارد همیشه برای داوطلبان مناسب بوده تا اینکه قبولی و استخدام برای همه آنها زمینه ساز گردد. به امید قبولی در آزمون سال ۹۹ .

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی