2021/08/13

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش (ویژه آزمون ۱۴۰۰)

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورشبا سلام و درود به داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ که جهت دانش افزونی و موفقیت شما در این آزمون بزرگ یکی از کاملترین منابع مطالعاتی را برای عنوان شغل دبیری زمین شناسی ارائه نموده ایم که تمامی منابع استخدامی دبیری زمین شناسی را می توانید در بسته سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش شاهد باشید و داوطلبان برای آزمون ۱۴۰۰ این رشته شغلی منبع بسیار خوبی را می توانند تجربه نمایند که به جرات می توان گفت نظیر آن در جاهای دیگر کمتر موجود است.

در این مجموعه نمونه سوالات استخدامی دبیری زمین شناسی دفترچه سوالات آزمون های قبل برگزار شده توسط آموزش و پرورش و فراگیر، سوالات عمومی و تخصصی، جزوات آموزشی قرار داده شده که داوطلبان شغل دبیری زمین شناسی می توانند آنرا بعنوان یک بسته فوق آموزشی وارد برنامه مطالعاتی خود نمایند. تیم تاپ سوال که همیشه سعی نموده است مجموعه سوالات و درسنامه های جامعی را ارائه دهد این مجموعه را هم با تلاش بسیار فراوان تهیه کرده است تا داوطلبان از یک منبع مطالعاتی خوب بهره مند باشند و با مطالعه آن به سوی قبولی و استخدام شدن در آزمون استخدامی دبیری زمین شناسی سال ۱۴۰۰ پیش بروند. سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش بر پایه منابع استخدامی اعلام شده رشته زمین شناسی آپدیت گردیده است.

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش / آزمون ۱۴۰۰

استانداردترین منابع استخدامی دبیری زمین شناسی در کشور

در بخش منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی دبیر زمین شناسی که منابع امتحانی عمومی و تخصصی این آزمون به شرح زیر می باشد، بسته های مطالعاتی ارائه شده طبق این دروس عرضه شده است تا بهترین تجربه مطالعاتی برای داوطلبان آزمون استخدامی رشته زمین شناسی سال ۱۴۰۰ فراهم گردد بنابراین نمونه سوالات استخدامی دبیری زمین شناسی را با اطمینان می توانید وارد برنامه مطالعاتی خود نمایید.

منابع بخش تخصصی آزمون دبیری زمین شناسی : پترولوژی ، دیرینه شناسی و فسیل ، رسوب شناسی و سنگ رسوبی ، زمین ساخت ، زمین شناسی ایران ، اطلاعات عمومی درباره نجوم ، اطلاعات عمومی درباره آب و اقلیم

منابع بخش عمومی آزمون دبیری زمین شناسی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر زمین شناسی

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش در بخش تخصصی

کاملترین بسته سوالات تخصصی دبیری زمین شناسی را می توانید از این بخش بهره مند شوید که دروسی بسیار کاربردی با تعداد سوالات مناسب و پاسخ نامه خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی دبیری زمین شناسی سال ۱۴۰۰ ارائه کردیم با استفاده از این بسته دیگر به منابع مطالعاتی مشابه نیاز نخواهید داشت چرا که دربردارنده سوالات تخصصی سال های ۹۴ تا ۹۹ منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته زمین شناسی می باشد.

۱۱۵ سوال تخصصی رسوب شناسی و سنگ رسوبی با پاسخ

۱۰۳ سوال تخصصی پترولوژی با پاسخ

۱۳۸ سوال تخصصی دیرینه شناسی و فسیل با پاسخ

۱۶۴ سوال تخصصی زمین ساخت با پاسخ

۱۵۷ سوال تخصصی زمین شناسی ایران با پاسخ

۱۹۵ سوال تخصصی اطلاعات عمومی درباره آب و اقلیم با پاسخ

این بسته حاوی سوالات تخصصی پرتکرار دبیر زمین شناسی در آزمون های چند سال قبل این رشته مطرح بودند را همراه با این سوالات برای مطالعه داوطلبان آزمون سال ۹۹ دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش در نظر گرفته ایم که تجربه آنها موفقیت آمیز خواهد بود.

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش در بخش عمومی

هفت درس عمومی که در آزمون های استخدامی از منابع استخدامی شناخته شده به حساب می آیند و برای متعدد بودن سوالات این دروس سعی نمودیم آزمون های استخدامی بسیار زیادی را مورد رصد قرار دهیم تا نمونه سوالاتی پرتکرار و مهم را در یک بسته گردهم آوریم که داوطلبان آزمون استخدامی رشته زمین شناسی جامع ترین بسته ممکن را برای بخش عمومی با پاسخنامه مورد مطالعه قرار دهند.

۶۴۴ سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۶۳۲ سوال عمومی استخدامی معارف اسلامی

۷۵۲ سوال عمومی استخدامی فناوری اطلاعات

۳۲۵ سوال عمومی استخدامی اطلاعات عمومی

۷۴۹ سوال عمومی استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۶۲۰ سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۵۵۰ سوال عمومی استخدامی هوش و توانمندی

استانداردترین دفترچه ها برای آزمون استخدامی دبیری زمین شناسی

هر داوطلبی یکبار هم شده باید دفترچه سوالات آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی را مطالعه نماید تا با نحوه طراحی سوالات و ابعاد مختلف یک آزمون آشنا شود برای این موضوع اصل سوالات عمومی آزمون های آموزش و پرورش و آزمون های فراگیر را با یک فولدربندی خوب و خوانا که بصورت تایپ شده توسط تاپ سوال ارائه شده است را حتما مورد مطالعه قرار دهید.

سوالات استخدامی دبیری زمین شناسی (سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ + پاسخ نامه)

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش (سال های ۹۴ ، ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی)

سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش (سال های ۹۶ ، ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی)

دفترچه سوالات اولین آزمون اجرایی / خرداد ۹۴ + پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات دومین آزمون اجرایی / اسفند ۹۴ + پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات سومین آزمون اجرایی / آبان ۹۵ + پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات چهارمین آزمون اجرایی / شهریور ۹۶ + پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات پنجمین آزمون اجرایی / تیر ۹۷ + پاسخ تشریحی

جزوات منابع عمومی ویژه آزمون استخدامی دبیر زمین شناسی ۱۴۰۰

پرمحتواترین درسنامه های استخدامی بخش منابع عمومی را با تاپ سوال می توانید تجربه نمایید که با استفاده از تجربیات تیم متخصصین سایت و قبولشدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های قبل تدارک دیده شده است و حاوی نکات و مباحثی می باشد که داوطلبان با استفاده از آنها می توانند پاسخگویی خود را به بخش عمومی آزمون دبیری زمین شناسی صددرصدی نمایند.

جزوه کامل استخدامی زبان و ادبیات فارسی

جزوه کامل استخدامی احکام و معارف اسلامی

جزوه کامل استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL

جزوه کامل استخدامی آمار و ریاضیات

جزوه کامل استخدامی هوش و توانمندی های عمومی

جزوه کامل استخدامی زبان انگلیسی عمومی


قبولی با منابع دبیر زمین شناسی ۱۴۰۰

اگر داوطلبانی که جهت دستیابی به موفقیت آزمون نیازمند یک محصول مطالعاتی خوب و کامل می باشند و می خواهند این امر تحقق یابد این توصیه را به عزیزان داریم که حتما مجموعه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر زمین شناسی را وارد برنامه مطالعاتی خود نمایند چرا که تیم تاپ سوال بسته جزوات و سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی را با تلاش فراوان تدارک دیده تا دست داوطلبان آزمون استخدامی دبیری زمین شناسی از منبع مطالعاتی خالی نماند که انشاالله مجموعه ای به این کاملی مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد و با آن گامی بلند از دیگر رقبای خود در این آزمون بردارید.

استخدام آموزش و پرورش رشته زمین شناسی بی شک با یک چنین منبع مطالعاتی که سوالات سال های اخیر را در بخش های عمومی و تخصصی شامل می گردد به خصوص سوالات تخصصی استخدامی زمین شناسی که پرتکرارترین ها را در خود گنجانده و می تواند تضمین کننده پاسخگویی صددرصدی به سوالات آزمون سال ۱۴۰۰ باشد. تاپ سوال با مجوزهای فعالیت خود مرجعی معتبر در حوزه استخدام و ارائه بسته مطالعاتی در سطح کشور محسوب می گردد و داوطلبان با خیالی آسوده می توانند محصول دلخواه خود را از پایگاه مطمئن برگزینند.

مجموعه سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش حاوی تمام منابع آزمون

با مطالعه کاملترین جزوات و سوالات دبیری زمین شناسی به قبولی آزمون ۱۴۰۰ دست یابید


در رابطه با سوال چگونه دبیر زمین شناسی شوم اینکه یکی از راه ها شرکت در آزمون های استخدامی می باشد که جهت جذب نیرو این رشته به عمل می آید و متقاضی با یک آمادگی کامل اگر در آزمون مورد نظر شرکت نماید با قبول شدن می تواند دبیر این رشته گردد البته نکته آمادگی کامل داشتن جهت شرکت در آزمون برمی گردد به منابع مطالعاتی داوطلب که دانلود رایگان سوالات دبیری زمین شناسی هم می تواند کارساز باشد و برای آمادگی هر چه بهتر، نمونه سوالات استخدامی دبیر زمین شناسی آموزش و پرورش یا کتاب استخدامی دبیری زمین شناسی تاپ سوال کارسازتر خواهد بود.

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی