2023/02/16

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش (کاملترین مجموعه ۱۴۰۱)

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر هنر منتشر شده برای آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ متشکل از اصل سوالات تخصصی و عمومی سال های ۹۴ تا ۱۴۰۰ می باشد که ارتقاء توان علمی با آنها حتما نتیجه قبولی در آزمون پیش رو را به همراه خواهد داشت.
عنوان مجموعه : سوالات استخدامی دبیری هنر
آزمون : سال ۱۴۰۱ استخدامی دبیری هنر
محتویات : منابع تخصصی و عمومی دبیری هنر

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورشدر این قسمت از سایت که مرتبط است با یکی از عنوان شغلی های آزمون استخدامی آموزش و پرورش یعنی رشته دبیری هنر که بی شک عرض می نماییم که برای آزمون پیش رو کاملترین سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش را ارائه نموده ایم که در ادامه با منابع آزمون دبیری هنر آشنا خواهید شد و چقدر می تواند برای آزمون دبیری هنر آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ موثر باشد و در آزمون های قبل این مجموعه با استقبال خوبی روبرو گردید و به همین علت با بروزرسانی جدید برای آزمون استخدامی جدید دبیر هنر آموزش و پرورش آماده شده است و دانلود سوالات استخدامی دبیری هنر را به همه پیشنهاد می نماییم.

به تاثیرگذاری مجموعه سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش در استخدام شما فارغ التحصیلان رشته هنر ایمان کامل داریم و نمونه سوالات دبیری هنر تاپ سوال براساس منابع امتحانی که برای آزمون دبیری هنر معرفی شده پایه ریزی گردیده است تمامی منابع تخصصی و عمومی سوالات استخدامی دبیری هنر برای افزایش آمادگی و درصد قبولی و استخدام از بهترین انتخاب ها به شمار می روند و سوالات و پاسخنامه ها با رصد دقیق و موشکافانه نفرات تاپ سوال که چندین سال است در حوزه ارائه مجموعه های کمک آموزشی برای داوطلبان آزمون های استخدامی مشغول به فعالیت هستند و آزمون های آموزش و پرورش زیادی را هم تجربه نموده اند گردآوری شده است.

انتخاب کاملترین سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش برای آزمون ۱۴۰۱

اصل منابع آزمون دبیری هنر را با تاپ سوال تجربه نمایید

منابع آزمون استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش را در دو بخش تخصصی و عمومی معرفی و محتویاتی که در سوالات استخدامی آموزش و پرورش دبیر هنر در نظر گرفته شده را تشریح می نماییم تا شما داوطلبان رشته هنر بسته های مطالعاتی خود را جهت قبولی و استخدام بیشتر بشناسید. تمامی منابع آزمون های استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش سال های اخیر به منظور گردآوری و تدارک این مجموعه بررسی شده اند و برای داوطلبان آزمون استخدامی دبیر هنر سال ۱۴۰۱ یکی از کاملترین منابع آزمون ها را در بخش های تخصصی و عمومی ارائه نمودیم.

منابع بخش تخصصی آزمون دبیری هنر : طراحی ، مبانی هنرهای تجسمی ، خلاقیت تصویری ، درک عمومی هنر

منابع بخش عمومی آزمون دبیری هنر : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش / بخش تخصصی

این سوالات تخصصی دبیری هنر را که مشاهده می فرمایید با تلاش فراوان این پایگاه از بررسی آزمون های استخدامی ادوار گذشته می باشد که با پاسخنامه برای شما داوطلبان آزمون دبیری هنر آموزش و پرورش آماده گردیده است که سوالات سال های ۹۴ الی ۱۴۰۰ را شامل می گردد که این اصل سوالات تخصصی دبیر هنر آموزش و پرورش بکار رفته در این بسته بسیار مفید و دانش افزون خواهد بود.

۸۲ سوال تخصصی مبانی هنرهای تجسمی + پاسخ

۲۱۴ سوال تخصصی طراحی + پاسخ

۳۹ سوال تخصصی خلاقیت تصویری + پاسخ

۱۲۸ سوال تخصصی درک عمومی هنر + پاسخ

در این بسته نمونه سوالات تخصصی استخدامی دبیر هنر از سوالات پرتکرار این رشته در سال های قبل از این ۴ عدد درس مطرح بوده اند هم استفاده نموده ایم که خیلی می تواند برای داوطلبان با ارزش باشد بنابراین این سوالات تخصصی پرتکرار دبیر هنر را در دستور کار خود قرار دهید. قطعا داوطلبان مطالعه کننده این منابع تخصصی دبیر هنر می توانند با حداکثر آمادگی در آزمون استخدامی دبیری هنر شرکت و نتیجه قبولی را در هر بخش آزمون از آن خود نمایند.

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش / بخش عمومی

و اما بخش عمومی که پرتکرارترین سوالات را با پاسخنامه برای آزمون دبیری هنر تولید نمودیم که اگر این بسته سوالات عمومی را مطالعه بفرمایید قطعا نتیجه مطلوب را در آزمون بدست خواهید آورد. این نمونه سوالات حاصل شده بررسی و رصد آزمون های استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش و آزمون های بزرگ کشور می باشد که جهت ارتقاء توان علمی صددرصدی آنها را گردآوری نموده ایم.

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۶۴۸ عدد

سوالات استخدامی معارف اسلامی ۶۳۱ عدد

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۷۵۸ عدد

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۶۱۹ عدد

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی ۳۲۴ عدد

سوالات استخدامی فناوری اطلاعات ۷۳۶ عدد

سوالات استخدامی هوش و توانمندی ۵۴۳ عدد

برای بخش عمومی آزمون استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش کاملترین منبع را در نظر گرفته ایم که تمامی دروس عمومی را شامل می گردد. این مجموعه از هر نظر کامل می باشد و منابعی که برای داوطلبان در نظر گرفته شده است حاصل بررسی دقیق تمامی منابع آزمون های استخدامی دبیری هنر سال های اخیر می باشد که کسب نتیجه با مطالعه این منابع برای هر داوطلبی حتمی خواهد بود.

دفترچه سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش / دوره های قبل

دفترچه هایی که برای آزمون سال ۱۴۰۱ رشته استخدامی دبیری هنر در نظر گرفته شده اند برای بخش عمومی آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و آزمون های فراگیر می باشند که مطالعه داشتن این دفترچه ها طیف وسیعی از اصل سوالات را برای داوطلبان فراهم خواهد نمود.

اصل سوالات آزمون دبیری هنر (سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ + پاسخنامه)

اصل سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش (سال های ۹۴ ، ۹۵ + پاسخنامه تشریحی)

اصل سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش (سال های ۹۶ ، ۹۷ + پاسخنامه تشریحی)

دفترچه سوالات آزمون اول فراگیر دولتی / خرداد ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آزمون دوم فراگیر دولتی / اسفند ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آزمون سوم فراگیر دولتی / آبان ۹۵ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آزمون چهارم فراگیر دولتی / شهریور ۹۶ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات آزمون پنجم فراگیر دولتی / تیر ۹۷ با پاسخ تشریحی

درسنامه های آموزشی آزمون دبیر هنر ۱۴۰۱ / منابع عمومی

درسنامه های استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش در کنار سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش را به منظور تامین دانش منابع عمومی که بهبود آن را حتمی می دانیم و نتیجه آن را در آزمون قبلی رشته دبیر هنر آموزش و پرورش مشاهده نمودیم به داوطلبان آزمون استخدامی دبیر هنر سال ۱۴۰۱ هم پیشنهاد می نماییم تا در بخش عمومی براحتی پاسخگوی سوالات دبیر هنر باشند.

۱۳۶ درسنامه آموزشی زبان و ادبیات فارسی

۱۴۱ درسنامه آموزشی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۲ درسنامه آموزشی معارف اسلامی

۲۵۰ درسنامه آموزشی مهارت های هفت گانه ICDL

۱۴۰ درسنامه آموزشی زبان انگلیسی عمومی

۱۰ درسنامه آموزشی هوش و توانمندی


منابع آزمون دبیری هنر (استخدام ۱۴۰۱)

تمام سعی و تلاش خود را برای این مجموعه سوالات بکار گرفته ایم تا از نظر منابع مطالعاتی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی دبیر هنر هیچ گونه کمبودی را نداشته باشید همانطور که مشاهده فرمودید سوالات تخصصی و عمومی و همین طور دفترچه سوالات آزمون های آموزش و پرورش و فراگیر را به کاملترین شکل عرضه نموده ایم و کاملترین منبع مطالعاتی حال حاضر را برای آزمون دبیری هنر می توانید دریافت نمایید و آنرا جزو برنامه مطالعاتی خود قرار دهید دانش و توان علمی خود را با این سوالات بهبود ببخشید و با مطالعه آن گامی بلند در راستای قبولی آزمون استخدامی دبیری هنر بردارید تا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سربلند بیرون آیید.

این بسته یا به نوعی کتاب استخدامی دبیری هنر که تحت عنوان سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش خدمت شما داوطلبان عرضه نمودیم حتما مهم ترین تستهای دبیر هنر را دربر می گیرد خصوصا بخش تخصصی که از سوالات دوره های اخیر هم استفاده شده و با بخش تخصصی هم دانلود رایگان نمونه سوالات دبیر هنر این سالها که ترکیب شده است می توانید داشته باشید و حتما نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش این پایگاه که با مجوزهای اعتبارآفرین (نماد اعتماد الکترونیکی و نماد طلایی رسانه های دیجیتال) عرضه می گردد نتیجه تضمینی را در پی خواهد داشت.

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش با کاملترین محتویات برای آزمون ۱۴۰۱

قبولی آزمون استخدامی دبیری هنر با اصل منابع تخصصی و عمومی


رشته استخدامی دبیر هنر بعنوان یکی از عناوین پذیرش نیرو در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ به حساب می آید و داوطلبان متقاضی استخدام در این رشته می توانند به رقابت جهت جذب در آن بپردازند که در این قسمت برای این رقابت، بسته هایی به منظور رشد دانش تخصصی و عمومی دروس دبیری هنر مدنظر قرار گرفته است که جدیدترین منابع در دسترس داوطلبان آزمون پیش رو قرار دارد و در آزمون های قبلی دریافت کنندگان این مجموعه توانستند با حداکثر آمادگی لازم در آزمون دبیر هنر آموزش و پرورش شرکت نمایند.

سوالات استخدامی دبیری هنر

رشته استخدامی دبیر هنر / آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱

در تمامی آزمون های آموزش و پرورش سال های اخیر، رشته دبیری هنر در ردیف خوشه های شغلی دبیری این آزمون ها حضور داشته و همیشه داوطلبان زیادی این رشته به خود می بیند و همین روال قطعا در آزمون ۱۴۰۱ صورت خواهد گرفت و داوطلبانی که قصد دارند در این آزمون حضور یابند سعی کنند از استانداردترین منابع مطالعاتی که حاوی اصل نمونه سوالات آزمون استخدامی دبیر هنر می باشد استفاده نمایند تا با دانش و آشنایی درست با منابع آزمون، پاسخگویی خوب و مناسب به سوالات داشته باشند.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری هنر

رشته استخدامی دبیری هنر یازده درس را بعنوان منابع طرح سوال اعلام داشته است که تعداد چهار درس سهم بخش تخصصی و هفت درس سهم بخش عمومی آزمون می باشد که هر کدام از این درس ها اهمیت خاصی در نتیجه گیری داوطلبان جهت استخدام دارند که بخش عمومی و تخصصی آزمون را داوطلب می بایست با پاسخگویی صحیح پشت سر بگذارد تا در رقابت مصاحبه آزمون آموزش و پرورش حضور یابد که موفقیت در پاسخگویی سوالات منابع استخدامی دبیری هنر با مطالعه اصل سوالات سال های اخیر و منابع دانشگاهی بسیار آسان خواهد بود.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری هنر

سوالات تخصصی استخدامی دبیری هنر / ۹۴ تا ۱۴۰۰

مجموعه ای که برای بخش تخصصی استخدامی دبیری هنر آموزش و پرورش لحاظ شده است اصل سوالات این بخش سال های اخیر را با پاسخنامه ترکیب نموده که استفاده و مطالعه آنها بطور صددرصد شما داوطلبان را قدرتمندتر در بخش تخصصی سوالات آزمون استخدامی دبیری هنر ظاهر خواهد نمود و دانلود سوالات استخدامی دبیری هنر که بتوانید درصد پاسخگویی سوالات هر درس تخصصی را به بالاترین حد ممکن برسانید پیشنهاد می نماییم و این پیشنهاد را هم به داوطلبان آزمون قبلی داشته ایم که بسیاری از آنها توانستند قبولی خود را در آزمون آموزش و پرورش بدست آورند.

سوالات استخدامی دبیر هنر آموزش و پرورش / دروس عمومی

برای هر یک از منابع طرح سوال بخش عمومی اصل نمونه سوالات سال های اخیر با پاسخنامه که هر کدام هم تعداد زیادی سوال به خود اختصاص داده اند که در کل داوطلبان در این بسته نزدیک به چهار هزار نمونه سوال را می توانند مطالعه داشته باشند که این موضوع می تواند داوطلبان را با انواع سوال از این بخش آشنا نماید و ابعاد سوالات عمومی آزمون های دبیری هنر آموزش و پرورش را بطور کامل ملاحضه کنند و بر مبنای نمونه سوالات می توانند منابع مطالعاتی استخدامی مورد نظر خود را برگزینند که نمونه سوالات هر درس بصورت تنظیم شده در بخش دانلود خدمت شما عرضه خواهد شد.

قبولی آزمون رشته استخدامی دبیر هنر سال ۱۴۰۱

نکته ای را به همه داوطلبان پیشنهاد داریم که حتما کتب دانشگاهی مربوط به منابع آزمون سوالات استخدامی دبیر هنر را مطالعه داشته باشند چونکه منبع اصلی طرح سوالات آزمون به حساب می آیند و مجموعه نمونه سوالات و درسنامه های ارائه شده را در کنار کتب توصیه می نماییم که بتوانید با آشنایت کامل به آزمون مربوطه در آزمون سال ۱۴۰۱ شرکت داشته باشید و تا جایی که توانسته ایم در همین بخش علاوه بر معرفی منابع مطالعاتی رشته دبیر هنر در مورد چگونگی کسب قبولی هم سخن گفته ایم تا مخاطبان این بخش از نفرات برگزیده آزمون استخدامی دبیر هنر امسال باشند.

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی