2019/09/24

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی سازمان زندان ها (دانلود منبع آزمون استخدامی ۹۸)

یکی از دستگاه هایی که در آزمون استخدامی فراگیر مرحله هفتم جهت تامین نیروی انسانی خود استخدام به عمل می آورد سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور می باشد که تیم تولید محتوای تاپ سوال برای داوطلبان و متقاضیان رشته های شغلی آن در سال ۹۸ یکی از کاملترین و مهم ترین مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندان ها را عرضه نموده که با تکیه بر آن داوطلبان می توانند سطح علمی مورد نیاز آزمون را برای خود تامین کنند و با آمادگی کامل به این رقابت علمی بپردازند و این منابع استخدامی سازمان زندانها بی شک مرتفع کننده نیاز مطالعاتی آن ها به حساب می آید.

چند سالی است که از فعالیت وبگاه تاپ سوال در حوزه استخدام و تولید بسته های کمک آموزشی می گذرد و تا الان بی شمار آزمون استخدامی را تجربه نموده است و بهتر از هر کسی می داند که چه منابعی می تواند برای داوطلبان کارساز خواهد بود که ارائه منابعی مطمئن و هدفمند از تخصص های این وبگاه باتجربه می باشد و کسانی که در آزمون های قبلی دستگاه های اجرایی با ما بودند خوب متوجه این موضوع هستند و حال برای آزمون استخدامی سازمان زندانها یکی از جامع ترین بسته نمونه سوالات استخدامی سازمان زندان ها را عرضه نموده ایم که با داوطلبان جدید همراه شویم و توجه شما داوطلبان را به ادامه معرفی مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور جلب می نماییم.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندان ها برای آزمون سال ۹۸

منابع آزمون استخدامی سازمان زندانها / تمامی رشته های شغلی

سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آزمون سال ۹۸ فراگیر در ۴ رشته شغلی از واجدین شرایط استخدام به عمل می آورد که داوطلبان هر هدام از این رشته های شغلی می توانند از این نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان زندانها منتشر شده استفاده نمایند. این چهار رشته شغلی آزمون استخدامی سازمان زندانها و ادامات تامینی و تربیتی کشور بدین ترتیب است.
۱ / کارشناس امور انتظامی زندان ها
۲ / کارشناس امور تامینی و تربیتی زندان ها
۳ / مامور گارد انتظامات زندان ها
۴ / مراقب اقدامات تامینی و تربیتی زندان ها

سوالات استخدامی سازمان زندان ها / سوالات عمومی + پاسخ نامه

برای آزمون استخدامی سازمان زندانها بخش عمومی رشته های شغلی بسته ای بسیار پرمحتوا که در آزمون های استخدامی سال های اخیر شاهد تکرار زیاد انها بوده ایم را گردهم آوردیم و سوالات این دروس هفتگانه آزمون سازمان زندان ها را به کاملترین حالت ممکن تولید نمودیم.

۵۴۳ نمونه سوال عمومی زبان و ادبیات فارسی

۶۲۲ نمونه سوال عمومی معارف اسلامی

۷۶۱ نمونه سوال عمومی ریاضی و آمار مقدماتی

۷۴۴ نمونه سوال عمومی فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

۶۲۳ نمونه سوال عمومی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۴ نمونه سوال عمومی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۵۵۲ نمونه سوال عمومی هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی سازمان زندان ها / دفترچه آزمون های فراگیر

چون داوطلبان آزمون سازمان زندانها باید در قالب آزمون دستگاه های اجرایی به رقابت بپردازند بنابراین مطالعه آزمون های ادوار گدشته فراگیر خیلی می تواند موثر و کارگشا باشد که ۵ دوره از این آزمون ها را با پاسخنامه کاملا تشریحی خدمت شما داوطلبان ارائه نمودیم.

اصل سوالات اولین آزمون فراگیر / مربوط به خردادماه سال ۹۴ + پاسخ تشریحی

اصل سوالات دومین آزمون فراگیر / مربوط به اسفندماه سال ۹۴ + پاسخ تشریحی

اصل سوالات سومین آزمون فراگیر / مربوط به آبانماه سال ۹۵ + پاسخ تشریحی

اصل سوالات چهارمین آزمون فراگیر / مربوط به شهریورماه سال ۹۶ + پاسخ تشریحی

اصل سوالات پنجمین آزمون فراگیر / مربوط به تیرماه سال ۹۷ + پاسخ تشریحی

جزوات آزمون استخدامی سازمان زندانها / دروس عمومی

به داوطلبان هر چهار رشته شغلی آزمون استخدامی سازمان زندان ها پیشنهاد می نماییم که جهت موفقیت هر چه بیشتر در بخش عمومی آزمون ۹۸ این درسنامه استخدامی که داوطلبان سال قبل نتایج بسیار خوبی را با آن رقم زدند را مورد مطالعه با دقت قرار دهید.

درس زبان و ادبیات فارسی ۱۳۶ صفحه حزوه استخدامی

درس احکام و معارف اسلامی ۵۲ صفحه حزوه استخدامی

درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر ۲۴۸ صفحه حزوه استخدامی

درس آمار و ریاضیات ۱۴۱ صفحه حزوه استخدامی

درس هوش و توانمندی های عمومی ۱۰ صفحه حزوه استخدامی

درس زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه حزوه استخدامی


آزمون سازمان زندانها با منابع تاپ سوال

تاپ سوال یکی از جامع ترین مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندان ها را عرضه داشته که برای تمام عناوین شغلی آزمون سال ۹۸ مناسب می باشد و هر کدام از بخش هایی که در دانلود سوالات استخدامی سازمان زندان ها ملاحضه خواهید نمود با تلاش تیم تاپ سوال با تحترصد قرار دادن آزمون های گذشته سازمان زندانها و آزمون های استخدامی کشور تدارک و طراحی شده اند که قطعا می توانید برای آزمون پیش رو به مجموعه ای که توسط وبگاهی که تمام مجوزهای فعالیت این حوزه را دارد منتشر شده، اطمینان و اطمینان کامل داشته باشید.

پیش بینی که از این مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندان ها داریم اینکه با استقبال خوب داوطلبان روبرو خواهد شد و سعی می داریم نهایت تضمین را برای این منابع آزمون استخدامی سازمان زندانها قائل شویم تا داوطلبان با انتخاب نمونه سوالات ازمون سازمان زندانها فقط به قبولی و استخدام در رشته خود فکر کنند. این مجموعه سوالات استخدامی سازمان زندانها جهت قبولی آزمون ۹۸ آماده دریافت می باشد.

دانلود سوالات استخدامی سازمان زندان ها از وبگاه تاپ سوال

بسته نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان زندانها حاوی منابعی دانش افزون

سازمان زندان ها

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی